Emilia Romanowska nowym sekretarzem gminy Jedlnia-Letnisko

Emilia Romanowska została nowym sekretarzem gminy Jedlnia-Letnisko. Zastąpiła na tym stanowisku Łukasza Bińkowskiego, który złożył rezygnację dzień po naszym artykule informującym o jego wyborze oraz jego dotychczasowej karierze w rodzinnej gminie Jastrząb. Emilia Romanowska jest pracownikiem Urzędu Gminy Jedlnia-Letnisko od 1 lutego 2014 roku. Przed objęciem funkcji sekretarza była kierownikiem Referatu Edukacji, Kultury i Sportu.

Wybór Emilii Romanowskiej na sekretarza wiąże się z kolejną reorganizacją Urzędu Gminy w Jedlni-Letnisko. Referat Organizacji i Nadzoru został zlikwidowany, a Romanowska jako sekretarz gminy będzie kierować Referatem Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

3 odpowiedzi na „Emilia Romanowska nowym sekretarzem gminy Jedlnia-Letnisko

  1. SLAWEX pisze:

    PAN WOJT ZLAMAL PRAWO BO POWINIEN POWOLAC DRUGA OSOBE Z LISTY KONKURSU ,KTORA BYLA P. M.BANACZEK KONKURS NADAJE SIE DO ZASKARZENIA I PROKURATURY PAN WOJT WYCHODZI ZALOZENIA SAD, SADEM ,A PRAWO PO JEGO STRONIE,MASAKRA………..

  2. Wp pisze:

    Nie prawda. Konkurs na sekretarza to nie przetarg. Może druga osoba mu nie odpowiadała. Poza tym konkurs został rozstrzygnięty. I facet przyszedł nawet do pracy. Tylko nie podpisal umowy. Dobrze się stało bo pani Romanowska pracuje w gminie od kilku lat i dała się poznać z jak najlepszej strony.

  3. SLAWEX pisze:

    To skoro jest tak dobra czemu nie stanela do konkursu . Tylko GMINA to nie folwark P.Wojta i nielamie sie przepisow .