III miejsce Kacpra Zielińskiego. Zapisy do Klubu Sportowego TAKA DOJO

Dnia 03.03.2012r. w Hali sportowej Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi nasz Klub reprezentowało trzech zawodników:

• Tomasz Kaleta 9 kyu senior w kategorii dziecko (BP),
  • Jakub Szymański 8 kyu junior w kategorii młodzik (BP),
  • oraz Kacper Zieliński 9 kyu senior w kategorii kadet (BP).

Opiekunem kadry był sempai Piotr Chojnacki 4kyu, a obowiązki Sędziego zawodów z ramienia klubu pełnił sensei Andrzej Jastrzębski 1dan.

Po zaciętych pojedynkach Kacper Zieliński kadet (BP) przewagą jednego głosu sędziego, przegrał walkę półfinałową ze zwycięzcą całej kategorii i zajął ostatecznie III miejsce.

W zawodach organizowanych przez Łódzki Klub Oyama Karate „NEKO” pod patronatem Urzędu Miasta Łódź wzięło udział ponad 230 zawodników z 17 ośrodków OYAMA KARATE z całej Polski. Powyższe zawody stanowiły przygotowania naszych zawodników do XVIII Mistrzostw Polski w Oyama Karate w Kata, które odbędą się 31.03.2012r. w Olkuszu.

Serdecznie gratulujemy !!!

Wyjazd reprezentacji Klubu sfinansowany został z budżetu gminy Jedlnia-Letnisko w ramach konkursu pt. „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zajęć dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z gminy Jedlnia-Letnisko”.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

Klub Sportowy TAKA DOJO w Jedlni-Letnisku ogłasza
ZAPISY na BEZPŁATNE TRENINGI
dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

REKREACJA, SPORT i SAMOOBRONA
Zespół Szkół ul. Słoneczna 5 w Jedlni-Letnisku.

Treningi odbywać się będą w każdy:
WTOREK godz. 17.30-19.30
CZWARTEK godz. 17.30-19.30
SOBOTĘ godz. 16.00-18.00

w obiekcie sportowym przy Zespole Szkół
ul. Słoneczna 5 w Jedlni-Letnisku.

Treningi sfinansowane są z budżetu gminy Jedlnia-Letnisko w ramach konkursu pt. „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zajęć dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z gminy Jedlnia-Letnisko”.

AJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii News, Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.