Film z VII sesji Rady Gminy

Na kanale szesjaTV można już obejrzeć film z VII sesji Rady Gminy. Wkrótce również krótka relacja z ostatniego posiedzenia radnych naszej gminy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Film. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

2 odpowiedzi na „Film z VII sesji Rady Gminy

 1. krzeseł pisze:

  Czemu Ci ludzie nie mogą sobie zdać sprawy, że publikacja oraz nagrywanie zebrań publicznych, a już na pewno wiejskich sołeckich jest w 100% zgodne z prawem. Chociażby patrząc pod kątem, że sołectwo jest tak jakby podwykonawcą gminy i praktycznie zebranie takie równa się Sesji Rady Gminy.

  Czy naprawdę pani Grad osiągnęła już szczyt cynizmu oraz nepotyzmu, by faworyzować swoich a innych traktować o wiele gorzej? Przy każdym słowie da się to odczuć oglądając chociażby tą sesje. Czemu twierdzi nieprawdziwie, że w zebraniu w Siczkach uczestniczyła jako mieszkaniec i nie udzielała się w żadnej kwestii. Była jedną z pierwszych która zabrała głos w sprawie wyprowadzenia chłopaków z SzesjaTV. Wybory sołtysa Jedlnii również w nie lepszy sposób potraktował p. Jurek Ch. Ale oczywiście od razu musiał się wytłumaczyć na blogu. Jak to mówią – winny się tłumaczy i tutaj w obu przypadkach się sprawdza.

  Ludzie ogarnijcie się, zmieńcie dilera i wreszcie zacznijcie mieć swoje zdanie, a nie przy wszystkich decyzjach klapki na oczy i to co powie Piotr jest dla was najważniejsze. A odnośnie pani Pasek, czego wy się znowu boicie?! Dajcie jej się wykazać, skoro tego chce. Jeśli się nie sprawdzi spokojnie możecie ją przecież odwołać (większość).

  Tylko w Razem dla Gminy się nie myśli po prostu racjonalnie i Piotrek wami źle steruje. Ufacie mu bezgranicznie, ale czemu tylko jemu? Naprawdę dajcie szanse innym. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo jak wiadomo gracie wszyscy w jednej drużynie i dobro społeczeństwa powinno być ponad wszystko. A nie jest.

  Bez pozdrowień,
  Krzeseł.

 2. Victoria pisze:

  Przeczytałem na blogu
  P GRAD oświadczenie.
  Zastanawiałem się długo:
  rozum ci to,czy,,fanzolenie”? 🙂

  To jakby się obudziła
  z innej epoki-letargu.
  Nie można z KONSTYTUCJĄ
  dyskutować na zasadzie TARGU!!!

  Prawo wciąż podlega
  SZCZEGÓLNEJ hierarchii
  Najpierw KONSTYTUCJA
  póżniej DOPIERO ,,Murphy”” 🙂

  Nikt NIE MOŻE
  wbrew KONSTYTUCJI,
  ,,coś tam postanawiać”
  na zasadzie ,,KŁÓTNI”

  Będąc wybraną przez ludzi,
  pełniąc ,,społeczne” funkcje.
  Oczekuje się prawego ,,WODZA”
  choćby jedna ,,UNCJĘ” !!!

  Osoba PUBLICZNA
  widząc,,ŁAMANIE PRAWA”
  Winna PIERWSZA REAGOWAĆ,
  nie zaś BIĆ przysłowiowe brawa!!!

  Szkoda,że P.GRAD,nie może
  w,,piersi się uderzyć „.
  Czy takiemu,co,,ZESZMACA „PRAWO
  MOŻNA LOS GMINY POWIERZYĆ ?