Rejestr umów cywilnoprawnych 5

To już piąta publikacja umów cywilnoprawnych zawartych przez gminę Jedlnia-Letnisko. Rejestr obejmuje wykaz umów zawartych w okresie od początku stycznia do końca sierpnia 2016 roku. Rejestr zawiera wykaz umów zawartych zarówno z firmami jak również z osobami fizycznymi. Dotyczy realizacji zadań własnych gminy.

Wielu mieszkańców zastanawiało się, ile kosztowała organizacja ostatnich dożynek. Zadanie to powierzono firmie EVENT – Produkcje Estradowe Jarosław Podkański (zobacz umowy nr 76 i 77).

Promocja naszej gminy przez rozgłośnie Radio Plus to niespełna 10 tys. zł (umowa nr 23).

Zobacz Wykaz umów 2016

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dokument. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

5 odpowiedzi na „Rejestr umów cywilnoprawnych 5

 1. Victoria pisze:

  Tyle wiadomości gminny portal mieści ,
  <konsumpcyjna -więc w /x/szukać treści 🙂
  Co tu się buduje jak się kąpać w ,,stawie ?
  <działań Gminy w POWSZECHNEJ ZABAWIE!!!

  Zabawa owszem -gdy WSZYSTKO ZROBIONE?
  chyba już niedługo zacznę ,trzymać wójta stronę .
  Zabawa cieszy ,gdy nasza GMINA ZARABIA .
  szkoda,że za /x/ PODATKI ,tak ten Wójt się,,STAWIA"

 2. wrzosowiak pisze:

  Bardzo ciekawa firma EKO PROJEKT Zakład Usługowy – Projektowanie i Nadzory inż. Grzegorz Szczepański, ul. Głęboka 28, 37-200 Przeworsk, kraj/woj. podkarpackie.
  wykaz umów poz . 105/RIGP/2016 aneks nr.4 przedłużenie terminu wykonania pytanie którego zadania dotyczy ponieważ firma ta powinna dostarczyć do gminy całą dokumentację na kanalizację ponieważ terminy już minęły. Czy można ją obejrzeć w gminie.Pytanie ile aneksów było i ponieważ przywołano w spisie aneks nr.4
  Jednocześnie pan R. przygotowuje a wójt zleca poz. 103/RIGP/2016 na aktualizację dokumentacji. za kwotę prawie 60 000zł.
  Może ktoś porówna strony urzędu gminy przetargi,zlecenia’ zapytania z rejestrem podpisanych umów w jaki sposób wybierano wykonawców . Bo na tych stronach za najważniejsze zadanie uznano poszukiwanie podmiotu do prowadzenia sklepiku w szkole w Jedlni-Letnisku. W rejestrze widzimy aneksy, zmiany terminów zakresów prac „stadion -Kolonka” Zakup samochodów – to mistrzostwo aby tak przygotować przetarg aby następnie wybrać firmę z wolnej ręki bez przetargu .
  Dzielenie zamówień ( projekty oświetlenia ) aby nie przeprowadzać przetargów. Powtarzające się firmy i nazwiska w latach 2015 i 2016 Przypadek czy znajomi ?

 3. Victoria pisze:

  Same TYTUŁU UMÓW
  nie stanowią istoty obrazu .
  Gdy ,,obecna propaganda”,
  wciąż dodaje gazu !

  Może, Redaktorze Kończyk,
  poddać [ ] łosia ocenie ?
  Tak wiele w nim ,,treści ”
  w JAKOŚCI i CENIE 🙂

 4. czytelnik pisze:

  Victoria ma rcję. Istotą obrazu jest choćby byle jaki chodnik w ulicy Marszałka. Od lat żaden wójt czy radny choćby młodzieżowiec czy strateg tego nie dostrzegł. Nie mogą się dopatrzyć i już. Na szczęście dopatrzył się dawniejszy przewodniczący i po podjęciu inicjatywy z jednej stronie ulicy chodnik jest. Myslę, że po drugiej stronie ulicy na rocznicę listopadową to chodnika nie .zrobią. Chyba, że któraś z radomskich spółdzielni mieszkaniowych by się podjęła. Ci to potrafią i to szybko. I ulice z chodnikami i uzbrojeniem i ściezki rowerowe i to całe kilometry. I bez żadnych czynówek i gadania. To moze ci spółdzielcy by i u nas ten chodnik z drugiej stonie ulicy Marszałka. Do tego mogli by też powyrywać ze 20 pni pozostawionych od lat w pasie drogowym ulicy Chopena.

 5. Victoria pisze:

  Opracowują ,, projekty marzeń”,
  idąc śladem ,,szklanych domów Baryki”
  Które jednak niemało kosztują,
  w ,,PRZESTWORZACH ” wyniki .

  Można dużo marzyć ,
  ,,SWOJE PROJEKTOWAĆ”
  Tylko skąd pieniądze ,
  aby ,,TWARZ ZACHOWAĆ” ?

  Wszak,to ,,projekty miętkie ” 🙂 ,
  słowem takie ,,g..no „,
  korzystać z polskiego bałaganu ,
  by KOSIĆ SAŁATĘ RÓWNO !!!

  Przy takich,, projektach iluzji ”
  trudno już o ROZLICZENIE.
  Z każdego CÓŚ KAPNIE.
  WYKONANIE,to tylko MARZENIE.

  Zresztą poprzednią kampanię ,
  trzeba do końca sfinansować.
  Brak,, umów projektów przyłączy”,
  TRUDNO ZBILANSOWAĆ !!! 🙂