Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu LKS „Jodła”

Zarząd LKS „JODŁA” Jedlnia-Letnisko informuje, że w dniu 10 marca 2012r. o godz. 17.30 w siedzibie OSP w Jedlni-Letnisku, ul. Radomska 43 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Ludowego Klubu Sportowego „JODŁA” Jedlnia-Letnisko.

Porządek obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia:

 1. Sprawozdanie z działalności Zarządu.
 2. Uchwalenie nowego statutu Klubu (m.in. zmiana nazwy na Gminny Klub Sportowy „JODŁA” Jedlnia-Letnisko).
 3. Uzupełnienie składu Zarządu przez wybór nowych członków.
 4. Wolne wnioski.

Korzystając z okazji Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia trenerzy zespołu seniorów i juniorów LKS „JODŁA” przedstawią raport z zakończonych przygotowań do rundy wiosennej.

Serdecznie zapraszamy członków klubu i sympatyków.

Zarząd LKS „JODŁA”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

93 odpowiedzi na „Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu LKS „Jodła”

 1. mieszkaniec pisze:

  a jako kibic Jodły i sympatyk nie życzę sobie, by portal, którego właściciel opowiada się za legalizacją narkotyków zamieszczał JAKIEKOLWIEK informacje na temat klubu sportowego, bo jest to po prostu NIESMACZNE!!!!

 2. Admin pisze:

  A ja apeluję o to, by pan przestał trollować i zajął się czymś pożytecznym. Choćby sportem właśnie.

 3. John pisze:

  Ale trochę racji ma. Lekko groteskowa sytuacja. Jeśli odpowiedział pan ze jest za legalizacja zioła, bo jest zdrowsze niż palenie papierosów, to wrzucanie tego typu informacji budzi śmiech u wielu osób:)

 4. seba pisze:

  Łysy, wysilasz się na próżno, na nic się nie da zmiana tożsamości, daj se luz.

 5. V pisze:

  Jeśli chcecie dyskutować,to możę zacznijmy od siebie.
  Odpowiedzmy patrząc w lustro :-
  – Czy ja na tym się znam,czy tylko mi się zdaje?
  -Jak się zachowałem w czasie zebrania nt.JODŁY ?
  /ZABRANIE GŁOSU,WYRAŻENIE OPINII/
  -Co zrobiłem bezinteresownie /oprócz bluzgania na zawodników i tzw. walenie w karczycho?dla funkcjonowania Jodły?
  -Czy ja swoim postępowaniem nie szkodzę?
  Kiero który wg.Wójta i Przewodniczącego SZKODZIŁ
  odszedł z Jodły,w myśl powiedzenia: ważne aby nie szkodzić.Jeśli obrona stadionu jest szkodnictwem.
  Gdyby nie nagłośnienie poprzez Ten PORTAL oraz
  zebranie,jak również Szeroko rozumiana opinia publiczna
  ostatne miejsce gdzie można coś sensownego dla Społeczeństwa Jedlni zrobić zostało by stracone
  bezpowrotnie/ponad 2 ha we wspaniałym miejscu/
  Odnośnie poprzedniego zebrania,tylko kilku ludzi zabrało głos,reszta to obserwatorzy.Usprawiedliwić może to,
  że wielu ma tremę,a niektórzy są żądni ,,sensacji”
  NIE WIDZIAŁEM p Kończyka z transparentem na meczu
  ani na w/wym zebraniu.Natomiast słyszałem wypowiedzi
  P Przewodniczącego na zebraniu i na blogu,jako wybitnego znawcĘ SPORTU i eksperta d/s stosunków
  międzyludzkich. Pozdrawiam

 6. kibic pisze:

  A ja byłem na spotkaniu i będę na walnym. A pan PK jest wybitnym specjalistą od ctrl+c i ctrl+v. Nie wiem po co kopiuje informacje ze strony gminy. Uwaga mieszkańca nieco złośliwa, ale w jakimś sensie prawdziwa. Narkotyki i sport mają tyle wspólnego co Tusk z Kaczyńskim.

 7. ??? pisze:

  Pan Marek to hamulcowy, dobry człowiek, tylko nie na te czasy, każdy młody z Jodły ci to powie… Pewne jest też to, ze żaden stadion w gminie nie powstanie, chyba, że przy szkole i współfinansowany z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Kolonki. Na utrzymanie stadionu dla kilkunastu chłopaków nie zgodzi się żaden radny, w którego wsi nie ma dróg, oświetlenia i kanalizacji…

 8. Admin pisze:

  Zamieszczam informacje, które przysyła do mnie Zarząd Jodły z prośbą o ich opublikowanie.

 9. Hit pisze:

  A pan na urlopie, czy z pracy moderuje ten portal? Pytam z ciekawości wszak siedzi pan w pupie za nasze pieniądze. Może kosztowniak ma rację ze nie chce dawać pieniędzy na pup, jak pracownicy moderuja swoje portale w godzinach urzędowania. Oczywiście jak dziś Pana nie ma w pracy na legalu(zwolnienie,urlop) to nie ma problemu i przepraszam za zamieszanie.

 10. oburzony pisze:

  JEŚLI był Pan w pracy o 10:48, co jest do sprawdzenia, to moderowanie PRYWATNEGO portalu w godzinach pracy w URZĘDZIE utrzymywanym za pieniądze podatników Radomia i powiatu radomskiego jest BULWERSUJĄCE. W większości firm, już nie mówiąc o urzędach jest zakazane korzystanie z sieci internet w celach prywatnych! Tym bardziej że lansuje się Pan na czystego moralnie, pouczającego innych ile mają zarabiać. W takim samym stopniu płacimy na pana pensję, jak i wójta i oczekujemy wyników pracy, a nie gadania. A tym bardziej prywaty w godzinach pracy!!!

 11. oburzony pisze:

  Zastanawia mnie też co pan pisze w rubryce „o nas”…

  „Nie jesteśmy związani z żadną partią ani organizacją. Jesteśmy częścią tej miejscowości i jej problemów.”
  To jest was dwóch?
  Skomentować to można jedynie tak:

  buhahahahahahahahabuhahahahahahahahabuhahahahahahahahabuhahahahahahahahabuhahahahahahahaha 😀

 12. V pisze:

  Do ??? Rozumiem,że przed wypowiedzią odpowiedział Pan/i/ i test wypadł w większości POZYTYWNIE.Jeśli tak to radzę
  odnieść się do moich wpisów z dnia 29 stycznia g15,22 oraz3 lutego g.2012 jak również do artykułu oraz komentarzy P.mieszkańca j na temat Jodły .Dopiero cało sciowa analiza zawartych tam FAKTÓW,oraz znajomośc
  ekonomii w zakresie inwestycji w połączeniu z sytuacją ekonomiczną Gminy/także kraju/ daje obraz całościowy.
  Już raz mieliśmy w kraju ,,propagandowy rozwój” po
  którym zostały niedokończone budowy jak równiez puste
  hale/znajdują się i u nas w Jedlni tylko zmieniły właściciela/
  Tylko , że na każdym ,,propagandowym rozwoju” korzystają jednostki,a problem przechodzi na następne pokolenie.Dlatego ,żeby mnie korzyść nie ominęła jestem zainteresowany kupnem za ,,psie pieniądze’ mienia komunalnego/ Oczekuję propozycji i pozdrawiam.

 13. mieszkaniec pisze:

  Ja jako mieszkaniec naszej gminy i kibic Jodły jestem bardzo zadowolony,że Pan Paweł zabiera głos dotyczący nasze społeczności, mimo różnych złych troli nie zraża się i przedstawia fakty w sposób obiektywny i zgodny z prawdą, tylko nie wiem dlaczego osoby związane z władzami gminy próbują mu za to dokopać? Czyż prawda w oczy kole?

 14. :) pisze:

  łubu dubu łubu dubu, „mieszkaniec” samolurkę sobie napisał. Możesz sobie pisać co chcesz, o Jodle, wójcie, wolny kraj.
  Tylko ja się pytam w takim razie czy urzędnicy powiatowi cierpia na nadmiar czasu. Może trzeba zrobić stronę internetową, która przyjrzy się pracy radnych z powiatu i urzędnikom – tak samo opłacani z naszych pieniażków.

 15. obiektywny pisze:

  Panu Pawłowi nikt nie dokopuje. Sam sobie strzela w kolano. Najpierw wyszła legalizacja narkotyków. Potem polubienie wulgarnego filmiku na temat zdjęca krzyża w szkole, następnie polecanie artykułu na temat likwidacji religii w szkołach. A dziś moderowanie prawdopodobnie moderowanie prywatnego portalu w godzinach pracy w urzędzie państwowym. Pierwszy do rzucania kamieniem a tu takie wpadki…

 16. bruno pisze:

  ja się tu niezbyt często odzywam i zasadniczo nie mam zdania na temat prowadzacego tę stronę. Jeszcze nie mam. Mam natomiast zdanie na temat marihuany, i pytam, dlaczego uważacie państwo, że zmiana statusu prawnego marihuany w Polsce miałaby byc niedobrym pomyslem?

 17. "Niezbędna wiedza w zapobieganiu narkomanii - uzależnienie od marihuany pisze:

  Jan Lechicki („Magazyn Pielęgniarki i Położnej” nr 1-2/2007)

  Uzależnienie od marihuany nie jest problemem ostatnich lat. Żywica z kwiatostanu żeńskich konopi indyjskich znana była pod nazwą haszyszu już ponad 2800 lat temu (haszysz po arabsku oznacza trawę, nazwa marihuana jest pochodzenia meksykańskiego). W starożytnych Chinach stosowano haszysz jako środek znieczulający w zabiegach chirurgicznych. W XVI-wiecznej literaturze hinduskiej pisano o haszyszu: „Powoduje utratę rozsądku, zatrucie, ale za to wyzwala energię witalną”. Haszysz może być palony w fajce lub dodawany do pożywienia, natomiast marihuana, czyli mieszanka suchych liści i kwiatostanów konopi żeńskich, służy do palenia w papierosach („skrętach”) lub fajce.

  Konopie indyjskie opisał Linneusz w 1753 r., nadając jej nazwę Cannabis sativa. Jest to roślina zielona, dwupienna, jednoroczna, występująca w postaci osobników żeńskich i męskich. Zawiera kanabinole, związki o działaniu psychostymulującym, halucynogennym i euforyzującym. Głównym związkiem spośród ponad 30 kanabinoli jest delta-9-tetra-hydrokanabinol (THC).

  Konopie indyjskie pochodzi z Azji Środkowej. Dziś główne rejony uprawy tej rośliny znajdują się w Libanie, Afganistanie, Pakistanie, Kazachstanie, Maroku, Gwinei, Kenii, Meksyku, Wenezueli, Kolumbii oraz w Ameryce Północnej. W Polsce konopie indyjskie jest uprawiane nielegalnie. Nałóg palenia marihuany rozprzestrzenił się przede wszystkim w krajach mahometańskich w związku z koranicznym zakazem picia alkoholu. W papierosach z marihuany znajduje się 1-3% THC, w haszyszu 3-6%, a w oleju haszyszowym do 50%. W gwarze narkomanów marihuana i haszysz są określane jako: trawka, trawa, ziele, marycha, maryśka, hasz, gandzia, afgan, gras, huana, dżoint, skot. W Polsce pali się głównie trawkę.

  Objawy uzależnienia

  Palenie trawki m. in. przez uczniów i studentów jest dziś niestety zjawiskiem dosyć powszechnym. Panuje bowiem przekonanie, że marihuana i haszysz to narkotyki nieszkodliwe i łagodne, które pomagają zapomnieć o kłopotach w szkole i rodzinie. Jest rzeczą oczywistą, że nie można marihuany porównać z heroiną, kokainą czy amfetaminą, niemniej jednak palenie trawki przez dłuższy czas może wywołać niebezpieczne uzależnienie, doprowadzające często do psychozy schizofrenopodobnej. U osób uzależnionych może też wystąpić tzw. zespół amotywacyjny, który polega na zupełnym braku ochoty do podejmowania jakichkolwiek działań w sferze umysłowej i fizycznej. Popularnie stan ten nazywamy wypaleniem się. Uzależnieni cierpią na różnorodne zaburzenia w sferze psychicznej i somatycznej. Do objawów psychicznych należą m. in.: zaburzenia nastroju (od euforii do lęku i depresji), zmiana odczuwania czasu i przestrzeni, zaburzenia czucia, pamięci, koncentracji i uwagi, niepokój ruchowy, omamy, zaburzenia snu. Objawy te mogą ustąpić po 48 godzinach, ale bywa, że trwają kilka tygodni lub miesięcy. Objawy somatyczne są podobne do występujących u palaczy tytoniu: bóle gardła, kaszel, zapalenie oskrzeli, astma – to najważniejsze z nich.

  Przyjmowanie przetworów konopi indyjskich powoduje uzależnienie psychiczne, ciągłe przesuwanie się granic tolerancji oraz kumulację narkotyku w organizmie, co jest bardzo niebezpieczne dla ośrodkowego układu nerwowego. Stwierdzono również, że pochodne konopi indyjskich powodują trwałe zmiany w chromosomach komórek (również rozrodczych), szkodliwie działają zwłaszcza na metabolizm DNA i RNA.

  Palenie marihuany jest najczęściej wstępem do przyjmowania tzw. twardych narkotyków, czyli heroiny, kokainy i amfetaminy.

  Ostre zatrucie marihuaną

  Przedawkowanie narkotyku, szczególnie u osób początkujących w nałogu, objawia się m. in.: ostrą psychozą schizofrenopodobną, przyspieszeniem tętna, wzrostem ciśnienia tętniczego, podrażnieniem błony śluzowej dróg oddechowych, wysuszeniem błony śluzowej jamy ustnej, wzmożonym łaknieniem, przekrwieniem spojówek, bólem głowy, ogólnym osłabieniem i niekiedy gorączką. Do tej pory nie wynaleziono leku na zatrucie marihuaną (haszyszem). Również próby przyspieszenia eliminacji narkotyku z organizmu są nieskuteczne. Można natomiast stosować leczenie objawowe. Rzecz oczywista, że należy natychmiast przerwać przyjmowanie narkotyku.

  lek. Jan Lechicki, Kielce

  Autor: Jan Lechicki („Magazyn Pielęgniarki i Położnej” nr 1-2/2007)

 18. mieszkaniec pisze:

  C

 19. "Niezbędna wiedza w zapobieganiu narkomanii - uzależnienie od marihuany pisze:

  Argument, że marihuana jest małym złem w porównaniu do tytoniu i alkoholu, lub innych narkotyków, jest nie trafiony. To tak jakby usprawiedliwiać znęcającego się nad rodziną tym, że są gorsi od niego, którzy zabijają.

 20. mieszkaniec pisze:

  Czepiliście się tej marihuany jakby to była najważniejsza rzecz dla naszej gminy, chcecie za wszelką cene opluwać człowieka,ktory pisze prawdę, boicie się, że o waszych niecnych postępkach dowiedzą się mieszkańcy gminy dlatego odwracacie uwagę od spraw istotnych.

 21. V pisze:

  Jedno zdanie do wykorzystania:

  PO poniżeniu bliżniego NIE stajesz się WYŻSZY

 22. V pisze:

  Jak będę miał z tym problem,to jestem na tyle świadom,żeby skorzystać z pańskiej wiedzy.Myślę że taką
  pomoc uzyskam.Proszę nie zaśmiecać w stylu propagandy jaka miała miejsce na linii Bugu w 1939 roku.Jest to nie na temat.

 23. mieszkaniecgminy pisze:

  @mieszkaniec – cała prawda, tylko prawda, gówn.. prawda. Jaką prawdę przedstawia pan PK? żadną! robi portal skupiony na niemerytorycznej i totalnej krytyce nowej władzy, bo nie załapał się na fuchę w urzędzie przy promocji… Nie widzę absolutnie żadnego zakłamania w nowej władzy. Wójt Lesnowolski pięknie rozwiał wszelkie wątpliwości – trudno, żeby zajmował się informowaniem codziennie o wszystkim co robi. Zmasakrował te kłamliwe komentarze pojawiające się na tym portalu. Pan PK na krytyce i tak naprawdę nicnierobieniu myśli że zrobi karierę polityczną? Do roboty w tym PUPIe, bo bezrobocie rośnie, a urzędasy na swoich portalach się udzielają w godzinach pracy. Od dziś dla mnie skrót PK = PEŁNA KOMPROMITACJA

 24. bruno pisze:

  No, nie wiem,
  1. w sprawie teorii eskalacji, w mysl której argumentuje dr lechicki, prof Kozakiewicz odpowiedziałby, co nastepuje:
  „Ta analogia jest tak samo prawdziwa jak stwierdzenie, że każdy, kto pije piwo, przechodzi potem do autovidolu. Ja sam nigdy w życiu nie paliłem marihuany, bo nie było mi to potrzebne. To wszystko kwestia uwarunkowań psychicznych. Może być tak, że ktoś jest słaby psychicznie i tylko zaczyna od marihuany. Może, w bardziej złożonej sytuacji życiowej, przejść na cięższe środki. Ale przyczyna nie tkwi w marihuanie, lecz w jego braku odporności i w jego sytuacji życiowej”
  2. marihuana nie powoduje uzaleznienia fizycznego, jest więc chyba narkotykiem tylko w mysl tzw. definicji policyjnej.
  3. nie uwazam, zęby porownywanie jednych środków odurzających z innymi (mar. kontra alkohol itp.) byle oefektywne w dyskusji, efektywne natomiast moze być zastanowienie się nad skutkami społecznymi prohibicji.

  Tyle zdań, ilu uczonych, wynika z tego, i nie ma tu monopolu na prawdę. Jest jednak tak, że świat skłania się raczej ku legalizacji, dlaczego?

 25. babanina pisze:

  mój stary co rano zaczyna od seksu, też się boję, że zostanie gwałcicielem!!!

 26. Obiektywny pisze:

  Panie Kończyk jak Pan śmiał zwracać uwagę Panu Chrzanowskiemu, że nie uprzejmie zachowuje się na sesji. Toż to przecież szalenie miły człowiek, potrafiący prowadzić dyskusję, przecież wyraźnie to widać na filmiku z sesji! A tak to jakoś dziwnym trafem, po całej sprawie jest Pan nagle atakowany przez (nie)znanych ludzi. WŁADZY nie wolno patrzec na ręce i czynić uwag, bo w przeciwnym razie Pan może te rękę stracić!! Jak Pan przeprowadzałeś wywiady i robiłeś relacje ze spotkań przedwyborczych to byłeś Pan dobry, jak zwróciłeś uwagę Panu Chrzanowskiego to jesteś Pan chodzącym złem.

  „Po czynach ich poznacie”

 27. mieszkaniec pisze:

  do mieszaniecgminy nie widzisz żadnego zakłamania w nowej władzy , bo sam stanowisz ta wladzę i sam siebie nie oceniaj, pozwól niech zrobią to wyborcy, a pisanie że wojt rozwiał wszelkie watpliwości to jakas kpina lub śmieszna farsa. Chcielibyście ciemny lud karmić pożywkami z tylko z waszego nieomylnego blogu.

 28. V pisze:

  Jak już zeszliśmy z Trasy ,,MÓJ” tylko nie wiem czy tylko
  mój? Bo ciągle przychodzi ,,ta, co wiecie kumo” i to b e z.
  I ón wiecie kumo natychmiast ucieko do stodółki i sie zamyko Czy on się uzależnił

 29. Rap pisze:

  Film z sesji trzeba zobaczyć bo pokazuje coś zupełnie innego niż tu piszecie. Koń pewnie tak sie odezwał arogancko i nie na temat ze dostał reprymende i sie rozpłakał. mieszkańcu za bardzo spięty jesteś. Tylko nie jaraj blanta bo to niezdrowe :p

 30. dyrektor pisze:

  Jeszcze na temat trawki…Na Zachodzie w ostatnich 30 latach spożycie narkotyków systematycznie rosło. Co ciekawe, w Holandii, gdzie miękkie narkotyki są legalne od początku lat 70., odnotowano najniższy przyrost liczby osób uzależnionych od tzw. twardych narkotyków. W Belgii wyliczono, że budżet kraju traci rocznie 1,4 mld zł (w przeliczeniu) z powodu nieopodatkowania sprzedaży marihuany.
  W wielu odpowiedzialnych Panstwach, zaczęto się zatem zastanaiwać, czy delegalizacja marihuany ma wogóle sens.

 31. mathie pisze:

  KŁAMSTWA CHRZANOWSKIEGO:

  -„Podwyżki podatków nie było KILKA lat”

  -„Sam prowadzę i redaguję swoje strony i bloga”

  -„Luźna dyskusja nt. podwyżki wójta”

  Dodatkowo „pchanie się” na siłę, w różnych wyborach, z wątpliwych moralnie partii. I jeszcze kilka mniej pewnych, więc na razie o nich nie piszę. Jak dla mnie całkowicie to wystarczy, aby położyć krzyżyk na panu przewodniczącym. Wszyscy, którzy tak krzyczą na Kończyka, a za Chrzanowskim mają właśnie wiarygoność tego ostatniego.

  Obłuda wobec mieszkańców, obłuda wobec Kończyka, który był cacy „jak nas promował”, a jak pyta to jest be!

  Nie trzeba być szczególnie bystrym i bardzo dobrze znać się na ludziach, aby mieć zdanie wyrobione na temat tego środowiska.

  I jeszcze do @kibica: Specjalistą od ctrl+c ctrl+v to jest pani naczelnik wydziału OiP, o czym już pisałem. Bierze grube pieniądze za kopiowanie cudzych tekstów, a miała być taka świetna promocja. Z tego, co wiem, to Kończyk, nie dość, że robi to za darmo, to przynajmniej czyta teksty, które „kopiuje”. W przeciwieństwie do pani naczelnik, która za grubą kasę, robi fuszerkę i nie potrafi wyłapać „w skutek”. ŻENADA

 32. sołtygr pisze:

  byłem na sesji od poczatku do końca i nie zauważyłem nic nieodpowiedniego w zachowaniu Pana Pawła, wrecz przciwnie zachował sie bardzo dyplomatycznie w stosunku do prowadzacego obrady, ale chyba niektórzy nie wiedzą lub nierozumiją co to dyplomacja,
  niestety prawda jest taka że jak ktoś pisze prawde bez opowiadania sie za zadną ze stron to wymyśla sie na niego jakies bezsensowne bzdury ktore nie mają żadnego znaczenia– żyjemy w kraju demokratycznym prosze o tym pamietać. a pana Pawła głównie szkaluja te same osoby- wiadomo kto!( co maja mało włosów) a normalni mieszkańcy szanuja Pana Pawła za to że pisze prawdę, prawde o ktorej w świecie naszej gminnej polityki mało się mówi, Panie Pawle tak trzymać zyczymy powodzena

 33. rejtan pisze:

  Marihuana, której jestem przeciwnikiem, czy posądzenia o sympatie z Ruchem Palikota , to tylko preteksty.
  Tak naprawdę chodzi głębsze różnice. To walka zaściankowego kołtuństwa ze współczesnymi poglądami na człowieka.
  Gdy przeczytałem , że nowo zatrudnieni wybitni fachowcy , mają przyjaciół wsród polityków, i mogą w ten sposób ściągnąć do Jedlni inwestycje , to pierwsze co pomyślałem , że to właśnie jest mafia. Coś trzeba załatwiać. Nie można normalnie skorzystać z funduszy europejskich. Nie można stworzyć własnych ,dobrych projektów.
  Trzeba było stworzyć super wydział ds. inwestycji , w sytuacji braku własnych inwestycji.
  Może kiedyś przebiję się z poglądem , że obowiązki gminy są dużo większe niż realizowane przez tutejszą gminę.
  „Kultura głupcze” . Może wtedy i wpisy na tym portalu będą inne.

 34. mathie pisze:

  Przewodniczący pisał ostatnio tak: „[…] Oczywiście w dobrym tonie byłoby, gdyby przedstawiciel redakcji przyszedł, przedstawił się i poinformował o swojej obecności, no ale to już zależy od standardów panujących w redakcji. Takie standardy widziałem np. na sesji Rady Powiatu, czy Rady Miasta w Radomiu.”
  Kolejna obłuda?! Co to pan przewodniczący zapomniał kim jest pan Kończyk??? Jakoś wcześniej świetnie to wiedział, teraz za każdym razem ma przychodzić i przedstawiać się łaskawcy Chrzanowskiemu??? Po drugie. Panie Chrzanowski, ma pan chore wyobrażenia o funkcjonowaniu administracji. To urząd jest dla nas, nie na odwrót, przychodząc na sesję RG, nie przychodzę na prywatną wizytę do pana domu, tylko do urzędu, który jest tak samo mój, jak i pana Ch., płacę podatki i mam prawo czuć się gospodarzem, a nie gościem. To, że chwilowo Chrzanowski „administruje” miejscem, jako przewodniczący RG, nie upoważnia go do odbierania i wymuszania honorów. TO URZĄD JEST DLA PETENTA.
  A kultury, to może pan uczyć swojego syna. Nie życzę sobie, aby Chrzanowski pouczał dorosłych ludzi!

 35. 3 gramy pisze:

  Mathew chyba jakiś rozdrażniony. Chyba trzeba coś zapalić:) ps. Żeby kogoś pouczać to może trzeba zacząć od siebie. Z relacji jednej radnej wiem że pan Pawełek był bardzo butny na sesji i został sprowadzony do parteru. A dziś pokazał co robi w pracy w państwowym urzędzie. PK PEŁNA KOMPROMITACJA.

 36. ktosiek pisze:

  co do konczyka narkotykow i informowaniu przez niego o jodle -ludzie albo ludziu jakie pierdoły ty piszesz ,a co z moralnoscia sportowcow koksiarzy ,portal słuzy informowaniu o tym co sie dzieje w jedlni .czepiacie sie ze jest za legalizacja -ja nie ,a co do waszej ludzie moralnosci powiedzcie kogo wybraliscie na prezesa tej waszej jodły gdzie wasza moralnosc .jesli boicie sie mowic wprost albo przyzwalacie na jedno odp………. sie od pogladow innych ludzi jesli nie potraficie z nimi polemizowac .te wszystkie pirdoly piszecie zeby odwracac uwage od faktycznych problemow naszej gminy.kiedy w jakiejs wczesniejszej dyskusji przy innym wątku ktos skątrował wasze pierdoły zamieszczajac linki o pany z lublina temat umarł smiercia naturalna .piszcie kakrety zeby dyskutowac

 37. mathie pisze:

  Spoko temat „pana z Lublina” monitoruje na bieżąco i na pewno nie umrze:) Teraz tylko trzeba czekać. Zobaczymy kto wygra te wyścigi Rz., czy S. 🙂

 38. mathie pisze:

  @3 gramy, albo 3 gramy za dużo – W ogóle nie jestem rozdrażniony. Stwierdzam tylko, że Chrzanowski cały czas kłamie, kluczy, łga, szuka wymówek, konfabuluje, zmyśla, rzuca kalumnie, ściemnia itd. Ale już został przejrzany przez większość społeczeństwa gminy, więc mogę być spokojny:)

 39. .... pisze:

  mathie jak ORMO, czuwa, zobaczymy kiedy bedzie wszystko odszczekiwał… chyba bardzo bardzo szybko…

 40. V pisze:

  Staram się być obiektywny w ocenie niepokojących zjawisk,
  mając na uwadze aby nie ,,gwałcić ” Prawdy.PO próbie analizy ścierających się poglądów z przykrością muszę stwierdzić,że strona nazwijmy ją ,,rządowa” jest bardzo
  skuteczna w prowokacji.Celem niewątpliwie jest odwrócenie uwagi od istotnych zagadnień.Podobnie postępują kłusownicy ryb-mącą wodę.Niestety ja też daję się prowokować,chociaż staram się to bagatelizować humorem i satyrą/nie mylić z wystepującym satyrem-słowo/.Niestety po niektórych spływa jak woda.Większość
  tekstów tejże ,,strony” jest tematycznie bezwartościowa.
  Trzeba się dostosować w/g słów P. Prtzewodniczącego
  PSY SZCZEKAJA -KARAWANA JEDZIE DALEJ
  Pozdrawiam

 41. rejtan pisze:

  Uśmiechnij się , jutro będzie lepiej. Ważne by karawana szła dalej .Gorzej gdyby stała w miejscu.
  Gdyby nie te wypowiedzi , czasami głupie , a czasami trochę mądrzejsze , coś się kształtuje.
  I sądzę , że jednak ta karawana zmierza w dobrym kierunku.

 42. V pisze:

  Dobrze.że mamy taką PUSTYNIĘ gospodarczą,kulturalną,
  ale wirtualnie rozwojową.Tylko jak napoimy wielbłądy.
  Z zalewu nie chcą pic wody .Musimy czekać aż za 100 tys
  Wójt wybuduje studnie na nic wartej Kolonce.

 43. rejtan pisze:

  Ciężko będzie.
  Nie wolno tylko wdawać się w pyskówkę.
  Trzeba olewać każde głupie wypowiedzi. Wtedy się skończą.
  Lepiej zmusić wójta i Pana Przewodniczącego do dyskusji – jak zdobyć pieniądze na dom kultury z tawerną
  Najpierw trzeba określić co sie chce.
  Co chcesz osiągnąć V? Wyartykułuj to.
  Ustalcie program alternatywny do wójta. Realny.

 44. ibum pisze:

  o tak program ale realny inwestcje tez realne a nie
  widziane oczmi wyobraźni w swiecie marzeń , które mogą doprowadzić do ……………?

 45. do namysłu pisze:

  Bez sensu te wściekłe ataki jednej strony na drugą. Rzeczkowski tylko zaciera ręce z panią Pronobis i spółką. Więcej pokoju między nami w Jedlni by się przydało, może więcej rozmowy i wzajemnego zrozumienia. Tyczy się to „rządowych” i „kończykowych”. Wzajemna zawiść i wściekłość może zburzyć wszystko i dalej będziemy żyli w bajzlu. Chyba, że tak chcecie, ja nie… Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój. Niech jedni zaciąną się papierosem, inni świeżym powietrzem, inni marihuaną, każdy czym chce i zastanówmy się, czy dalej tak warto…

 46. V pisze:

  Myślę, że zebranie członków i sympatyków wiele w tym zakresie wyjaśni.Ponieważ ma być to Gminny Klub Sportowy
  to Władze Gminy określą swe możliwości.
  Jednocześnie powinny się ukształtować ZASADY Współpracy
  na linii Władze Gminy a Zarząd Klubu .Już na ten temat
  pisałem.Nie może być tak ,aby jak powiedział Przewodniczący
  ktoś komu zależy na sporcie żebrał.I żeby nie decydował o tym układ kolesiowsko- gabinetowy.Wójtowie się zmieniają a wraz z nimi kolesie ,a młodzież która ma takie zainteresowania sportowe ZOSTAJE.Oczywiście na miarę
  możliwości finansowych Gminy.

 47. ptr pisze:

  Chyba wójta czy przewodniczącego nie trzeba zmuszać do dyskusji na temat domu kultury, gdyby były środki, nie tyle na budowę, co potem na utrzymanie go, to taki dom już byłby w planach…

 48. ptr pisze:

  @do namysły – jak „pisarze” w stylu oburzony czy mathie wezmą głęboki oddech (czymkolwiek) to może pokój zapanuje, choć nadzieje płonne – taki już mamy kłótliwy narodowy charakter…

 49. V pisze:

  Mam prośbę do administratora strony aby komentarze nie na temat likwidować.Przecież miało być o sporcie,zebraniu Jodły a wyszło: kto i co bierze,kto z kim cudzołoży.
  Może to co napiszę będzie nie popularne.Jeśli dalej tak będzie,to oprócz zamętu niczego nie załatwimy.
  Trzeba przerwać ten zaklęty KRĄG.Podobnie powinny być
  likwidowane wpisy szczególnie agresywne i wulgarne.
  Może chociaż w sobotę i niedzielę ,,weryfikacja”
  Pozdrawiam

 50. mieszkaniec pisze:

  Jeśli ktoś pisze z sensem, obiektywnie i jest zainteresowany lokalnymi sprawami to nie wiem dlaczego jest nazywany kłótliwym. Może poprzez swoją wypowiedź podrażnia całą sforę urzedowych szczekaczy?

 51. seba pisze:

  Przecież tu nie ma żadnych urzędowych szczekaczy, to wszystko Łysy. Trochę go nawet podziwiam, bo znany jest z nieróbstwa.

 52. mieszkaniec pisze:

  Seba jest jeden urzędowy szczekacz, dobrze zarabiający

 53. MM pisze:

  [*] dla ofiar katastrofy kolejowej. Zachowajmy chociaż dziś powagę i spokój.

 54. V pisze:

  Chciałbym,aby ,, ??? ” ustosunkował się merytorycznie
  do
  mojej wypowiedzi z dnia 2 marca z godziny 1206.Ponieważ,jest to dosyć skomplikowane nawet dla mnie myślę ,ze na ten temat doczekam się od Pana/i/ szeregu rad,oraz szerokiego jak mniemam uzasadnienia.MOŻE ja nie mam RACJI. POzdrawiam i czekam.+

 55. babanina pisze:

  postawiłabym świeczkę, ale podobno było tam dwóch lewaków, to sama nie wiem, czy można…

 56. LKS Rajec pisze:

  PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ,ŻE KOMENTARZE NA TYM PORTALU SĄ NIE NA TEMAT!

 57. remigiusz pisze:

  A jakie mają być? Po to jest ten portal aby ku uciesze gawiedzi kilkoro frustratów mogło wylewać pomyje na kogo się da. Z dyskusją to nie ma nic wspólnego. Myślę, że samemu redaktorowi na tym zależy. Coś chyba jest na rzeczy, że portal ma go wylansować. A, że w Jedlni Letnisko społeczeństwo lubuje się w plotkarstwie, jest dość zawistne to trafił na podatny grunt. Nie docenią ludzi, co coś robią (proboszcz, obecny wójt, ludzie ze Stowarzyszeń Miłośników Jedlni, Pozytywny Format,) tylko tych, co najwięcej krytykują. Zawsze na nie! Takie to już bagienko jest i to forum to doskonale odzwierciedla…

 58. LKS Rajec pisze:

  Brawo remigiusz,masz rację! Pozdrawiam.

 59. mathie pisze:

  Jesteście śmieszni i nie macie za grosz honoru i przyzwoitości. Wystarczy zobaczyć, co zwolennicy nowej ekipy piasli na proboszcza np. tu: http://jedlnia.org.pl/2011/09/03/piotr-lesnowolski-zaprzysiezony/
  To tylko niewielka część „pomyj”, które „wylewano” na proboszcza. Także teraz powoływania się na niego to szczyt obłudy i dwulicowości. Poza tym nikt nie wylewa żadnych „pomyj” za naprawdę ciężką pracę, a krytykowane są zagrania poniżej pasa, skierowane przeciwko mieszkańcom (podwyżka podatków, podwyżka pensji wójtowi, styl działania niektórych radnych, itd.)

 60. ??? pisze:

  Ty odpowiedzialność zbiorową stosujesz kolego? Czy jak ktoś coś napisał na proboszcza, to znaczy, że wszyscy zwolennicy wójta tak pisali? Oceniasz wszystkich swoją miarą? Festiwal chamstwa, prostactwa i obłudy, w dodatku niehonorowej, bo anonimowej uprawiasz tu ty i tylko czekam aż za to bekniesz…

 61. 2x2 pisze:

  Proboszcz ma swoje zalety i wady. Wczorajsze ogłoszenia należą do wad, nawet ks wikary był zażenowany że musi odczytać takie ogłoszenia. Ale nikt Proboszczowi nie odbierze tego, ze z kościoła i terenu w około zrobił coś co bez skrępowania można pokazać na zewnątrz. Też go można krytykować za niektóre wystąpienia, ale chamstwa i niesprawiedliwych ocen od ludzi doznał sporo, głównie na podobnej stronie, tyle ze z końcówka net. Także mi sie nie podoba podniesienie podatków. Władza żeby wytłumaczyć zasadność tel decyzji będzie musiała sie naprawdę wykazać widocznymi, a nie wirtualnymi osiągnięciami, ale to ich problem. Pensja? Dla jednego to będzie zawsze dużo(dla biednych) dla innych nie. Wójt na rękę dostanie w sumie ok 9tys miesięcznie. Tak wyjdzie licząc wejście w trzeci próg. Ja w sektorze usługowym mam podobnie. Oprócz stresu w postaci czy będę miał zlecenia/klientów to pracę mam spokojną. Za Chiny ludowe nie zamieniłbym sie z nim. Dla słabo zarabiających czy będzie miał 5 czy 9 to ciągle będzie dużo. Raczej wiedzę tu okazję do rabanu. Może to i dobrze, musi być jakaś opozycja. Inaczej osiedliby na laurach.

 62. mathie pisze:

  No to nie zbiorowo, a indywidualnie. Niech pan Chrzanowski, który na każdym kroku podkreśla swoją katolickość i zasługi dla Kościoła opisze swoje relacje z proboszczem. Na przykład to, jak „wzywał go na przesłuchanie” w sprawie oświetlenia cmentarza. Dlaczego na blogu nie pisze o takich rzeczach????
  Człowiek zrobił oświetlenie, nie sobie, ale wszystkim mieszkańcom (nawet niewierzący są tam pochowani), a temu jak zwykle coś nie pasowało. Głupich oszczędności szukał, albo pretekstu, żeby wziąć odwet na proboszczu. Dziwne, że nie było pieniędzy na oświetlenie miejsca użyteczności publicznej, a były na podwyżkę dla wójta. Takich to mamy prawdziwych „katolików”. Ludzie, którzy wszędzie i z każdym szukają konfliktów nie powinni pełnić żadnych funkcji.

 63. LKS Rajec pisze:

  Żenada-półgłówki! Tematem jest Jodła,a o proboszczu i cmentarzu piszecie!!!!!!!!!!!

 64. G pisze:

  Pamiętam ogłoszenia duszpasterskie, w których proboszcz powiedział, ze będzie płacił gminie ryczałtem za oświetlenie cmentarza. Są cmentarze parafialne i komunalne. Infrastrukturę cmentarną utrzymuje ten, kto czerpie pożytki. To parafia bierze niemałe pieniądze za miejsca na cmentarzu parafialnym, a nie gmina. Po co było całą noc oświetlać zamknięty cmentarz, jak jest wiele ulic nieoświetlonych. Umarłym to niepotrzebne. Podatnik z Groszowic, Gzowic, czy Słupicy ma płacić za oświetlenie cmentarza parafialnego w Jedlni, jak przy cmentarzu na Cudnowie czy Myśliszewicach pół latarni sie nie pali? Wyłącz w sobie złośliwość mathie a włącz myślenie.

 65. V pisze:

  Panie ??? – ja w dalszym ciągu czekam na Pańskie/ i /
  merytoryczne wypowiedzi na temat Jodły co : MY,WY,ONI,JA zrobiliśmy w tym zakresie i co zrobimy
  w najbliższej przyszłości.Oczywiście w nawiązaniu przynajmniej do mych wypowiedzi zawartych wcześniej.
  Proboszcz o ile wiem całkowicie daje sobie radę.
  A JODŁA niestety ma trudności,a runda T U Ż<T U Ż.
  Może się skrzykniemy i zrobimy coś pożytecznego na stadionie ./BEZ WYJATKU -WŁADZA TEŻ/
  Będzie to taki CZYN BEZPARTYJNY albo WOLONTARIAT
  Pozdrawiam Wolontariuszy

 66. rademenes pisze:

  Co z budową stadionu?Mam nadzieje że pomysł nie spali na panewce.

 67. V pisze:

  Trzeba korzystać z mądrości przysłów :KTO NI MA MIEDZI ,
  TO NA D….SIEDZI.Jest tyle niezbędnych inwestycji,
  ze budowa stadionu wg,mnie w chwili obecnej jest niemożliwa.Zresztą na ten temat pisałem NIE TYLKO ja.
  Proces inwestycyjny wymaga szeregu przygotowań
  i wymaga niestety czasu .I znowu nasuwa się przysłowie:
  Pośpiech wskazany jest przy łapaniu pcheł.
  Jednak umiemy pisać na temat. Pozdrawiam

 68. rademenes pisze:

  Pośpiech pośpiechem pieniądze z Unii przelecą koło nosa .Ja jestem za tym żeby wybudować go w centrum .Myślę , że pieniądze się znajdą.Ktoś w końcu w gminie jest od inwestycji nieprawdaż?Mam nadzieje odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku .15 lat biegałem na stadion w kolonce za małolata i nie życzę tego nikomu .Wolałbym żeby moje dzieci tego nie doświadczyły.Wiem dziś są niby lepsze czasy niby bezpieczniej ?Ale społeczeństwu z Jedlni leszcze daleko do Europy!Zróbmy coś z czego będą dumne nasze dzieci!!!!!!!!

 69. LKS Rajec pisze:

  Niebywałe,wreszcie na tremat! Nawet Pan V zaczyna powoli,z oporem ale rzeczowo pisać. Bo opluwanie non stop władz gminy w osobie Wójta i Pana Przewodniczącego już się wszystkim czytającym to forum znudziłol.Rzygać się chce jak się czyta niaktóre wpisy! Pozdrawiam Pana V ,prosząc by pisał na w/w temat.

 70. LKS Rajec pisze:

  Jeżeli chodzi o stadion w centrum Jedlni to super pomysł, ale jak tak dalej pójdzie to będziemy go widzieli jak świnia niebo! …bo przecież władze gminy też mają swoją cierpliwość!

 71. rademenes pisze:

  Niektórzy może lubią oczerniać kogoś. Ja do takich nie należę!Nie obchodzi mnie kto z kim śpi i nie wnikam w to .Ale rozumiem po tylu latach nic nie robienia w gminie nareszcie coś ruszyło i to boli .Mnie interesuje tylko klub w którym się wychowałem.i w którym spędziłem wspaniałe chwile ze wspaniałymi ludźmi .Mam nadzieję że stadion powstanie jak ten w Warszawie chodź nikt nie wierzył .Dla sprytnego nic trudnego!

 72. V pisze:

  @ LKS RAJEC -Mnie też nudziło ,ale zażyłem odpowiedni lek .i przeszło.cyt.Nawet pan v zaczyna powoli,z oporem ale rzeczowo pisać.Ja już mam taki OPÓR wewnętrzny na skutek tego ,że jak do kogoś przekonuję to dosyć duża
  grupa osób stawia jeszcze większy O P Ó R,mimo żę
  starałem się przekonywać niejednokrotnie nie tylko merytorycznie ale i literacko.Niestety moja połowica nie rozumie.że po dobrym balu najbardziej ,,boli brak pieniędzy”.Jest to analogia do możliwości inwestycyjnych
  Gminy.Postaram się sprawę uprościć : W latach poprzednich był B A L,a teraz boli brak pieniędzy.

 73. Ekonom pisze:

  Teraz spłacamy długi. I to nie tylko my. Mazowsze ścina wydatki. I orlik nam może uciec spod nosa. Nabór zrobili a kasę ucieli. Krótko mówiąc lipton.

 74. V pisze:

  Tu nie mam nic do dodania,gdyż wszystko na ten temat napisałem i nie będę klonował poprzednich wypowiedzi,
  jak również mego punktu widzenia.I to nie zależnie czy pisane zrozumiale dla wszystkich.
  Aby powstał stadion ,czy też jakiekolwiek obiekt gminny musi być zachowana swoista równowaga pomiędzy :
  -możliwościami finansowymi
  – dobrą wolą władz : WÓJT,RADA
  -przyzwoleniem społecznym
  – czasem realizacji
  -profesjonalnym przygotowaniem inwestycji
  Brak tej równowagi kończy się niestety albo nie ukończeniem budowy /przykład hala Radomiaka /
  albo kryzysem inwestora.Uważam się za realistę.
  Przepraszam za styl. Ten typ tak ma.
  Jeśli pojawi się jakaś sensowna wypowiedż ,nawet pisana
  niekoniecznie wierszem na ten temat,podejmę dyskusję.
  Kto wygra J E D L N I A

 75. JaGa pisze:

  Aż miło się czyta jak komentarze dotyczą danego tematu, a nie jak reszta bezinteresownych osób nawija non stop na Wójta, czy na Przewodniczącego. Będą o nich tematy to o nich będzecie pisać. Temat jest o Jodle to te komentarze są zbędne.

  odnośnie stadionu. Inwestycja musi być oczywiście przemyślana i muszą być na nią pieniądze, według mnie jak na razie ich nie ma i bez pomocy sponsorów ciężko będzie co kolwiek wybudować nawet przy szkole w Jedlni.

  Kolejna sprawa. Już nie długo rusza nowa strona Jodły Jedlnia. Będzie to serwis oficjalny, dwie redagujące osoby więc to będzie wasze źródło rzetelnej informacji o Klubie, bez zbędnych komentarzy psujących opinię o GKS-ie, tak jak na tej stronie. Dziękuje.!

 76. rademenes pisze:

  Cieszy mnie również zmiana nazwy z Ludowy na Gminny .Komuna już dawno minęła a w naszej gminie jeszcze takie nazwy jak z PRLu.

 77. V pisze:

  Nazwa Ludowy nijak się ma do PRL-u.A to dlatego.,że pochodzi nie od ustroju .Tylko wskazuje przynależność do ludu WIEJSKIEGO i wykształcił się w XIX wieku.Początkowo
  nazwa dotyczyła zwyczajów wiejskich.Także gry i zabawy
  na wsi/ grali wtedy też w palanta/,.Analogia do postępowań
  ludzkich jest niezamierzona/.
  Chyba nikt nie zaprzeczy,że jeszcze Jedlnia nie jest miastem.Natomiast mniemam.iz przekształcenia LKS na GKS ni nastąpiło ze względów politycznych.Bo byłby to
  GWAŁT na mieszkańcach wsi.
  Pozdrawiam

 78. mag pisze:

  oczywiście, że nie ma to nic wspólnego z prlem. PSL też nazwa ludowe a nie prlowskie. Chodzi pewnie o to, by GKS stał sie docelowo jednostką gminną a wiec wszedł na garnuszek budzetu, a nie uczestniczyl w konkursach

 79. LKS Rajec pisze:

  @mag chodzi o to,żeby nie wejść w błoto!

 80. V pisze:

  A mnie najbardziej cieszy jak się L U D rozśmieszy ?
  Jest to tylko analogia sytuacyjna.

 81. rademenes pisze:

  PSL ma takie wyniki w rządzie jak Ludowy Klub w Jedlni !Nie odbiegając od tematu naszej Jodełki .Myślę że już niedługo zarząd i zawodnicy nie będą chcieli grać na kretowisku w lesie.Nie w 21ku Stadion miał swoje lata świetności w latach 70tych ubiegłego stulecia .Napisał pan „V”kto nie ma miedzi ten w domu siedzi ,może i tak ale wyrzucać pieniądze w błoto po co to komu.Budżet jaki mamy każdy wie .Jesteśmy Legią czy Wisłą ,niektórzy chyba tak myślą że o grubą kasę chodzi.

 82. V pisze:

  @ rademenes stwierdzić muszę,że czyta Pan bardzo nieuważnie,i sądzę,że jest Pan b. nerwowy?bez urazy/.
  Napisane było NIE w domu,lecz NA d…. siedzi.Ato zmienia całkowicie SENS moich wypowiedzi.Jeśli wypowiadam się na jakiś temat to korzystam z możliwych żródeł a także wracam do wcześniejszych wypowiedzi adwersarza.
  I nie obchodzą mnie do jakiej partii ktoś należy albo jakiego kościoła chodzi.W każdej nacji są ludzie i ,,poszukiwacze trufli”.Z braku wcześniejszych wypowiedzi
  takżę na inne tematy nie mogę Pana zrozumieć.
  Niby jest Pan ANTYKOMUNISTĄ a ma Pan zapędy roszczeniowe jak za KOMUNY.cyt.Zarząd i zawodnicy nie będą chcieli grać na kretowisku ” SPORT to nie GALERY
  albo się chce go uprawiać albo NIE.Gdyby w poprzednich
  latach nie było zdeterminowanych dzialaczy to nawet
  na naszej wiosce dzisiaj nie grali by nawet w PALANTA.
  Radzę przeczytać moje wypowiedzi chociaż w tym temacie odpowiadając na moje pytania/uważnie/
  i możemy wrócić do tematu.BEZ OBRAZY
  Pozdrawiam i zyczę owocnej analizy mych
  wypocin.

 83. rademenes pisze:

  Ma pan racje tylko nie chciałem tak ostro .Muszę być ostrożny bo ACTA nas namierzy i co wtedy ?Co do komunizmu to ledwo pamiętam tylko te nazwy mi się źle kojarzą.Nerwowy raczej nie jestem bo nie mam powodu nic mi nie brakuje jakoś radę dajemy sobie nie brakuje od pierwszego do pierwszego .Co do grania na kretowisku jak wcześniej pisałem grałem na kolonce 15 lat był KRET wtedy jest i teraz ,tak to ma wyglądać bo chyba nie o to chodzi .Większość chce tego Stadionu w Jedlni z tego co słyszę . Zbudujmy go i tyle ,nie dla mnie czy pana ! Dla naszych dzieci,wnuków!!!!!!!!

 84. LKS Rajec pisze:

  @rademenes masz rację! Jak KTOŚ chce, to rozumie co piszesz i o co chodzi w Twojej wypowiedzi. Ja też jestem za tym,by stadion w centrum Jedlni powstał! Ogromnie się cieszę,ża wreszcie odpadnie ten wiejski człon (ludowy) i jak przystało 21-szy wiek GKS będzie wizytówką naszej Gminy. BRAWO ZARZĄD JODŁY! Wreszcie widać,że coś w tym klubie zaczyna się dziać.

 85. V pisze:

  Budujmy,budujmy.
  Trochę stadionów widziałem.Także tych nie dokończonych i zaniedbanych.Ze względu na moją profesję muszę stwierdzić prozaiczną przyczynę: to EKONOMIA .
  Jest wiele innych-o niektórych pisałem.
  Obawiam się,że jesteście Panowie zwolennikami Zmian
  z powinięciem EKONOMII w imię REWOLUCJI.
  Chciałbym abyście przeczytali w Gazecie pl Radom dwa art.
  CIĘCIA BUDŻETOWE i WIEDZIEĆ,KUPIĆ,ZAROBIĆ
  Poza tym radzę korzystać z mądrości przodków/głupców
  którzy wymyślili LICZBY i EKONOMIĘ/
  NAJPIERW SIĘ BUDUJE A PÓZNIEJ RUJNUJE a nie odwrotnie.
  i drugie
  TAK KRAWIEC KRAJE JAK MATERII STAJE
  I wg.Osieckiej
  To nie ważny jaki mamy DOM ,ale ważne aby miał
  D U S Z E.
  Chcecie się bawić w walkę z komuną/gdzie ONA jest/
  boicie się namierzeń.Ja coś o tym wiem/pamiątkowe zdjęcia od pał/. Coś szybko następuje klonowanie.

 86. V pisze:

  @ rademedes ,czego się boisz ,,,PAKA” jest przypisana
  ssakom jak łupież głowie.Ważne aby się dobrze konspirować.Zresztą ludzie dzielą się na:
  1.tych co siedzieli
  2.tych co siedzą
  3.tych co siedzieć będą
  Ważne jest aby nie popełniać tych samych błędów.
  Powstała analogia do ,,epoki Gierka” jest zamierzona.@ I znowu się jakieś stronie naraziłem
  @ ??? Ja CZEKAM.bo z braku adwersarzy piszę sobie
  jakieś głupoty. Już taki jestem dziwny DRAŃ
  Sie ma

 87. V pisze:

  W uzupełnieniu do mego wymuszonego komentarza
  ,,budujmy,budujmy ” chciałbym abyście przeczytali artykuł na Radom sport pt,,W Radomiu powstanie nowoczesna hala
  i wtedy będziemy mieli więcej ,,świadomości” aby rzeczowo
  dyskutować zachowując R E A L I Z M.Piszę to ,ponieważ
  nie uzyskałem odpowiedzi od adwersarzy,którzy przyszli
  tylko z DYREKTYWAMI.
  To wszystko z nudów wysoki sądzie.Ja też chcę aby powstał STADION w Jedlni.Ale co innego chcieć,a co innego M U C. Pozdrawiam

 88. Maradona pisze:

  Móc sie tak pisze panie mądraliński:)

 89. V pisze:

  @Maradona przyjął Pan nazwisko słynnego piłkarza.który mimo osiągnięć zrobił coś co nie zasługuje na nagrodę
  Fair Play.Myślę że Pan wie co on takiego zrobił?
  Wpisują Muc myślałem,ze ktoś jednocześnie przypomni
  sobie o także o wspaniałym piłkarzu radomskim.Może pan wie z jakiego klubu i na jakiej pozycji grał.Zauważając błąd
  ustawił mnie pan do pionu.Chociaż wolałbym aby nazwał mnie :widzący więcej ,lub noktowizor,dlaczego?
  Pozdrawiam to też było miło
  Ps.Wolał bym aby było więcej treści o problemach Jodły

 90. V pisze:

  Ponieważ ukazał się na stronie Gminy PROJEKT Statutu
  GKS Jodła ,to z braku adwersarzy postaram się wyrazić
  swoje skromne zdanie a mianowicie:
  -Klub nie może realizować swych celów za granicą $2
  uzasadniam: swego czasu szereg parafii w ramach swego
  celu duszpasterskiego zaczęła sprowadzać do własnych
  potrzeb SAMOCHODY,narażając Skarb Państwa na olbrzymie straty/m.in.Kościół w Studziankach/

  -publikacje w pkt 6 tego samego paragrafu,,publikacje
  jest to już działalność wydawnicza

  -Promocja zdrowia w pkt.9 tego samego paragrafu
  jest to w gestii innych instytucji których nadzorem zajmuje się Ministerstwo Zdrowia.

  -Pominiecie roli skarbnika jako strażnika interesów
  ekonomicznych klubu/księgowy jest tylko wykonawcą
  zatrudnionym w klubie do rejestracji zdarzeń finansowych

  Uważam,że statut winien być zarejestrowany SĄDZIE
  nadany KRS.Na klub mogą być robione ,,odpisy z podatku
  A najbardziej istotne jest to ,że legalizuje STATUT
  pod względem zgodności z prawem.
  Piszę to celem przestrogi przed PRAWEM

 91. zuza pisze:

  ja bym dodała do statutu zapis taki jaki jest w ustawie o pracownikach administracji samorządowej, tzn o obowiązku niekaralności władz klubu. skoro to ma być GMINNY klub to powinny być to osoby tego godne. skoro urzędnik nie może być osobą karaną, a to ma być gminny klub to jego władze też powinny być bez skazy, w końcu będą miały gminną kasę.

 92. V pisze:

  @zuza.czekałem,czekałem na odpowiedzi moich adwersarzy,
  niestety nie doczekałem się.Natomiast Pani niech spróbuje zadać taki wniosek Panu Wójtowi ,ponieważ on powierza
  pieniądze społeczne,czy też gminne ludziom których desygnował i jak widać w całości akceptował.To chyba są
  nieskazitelni?
  Dobrze,że one są.
  W gminie Mirów ,powstał bubel,,orlik” zabraklo dla Gryfii