Zebrania wiejskie w szkole w Natolinie

Wczoraj w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Natolinie odbyły się zebrania wiejskie mieszkańców trzech sołectw: Natolina, Sadkowa i Sadkowa Górki. Zadecydowano na nich, na co zostaną przeznaczone środki z funduszu sołeckiego. Największą frekwencją cieszyło się spotkanie mieszkańców Sadkowa. Uczestniczył w nim wójt Piotr Leśnowolski i radny Bogdan Sikora.

Wójt przybył na zaproszenie sołtysa Sadkowa Pana Jana Marchewki. Mieszkańcy Sadkowa, korzystając z okazji, zadawali wiele pytań dotyczących inwestycji drogowych i związanych z oświetleniem na terenie własnego miejsca zamieszkania.

Podjęto decyzję, że z funduszu sołeckiego będzie budowany 200 metrowy odcinek chodnika.Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Jedna odpowiedź na „Zebrania wiejskie w szkole w Natolinie

  1. czytelnik pisze:

    Rewelacja. Po obradach z udziałem wójta gminy ustalono, że fundusz sołecki przeznaczony będzie na budowę 200 metrowego chodnika. Przecież to śmieszne. Panie wójcie, Jak pan nie potrafi załatwić pieniędzy tym sołectwom. to dołóż pan ze swojego wynagrodzenia. Zbudujcie chociaż z 1000 metrów chodnika Nie można się przecież ośmieszać. Panie wójcie Jedlni , zobacz pan jak się się buduje w innych gminach. Na co pan czeka.