Wycieczka Kraków-Wieliczka dla mieszkańców gminy [aktualizacja]

Aktualizacja 16.11.2015r. godz. 18.00

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wycieczką wszystkie miejsca zostały obsadzone, z związku z czym harcerze nie przyjmują już zgłoszeń.

/red/
________________________________________________________________

Być może część z Państwa już natknęła się na plakat informujący o wycieczce do Krakowa w dniach 20-22 listopada. Jeśli nie to jest jeszcze okazja się zgłosić i pojechać. A naprawdę warto! Koszt trzydniowej wycieczki wynosi jedynie 55 zł (w tym noclegi, obiady, zwiedzanie, transport).

Aby się zgłosić należy zadzwonić pod numer 733-442-552 lub 506-636-015. Wpłaty zbieramy w byłym budynku dworca PKP w Jedlni Letnisko (Harcówka ZHR) w dniach:

  •  15 listopada w godz. 16:00 – 17:30
  • 18 listopada w godz. 17:00 – 17:30
  • NIEAKTUALNE!

lub po indywidualnym umówieniu się z łącznikiem.Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje zasada: kto pierwszy ten lepszy!

Wycieczka kulturalna realizowana jest w ramach projektu pt. „Kultura znana i nieznana” współfinansowanego ze środków Gminy Jedlnia-Letnisko, w ramach realizacji zadań publicznych z zakresu rozwoju i promocji kultury.

pwd. Paweł Szulc HO
Szczepowy
Jedleński Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Niezłomni”

plakat-kraków v2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Jedna odpowiedź na „Wycieczka Kraków-Wieliczka dla mieszkańców gminy [aktualizacja]

  1. Szczepowy Pawel Szulc pisze:

    Chcialbym poinformowac, ze niestety wszystkie miejsca na wycieczce zostaly juz obsadzone i od teraz nie przyjmujemy zgloszen