1 proc. podatku = 100 proc. Wychowania, Służby, Braterstwa

Szanowni Państwo!

W imieniu naszej jednostki 7 Jedleńskiej Drużyny Harcerzy „Watra” ZHR gorąco zachęcam do podjęcia jednej z ważniejszych inwestycji naszego społeczeństwa: inwestycji w młodzież, od której przecież „zależy następne tysiąc lat”.

Warto zatem zadbać o odpowiednie ukształtowanie młodzieży w duchu służby i wzajemnego poszanowania.

Tym zasadom wierny jest Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, do którego należy nasza drużyna (świętująca w tym roku swoje 5 urodziny), realizując lokalnie ideały „służby Bogu, Polsce i drugiemu człowiekowi”.

Niech ten 1 proc. należnego podatku pomoże rozwijać skrzydła młodemu pokoleniu. Z góry serdecznie dziękujemy!

Poniżej informacja o numerze KRS, który należy wpisać w deklaracji podatkowej. Wraz z KRS należy podać cel szczegółowy: „MAZ-7-Watra”.

Zachęcamy również odwiedzania naszego profilu na facebooku:
www.facebook.com/7jdhwatra

CZUWAJMY!

phm. Radosław Wdowski HR
Drużynowy
e-mail radoslaw.wdowski@zhr.pl

O autorze

Radek Wdowski: Niepoprawny lokalnie filozof i socjolog rozmiłowany naukowo oraz praktycznie w samorządzie terytorialnym. Pracownik samorządowy, społecznik i doktorant socjologii KUL analizujący kondycję lokalnej demokracji obywatelskiej oraz klientelistyczne grupy interesu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.