Nasza gmina będzie miała nowego sekretarza

Wojciech Ćwierz niedługo zagrzał miejsce na stanowisku sekretarza gminy Jedlnia-Letnisko. Trwało to krócej niż rok. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy jest już ogłoszony konkurs na nowego sekretarza gminy. Kto teraz nim zostanie?

O tym, że Wojciech Ćwierz – radny gminy Jastrzębia oraz dotychczasowy sekretarz w gminie Kowala, ma zostać nowym sekretarzem naszej gminy, informowaliśmy dokładnie 1 kwietnia 2015 roku. Ćwierz objął tę funkcję po naborze przeprowadzonym w maju ubiegłego roku, zastępując na tym stanowisku Marię Drózd.

Teraz również i on rozstaje się z naszą gminą, dołączając do rosnącej grupy osób sprowadzanych do naszej gminy jako specjaliści, które nie zagrzały zbyt długo miejsca na zajmowanych przez nich stanowiskach.

Ogłoszenie o konkursie jest dostępne tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

17 odpowiedzi na „Nasza gmina będzie miała nowego sekretarza

 1. Victoria pisze:

  Wożąc się na plecach-tych co to,,myślą”
  zagrażających,, miernotom” – wkrótce wytną.
  W zadufaniu tworzą AUTOBIOGRAFIE,
  by w samozachwycie,tworzyć póżniej ma..e.

  Karuzela stanowisk coraz szybciej kręci
  społeczny pieniądz coraz bardziej nęci,
  Ważne by krążył w zaufanym kręgu,
  trzeba,,wkleić” swoich do następnego LĘGU

  Ważne być gibkim,śliskim jak skóra węża,
  zatrudnić ,,przy korycie” syna albo męża.
  Lecz gdzie tu INTERES SPOŁECZNY ,
  oj śpieszą – PATRON nie będzie WIECZNY.

 2. czytelnik pisze:

  Czas na rozpoczęcer w gminie obchodów 1050 rocznicy chrztu Polski. To wielkie wydarzenie. Patronat należy do proboszcza i wójta.

 3. mieszkaniec pisze:

  No i po rodaku z Kozlowa. Ale przeciez rodak może wygrać najbliższe wybory i zacząć wójtowanie.

 4. Ziggy pisze:

  mieszkańcu, a co w trawie piszczy? Uchyl rąbka tajemnicy.

 5. Petra pisze:

  http://www.biuletyn.net/nt-bin/_private/jedlnia/4462.pdf

  tak jak myslałam – reka reke myje. Prywatny folwrk do kwadratu.

 6. Ziggy pisze:

  „Na zakończenie pan Wójt ufundował napoje i kiełbaski z grilla.”

  Nie „pan Wójt”, tylko gmina z budżetu finansowanego przez wszystkich podatników. Pani radna Bartkiewicz, panie radny Kaim! Nie pamiętam, żeby wójt Leśnowolski cokolwiek ufundował, znaczy zapłacił ze swojej kieszeni.

 7. Petra pisze:

  A ten konkurs to zdaje się zbędny bo na targu słyszałam, że zgodnie z postanowieniem sądu pracy na stanowisko ma wrócić poprzednia Pani sekretarz. Ma tez otrzymać od gminy odszkodowanie za to że wójt ją zwolnił. Jeśli to prawda to kategorycznie życzę sobie aby tą kwotę potrącić z wójtowej pensji – niezwłocznie!!!

 8. Victoria pisze:

  Była zima jest wiosna ,czas szybciutko leci
  nasz/x/ pierwszy objął PATRONATEM ŚMIECI 🙂
  Które to poprzednik sprzątał bez rozgłosu ,
  Wójt zrobił z tego HALO – czyżby ,,dla patosu”?

  Tylko brak z tyłu worka ,,miedzianej tabliczki”
  o takim Patronie ,co to robi,,tyczki z byliczki”.
  Ktoś ładnie napisał ,,rączka rączkę myje ”
  nie ma co się dziwić,TOĆ TO JEDLNIOWYJE !!!

 9. Darek pisze:

  Za to że towarzysz Jola, wojskowy podpierd**aczm do końca walczył, nawet jak miał to co osiągnął, z Darkiem Rz. i go jeszcze oczerniał, takie mu zgotuje piekło w tej gminie że aż do śmierci to zapamięta.

 10. Wojtunio pisze:

  Do Petra,
  A czy z wojtowej pensji potracono kwote jaka sad zasadzil od gminy bylemu radnemu z Mysliszewic, ktory byl inkasentem?
  A zostal zwolniony bo byl kolega poprzednika? Tez moznaby wrocic do tematu…

 11. Obserwator pisze:

  A Rzeczkowski to został z Pronobisową prawomocnie skazany za uczciwość? Proszę nie bronić tych ludzi i tych co im pomagalu (wielu już jest skazanych nieprawomocnie). Ktoś kto broni starego układu, albo w nim był a publicznie się nie odciął naraża się na kompromitacje. Pod każdym względem Leśnowolski jest lepszy od starego układu, choć idealny nie jest i ma wiele wpadek. Może nie powinien już startować na wójta?

 12. czytelnik pisze:

  Szanowna Victorio. Zaczyna sie bój o wójtowanie.

 13. Janko Muzykant pisze:

  Słyszałem dziś na targu że 2 ofert wpłynęły. Ktoś musi być zdesperowany, A ktoś wie coś o jakiś sprawach sądowych z pracownikami? Bo też o ucho się obiło, że pracownicy mają dość.

 14. Obserwator pisze:

  Ktoś kto chwali się że usłyszał coś na targu nieźle się blaźni. Poziom rynsztoka. Zwykłych mieszkańców nie interesują relacje wójta z pracownikami. Poza tym że może od nich coś więcej wymaga i przez to się buntują.

 15. oBSERWATOR pisze:

  Piotrusiu jedyny i kochany jednak coś jest na rzeczy a co do mieszkańców już niedługo sprawdzimy twoją teorię czy traktowanie swoich podwładnych w tym innym mieszkańców naszej kochanej Gminy jest im na rękę. Coś czuję że już przebierasz pod stołem może to i dobrze bo nie znasz dnia i godziny w której zostaniesz surowo oceniony. Będziesz chodził z opuszczoną głową ale nie tylko ty lecz i twoja rodzina.
  Pamiętaj ale pracownicy mają rodziny i sąsiadów !!!!!

 16. Ziggy pisze:

  Może i się błaźni. A może rzeczywiście dwie oferty wpłynęły. Ludzi nie tyle nie interesują relacje wójta z pracownikami, ile po prostu niewiele o nich wiedzą. Myślę też, większość z nich nie ma pojęcia o tym jak często zmieniają się pracownicy na kluczowych stanowiskach.

  Tak samo ludzie płacą 700 zł firmie Eko-Projekt Przeworsk, bo nie mają pojęcia, że nie muszą tego robić, żeby w przyszłości mieć kanalizację.

 17. Victoria pisze:

  Ziggy,wygląda na to,
  masz bezwzględną rację`.
  Ponieśli koszty wyborów ,
  więc,,ZROBILI REFUNDACJĘ” 🙂