Urodziny Pawła Mosiołka w Klubie Bordo [zdjęcia]

5 marca w radomskim Klubie Bordo miał miejsce koncert urodzinowy Pawła Mosiołka połączony z akcją charytatywną. Celem tej akcji było wsparcie młodej utalentowanej osoby z domu dziecka lub innej podobnej instytucji. Impreza składała się z dwóch części – zamkniętej dla zaproszonych gości oraz otwartej dla wszystkich zainteresowanych.

Na część zamkniętą przybyli zaproszeni goście, m.in. Filip Borowski, raper AK-47, przedstawiciele mediów w tym nasza redakcja, grupa fotografów oraz bliscy znajomi Pawła Mosiołka świętującego 40 urodziny. W tej części na salę wjechał tort, a zgromadzeni odśpiewali tradycyjne „Sto lat” dla wokalisty oraz jego klawiszowca Radosława Suligi, który obchodził 4 marca 23 urodziny.

Po części zamkniętej rozpoczęto część otwartą, która zapoczątkowała licytacja m.in. encyklopedii Radomia. Imprezę prowadził Wojciech Szymański z Radia Eska, a o klimat muzyczny dbał Kuba Białczak z Radia Mazowsze. Po licytacjach na scenę wszedł Filip Borowski, znany szerzej z programów telewizyjnych jako kabaret „Filip z konopi”. Po chwili pełnej rozrywki i śmiechu nadszedł moment, na który cała widownia oczekiwała, a więc występ Pawła Mosiołka z zespołem.

Zespół zagrał w składzie:
Damian Dybus – perkusja,
Radosław Suliga – klawisze,
Adrian Dąbrowski – gitara,
Mikołaj Bielaska – bas,
Paweł Mosiołek – wokal

Pięknie zagrali znane już utwory:

  • „Nie dla czasu” – tę piosenkę można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce, takich jak: Radio Eska, Radio Rekord, Radio PiK, Radio Mazowsze i wielu innych.
  • „Skrzydła Nadziei”
  • „Moja wolność – protest song”,
  • „W lunaparku wielkich miast”,
  • „Chwila”,
  • „Tylko dla Nas”,
  • „Ci co odeszli”,
  • „Jaskółka uwięziona” – Stana Borysa.

Po występie zespołu na scenę wszedł warszawski raper AK-47, który zaśpiewał kilka swoich piosenek, zaznaczając na wstępie, że nie każdemu tekst musi się podobać.

Na koniec wszyscy zgromadzeni mogli sobie zrobić zdjęcie z artystami na tle pamiątkowej ścianki, na której znajduje się też logo naszego portalu jako jednego z patronów medialnych i sponsorów imprezy. Osobiście podczas imprezy pełniłem rolę operatora świateł.

1

2

3

4

5

6

7

Zdjęcia: Maja Wrochna
Tekst: Karol Wrochna

O autorze

Karol Wrochna: Zwolennik jawności, zrównoważonego rozwoju i zielonej polityki. Absolwent Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu (w kierunku Architektura Krajobrazu). Dziennikarz obywatelski, aktywny obserwator lokalnej polityki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotogaleria, News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.