Podziękowanie

Bardzo dziękuję Państwu za głosy oddane na mnie i na kandydatów z mojego komitetu. Kampania o fotel wójta trwa dalej. Choć o zwycięstwo nie będzie łatwo, wierzę, że wspólnie możemy je osiągnąć.

Wspierajcie nas Państwo w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Zachęcajcie swoich bliskich, przyjaciół i znajomych, którzy wczoraj poparli innych kandydatów, by w dniu 30 listopada poszli do urn. Liczy się każdy głos!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oświadczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

107 odpowiedzi na „Podziękowanie

 1. bruno pisze:

  ja tam uważam, że jest wyraźna róznica między pomawianiem a „niepomawianiem”. Otóż, jeżeli mówi sia coś, co nie miało miejsca, albo uprawia negatywne gdybanie co do przyszłości – to jest pomawianie. Jesli natomiast mówi się, że Leśnowolski awanturował się w komisjach, przymuszał je, kobitki tam z płaczem wychodziły, to nie jest pomawianie, bo tak było. Jesli mówi się, że on ma zachowania jakby socjopatyczne, to nie jest pomawianie – bo tak jest. Jesli mówi się, że to jest zamordysta – to nie jest pomawianie – bo tak jest. Jeśli mówi się, że w przyszłorocznym budżecie będzie wzięty kolejny horendalny kredyt, to nie jest pomawianie. A może jest?

 2. wyborca pisze:

  500 osób to jest Natolin Sadków i rajec, a w rajcu od trzech kadencji ten sam poziom także szacunek, proszę nie szerzyć fermentu. A dla wiadomości lelek spotkania byly robione tylko nie przychidzoles lub nie miales nic ciekawego do powiedzenia. Najlepiej krytykować zza komputera.

 3. wyborca pisze:

  a może wybierzecie kogoś spoza Jedlni…ciekawe jakby bylo jakby spoza Radomia czy innego miasta wybrano prezydenta…albo prezydent Polski był z Nairobi…to prawie to samo…bez różnicy…nie od nas…kabaret jak za rzeczkowskiego by był..inaczej tego się nie nazwie

 4. foki pisze:

  lelek , spotkania były w rajcu ,gdzie byłeś? pilnowałeś drogi?

 5. lelek pisze:

  Tak ,pilnowałem i szukałem a nigdzie nie widziałem i nie słyszałem aby było spotkanie . a po drugie to jej powinno zależeć na tym aby przekonać jak najwięcej wyborców do siebie ja co najwyżej nie pójdę głosować ani na jednego ani na drugiego tak jak to zrobiła jednia

 6. Zuza pisze:

  Witam nie jestem zameldowana w Jedlni ale tutaj od niedawna mieszkam wiec byłam tylko świadkiem kampanii wyborczej i powiem tak jej poziom był żenujący. Opierał się na wzajemnych pomowieniach brak przygotowania merytorycznego a cała miejscowość żyła plotkami i wzajemnym obrzucaniem płotem. Trochę kultury moim Państwo.

 7. lelek pisze:

  i nie głosowałem tak jak ponad 4000 wyborców bo ne było dla mnie godnego włodarza