Wystawa malarstwa olejnego Beaty Bujak [fotogaleria]

„Wiosenne Rewolucje” – pod takim właśnie tytułem w Klubie Dworcowym PKP odbyła się wystawa malarstwa olejnego Beaty Bujak. Dominowały pejzaże z natury, ale nie zabrakło również kwiatów i martwej natury. W tle pobrzmiewała muzyka z odgłosami przyrody i kompozycjami Chopina.

Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem. Na przybyszy czekał szampan i słodki poczęstunek. Wśród gości nie zabrakło Wiesławy Śmigielskiej i Małgorzaty Derlety – artystek malarstwa, które również miały swoją wystawę obrazów w Klubie Dworcowym.

Środowa wystawa w Poczekalni w Jedlni-Letnisku była drugą w karierze Beaty Bujak. Wcześniej mogła zaprezentować swoją twórczość w galerii Centrum Kultury Południe w Radomiu przy ulicy Czarnoleskiej 17.

Więcej informacji na temat młodej radomskiej artystki można znaleźć na jej stronie internetowej:

www.beatabujak.netgaleria.eu

__________________________________________________

FOTOGALERIA:

PK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotogaleria, News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

2 odpowiedzi na „Wystawa malarstwa olejnego Beaty Bujak [fotogaleria]

  1. Natalia pisze:

    Pięknie Beatko- bardzo się ciesze że się udało-mam nadzieje,że Wystawa zaowocuje mocno-a ja bardzo żałuję,że nie mogłam przyjść.-ale cóż siła wyższa…Jeszcze raz gratuluję pięknej wystawy.

  2. marzena iwosna-michłek pisze:

    z dużąprzyjemnościom patrzylam na obrazy mlodej malarki .w jej pracach poza dużym ladunkiem fantazji ,przebija radośc zycia w poalczeniu zdojrzałością warsztatu. uderzające jest w jej pracach posługiwanie sie ;zimnymi’ barwami; zielenią lazurem ,granatem ,które w zadziwiający sposób tworzyły cieply klimat kompozycji. gratulacje dla was obydwojga paweł.