Podziękowania

Składam serdeczne podziękowania Wyborcom, którzy zaufali mojej osobie i oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych na stanowisko Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i poparli moją kandydaturę.

Zapewniam, że nadal będę służyła Państwu swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem. Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju naszej Gminy jest warta poświęcenia i zaangażowania, o czym świadczy Państwa duże poparcie. Uczynię wszystko, co w mojej mocy, aby spełnić Państwa oczekiwania związane z rozwojem naszej małej Ojczyzny.

Jednocześnie pragnę pogratulować wszystkim (wójtowi Piotrowi Leśnowolskiemu, radnym: Mieczysławowi Kaimowi, Monice Ciupińskiej, Janowi Krakowiakowi, Monice Dąbrowskiej, Jadwidze Drózd, Beacie Bartkiewicz, Robertowi Borkowskiemu, Katarzynie Baran, Lechowi Zgutce, Bożenie Grad, Karolowi Rzeszowskiemu, Monice Podsiadłej, Piotrowi Piasecznemu i Jerzemu Szczęsnemu), którzy te wybory wygrali.

Z wyrazami szacunku
Renata Pasek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oświadczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

19 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. Jedlnianin pisze:

  Z wyrazami szacunku Pani Renato. A swoją drogą ciekawy jestem czy na dzisiejszej sesji Pani też złożono gratulacje za zdobycie tak dużego zaufania społecznego. To Pani wygrała te wybory a wójt poniósł porażkę. Druzgocącą.

 2. Olo pisze:

  Wójt, który wygrał wybory poniósł porażkę. Ludzie… opamiętajcie swoje absurdalne myśli.

 3. mieszkaniec gminy pisze:

  Porażkę poniosła koncepcja „pięciu frustratów wypisujących na szambiarskim portalu swoje brednie, których nikt nie czyta”. Oczywiście, gratulacje dla pana wójta!

 4. małgośka pisze:

  Z wyrazami szacunku dla Pani Renaty Pasek.

 5. dyrektor pisze:

  To ja dziękuję, za odwagę, powiew swieżości, i za pokazanie nam, ilu nas jest:)

 6. eee pisze:

  A ty się taplasz właśnie w tym szambie bo sam tu piszesz.
  Gratuluję tej nienawiści odziedziczonej po matce i ojcu.
  Miłego pływania 🙂

 7. dzidek pisze:

  Piotruś ma problem, Renacie w stosunku do pierwszej tury przybyło prawie 1000 głosów, a jemu tylko marne 30. Chłopaczyna już sobie zdaje sprawe, że przy takim rządzeniu jak do tej pory za cztery lata – lub wczesniej, nie będzie po nim śladu. Już czekam na realizacje wszystkich obietnic wyborczych pana Piotrusia.

 8. hehe pisze:

  Jeśli Wójt zrobi całą kanalizację zgodnie z obietnicami .. bez zadłużania gminy to będzię cud.

 9. Mieszkaniec pisze:

  P.Pasek przybyły glosy, ponieważ wyborcy którzy glosowali w pierwszej turze na P. Siczek popieranego przez P. Rzeczkowskiego w drugiej turze zaglosowali na P.Pasek. Wiec wcale nie widac tu zadnego związku z P. Rzeczkowskim. 🙂 Cale szczescie ze nie wszyscy dali sie nabrac P Pasek i zaglosowali na P. Piotra. Przez tyle lat nie bylo nic robione w Jedlni. Nam tez sie cos nalezy po tylu latach. 🙂

 10. Kubuś Puchatek pisze:

  Do @mieszkaniec lub @mieszkaniec gminy (być może to ta sama osoba): Proponuję ważyć słowa, aby się nie kompromitować. Rozmawiajmy merytorycznie a nie poprzez inwektywy. Właśnie przed chwilą dowiedziałam się, że jesteś „nikim”, ponieważ czytasz koncepcje „pięciu frustratów wypisujących na szambiarskim portalu swoje brednie, których nikt nie czyta”. Dodatkowo jesteś święcie przekonany o przepływie elektoratu pana Siczka do pani Pasek. To jakieś wizjonerstwo 😉 Czyżby zabolała cię informacja o wzroście poparcia dla pani Pasek o około 1000 głosów przy minimalnym wzroście pana Leśnowolskiego?

 11. małgośka pisze:

  Mieszkańcu co sugerujesz że wyborcy poparli Rzeczkowskiego ?

 12. Anna pisze:

  Mieszkaniec ,chyba ostania kadencja należała do wójta z Jedlni więc chyba coś nie hallo z Twoim wpisem jest, a może rzeczywiście nic nie jest zrobione , z pewnoćią za 4 lata napiszesz to samo ;)A tak na marginesie to jeszcze było 2 innych kandydatów i tez byli popierani przez Rzeczkowskiego byli?

 13. Pankracy pisze:

  do@Mieszkaniec, @mieszkaniec gminy i tym podobnych. Od kiedy to wójt Gminy Jedlnia-Letnisko jest Wójtem Jedlni-Letnisko, a nie Wójtem Gminy?. Gratuluję zrozumienia istoty samorządu. I jeszcze jedno. Do Pana Chrzanowskiego i Jemu podobnych. Co to znaczy, że cyt. „Razem dla Gminy ma większość” ( blog Pana chrzanowskiego z 21.11.14r.). Czy to oznacza, że Rada Gminy „bezdurno” ma popierać absurdalne pomysły Pana Leśnowolskiego tylko dlatego, że są Jego, a nie pomysły np. Pani Pasek lub innej osoby z „mniejszości”, które będą korzystne dla mnie i innych mieszkańców?. Przykładem takiego myślenia jest pomysł superfachowca w osobie superNaczelnika Staniego pompowania ścieków z Jedlni do Lesiowa. Stracono czas i pieniądze ( vide wykaz umów cywilnoprawnych ) tylko dlatego, że był to pomysł „władzy”. Za taką demokrację i samorządność to ja osobiście dziękuję. Mimo, iż nie zaliczam się do zwolenników Pana Leśnowolskiego to moją nadzieją jest osoba Pani Grad. Myślę, że szybko „ogarnie rzeczywistość” i zorientuje się o co chodzi. Jedno co może w tym przeszkodzić to jest to, że być może zna się z Panem Stani?

 14. ja pisze:

  może się nie znają bo on z Lublina a ona z Radomia, ale przecież ktoś go tu ściągnął znając jego niezbyt chlubną przeszłość

 15. opo pisze:

  CZy panu

  ciekawe czy pani przewodnicząca zna pana w l a zło?

 16. Ala pisze:

  I ja Pani dziękuję za nadzieję, jaką Pani nam dała, że w naszej gminie może być normalnie. Zabrakło naprawdę niewiele. Możliwe, że kropką nad i, która przesądziła o takim a nie innym wyniku, były działania Marzeny Wiosny-Michałek. Osoba ta przedstawiała Panią i Pani komitet w sposób kłamliwy, sugerując relacje z Rzeczkowskim. Nie rozumiem zresztą jak ludzie mogli wybrać do powiatu osobę, która nic dla ludzi nie zrobiła i która sprawdza się głównie w destrukcji, a nie w konstruktywnym działaniu.

 17. Abc pisze:

  A dla mnie mozesz pisac co Ci sie podoba. Ze ktos jest niekompetentny, ze do rady powiatu zly wybor itd itp.

  A prawda jest jedna. Pani Marzenka Wiosna jest radna powiatowa a Pasek nie jest wojtem.

  Tak zdcydowali wyborcy w demokratycznych wyborach. Koniec i amen.

  A czy wiekszoscia 85 glosow czy 4 czy jednym to teraz nie ma znaczenia.
  Nikt nie pyta amerykanow iloma dywizjami pokonali niemcow podczas 2 wojny swiatowej. Wygrali i koniec.

  Cieszmy sie ze mamy w radzie wreszcie ludzi kulturalnych wyksztalconych i na poziomie a nie od marchewki czy kabareciarzy. No pewnie nie wszystkich ale zdecydowana wiekszosc.

 18. Ala pisze:

  Nie twierdziłam, że pani Wiosna jest nieskuteczna w osiąganiu celów. Jest bardzo skuteczna, z tym że służą one głównie jej samej.

 19. Mieszkaniec 1965 pisze:

  Gratuluję Wszystkim Radnym!
  Dziwi mnie tylko mowa kto skąd pochodzi? A jakie to ma znaczenie? Liczy się kultura i wykształcenie a nie pochodzenie! Czasy punktów na studia za pochodzenie się skończyły!