Sylwester pod gwiazdami w Jedlni-Letnisku

W tym roku mieszkańcy naszej gminy witali Nowy Rok na plenerowej imprezie zorganizowanej z inicjatywy Wójta Piotra Leśnowolskiego na placu targowym w Jedlni-Letnisku. „Sylwester pod gwiazdami” okazał się świetną alternatywą dla balów i prywatek. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania. Ponad tysiąc osób zgromadzonych na targowisku udowodniło, że mieszkańcy gminy chcą i potrafią się bawić bez względu na pogodę. Nie odstraszył uczestników nawet 13-stopniowy mróz. Przy muzyce zespołu Ego i Dj-a Jaro świetnie bawili się młodsi i starsi, rodziny, grupy znajomych. Całość poprowadziła Joanna Stachurska-Ruszkowska.

Tuż przed północą życzenia noworoczne wszystkim mieszkańcom gminy i przybyłym gościom złożył Wójt Gminy Piotr Leśnowolski. Po wspólnym odliczaniu ostatnich sekund starego roku odbył się pokaz fajerwerków oraz wspólne toasty i życzenia. Zabawa trwała w najlepsze a najwytrwalsi wytrzymali do godziny 200.

Całość relacji i zdjęcia z imprezy są dostępne tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

8 odpowiedzi na „Sylwester pod gwiazdami w Jedlni-Letnisku

 1. jery pisze:

  A wielkiemu społecznikowi znów gorzej:

  http://i.imgur.com/pMtDF2L.jpg

 2. mi pisze:

  a jak ma być lepiej jak synuś traci robotę u wojewody

 3. jolanda pisze:

  Śmieszni czy nawet żałośni są ludzie, którzy publicznie deklarują, że do Senatu poprą kandydata PO, a na posła kandydata PSL. Schizofrenia polityczna? Dopiero później sytuacja się wyjaśnia, że tak naprawdę chodzi o kasę i stanowiska dla własnej rodziny (wszystko na publicznym blogu) i żeby synuś dalej mógł teczkę nosić za wicewojewodą.
  A jak się nie udało to trzeba jad wylewać, a to ludzie zamarzają przez PiS, albo się inną głupotę wymyśli… Szkoda słów

 4. Sarko pisze:

  Przez 8 lat opozycja głosiła że ludzie zamarzają przez Tuska. Nie zrozumiałeś ironii?

 5. Czytelnik pisze:

  Wojciech Gęsiak był wspólnym kandydatem PSL i PO. Nie widzę nic dziwnego w tym wypadku. Dziwne jest, że mieszkańcy naszej gminy nie zagłosowali na Gęsiaka, tylko na Bielana, który pochodzi z Gdańska. Do sejmu głosowałem na PIS, ale po 2 miesiącach rządów żałuję jak patrzę co wyczyniają. Strach pomyśleć jakby wyglądały rządy PIS w naszej gminie. Przy nich to nawet Leśnowolski jest mega demokratą.

 6. jery pisze:

  Tragiczna śmierć na mrozie to dobry temat do „ironizowania”. Świadczy o poziomie i kulturze ironizującego oraz jego empatii…

 7. jery pisze:

  A Dariusz Piątek był wspólnym kandydatem PSL i PO? Nie chodzi o to kto był skąd i z czyim poparciem startował. Chodzi o to, że Chrzanowski wyrażając publiczne poparcie dla tego kandydata nie był bezinteresowny, bo chodziło mu o korzyści własnej rodziny. A jeśli na takich przesłankach ma opierać się polityka, to strach się bać…

 8. Victoria pisze:

  To są tylko PLEWY,
  tak niewiele warte.
  Byle,,podmuch” wiatru,
  napełnia ,,GO”czartem .