Program II tygodnia ferii zimowych

Trwają ferie zimowe. Dzieci i młodzież szkolna może skorzystać z atrakcji, które przygotowały dla nich szkoły z terenu naszej gminy. Przedstawiamy program zajęć w drugim tygodniu ferii zimowych.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W NATOLINIE:

Poniedziałek, 20 lutego

 1. 8.00 – 12.00 Gry i zabawy rekreacyjno–sportowe dla klas I-III
 2. Zajęcia sportowe z p. Krzysztofem Malczewskim na sali gimnastycznej
  9.30 – 11.30 Gimnazjum
  11.30 – 13.30 Szkoła Podstawowa

Wtorek, 21 lutego

 1. 8.00 – 12.00 Gry i zabawy rekreacyjno – sportowe dla klas I-III
 2. Zajęcia sportowe z p. Krzysztofem Malczewskim na sali gimnastycznej
  9.30 – 11.30 Gimnazjum
  11.30 – 13.30 Szkoła Podstawowa
  3. 10.00 – 12.00 Wyjście na lodowisko z p. Ewą Jarzyńską i p. Joanną Ludwińską (lista zamknięta).

Środa, 22 lutego

 1. Wyjazd do kina Helios na film „Był sobie pies” z p. Agnieszką Chrzanowską
  Wyjazd o godz. 8.57 autobusem nr 14, powrót o godz. 12.56
  Koszt wyjazdu: bilet do kina 12 zł + 2 ulgowe bilety autobusowe.
 2. Zajęcia sportowe z p. Krzysztofem Malczewskim na sali gimnastycznej
  9.30 – 11.30 Gimnazjum
  11.30 – 13.30 Szkoła Podstawowa

Czwartek, 23 lutego

 1. 8.00 – 12.00 Zajęcia z p. Agnieszką Chrzanowską dla klas I-III
  – edukacyjne gry planszowe i interaktywne zabawy edukacyjne, zajęcia plastyczne z użyciem kredek akwarelowych (dzieci przynoszą swoje kredki akwarelowe)
 2. 10.00 – 12.00 Wyjście na lodowisko z p. Ewą Jarzyńską i p. Katarzyną Iwańską (lista zamknięta).

Piątek, 24 lutego

8.00 – 12.00 Nauka haftowania – warsztaty dla klas I-III z p. Agnieszką Chrzanowską
Dzieci przynoszą płótno szare, kordonek i igłę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

18 odpowiedzi na „Program II tygodnia ferii zimowych

 1. bonia pisze:

  To na całą gminę zajęcia są tylko w szkole w Natolinie? Brawo wójt, brawo kolejną naczelniczka mega fachowiec!!!

 2. Wydaje mi się, że zajęcia dla dzieci są również w ZSO w Jedlni-Letnisko. Niestety, od kilku dni strona internetowa szkoły jest niedostępna.

 3. Victoria pisze:

  Fachowiec od układów i Lansu ?😇

 4. borys pisze:

  Ona jest sekretarzem, naczelnikiem od promocji i od organizacji – słowem od wszystkiego a od dawna wiadomo, że jak coś/ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego!! jak dużo rzeczy i spraw w naszej nieszczęsnej gminie

 5. Wisła pisze:

  Strona internetowa gminy:
  Zakładka: „projekty unijne w trakcie realizacji” – ostatni wpis pochodzi z lutego 2014 roku
  Zakładka: „inwestycje, projekty unijne” – ostatnie informacje z 2015 roku

  Ile ludności ma gmina JL?
  W zakładce: „Nasza Gmina” i dalej „Gmina w pigułce” – 12.545
  W zakładce: „Nasza Gmina” i dalej „położenie, klimat” podobno „Według najnowszych danych” gminę zamieszkuje 11.155 mieszkańców

  W BIP-ie: Liczba mieszkańców gminy: 12.498

 6. Victoria pisze:

  Po co tyle zajęć w szkole,
  jakże ważne oszczędności 🙂
  SKARBNIK -,rolarz”długów.
  TERAZ druga GNIAZDO MOŚCI!!

  Jednak dobry gospodarz
  kiedyś się okropnie ,,wścieknie „.
  Wtedy niejeden ,,ROLOWNIK ”
  przed TEMIDĄ ,,BEKNIE” !!!

 7. wyborca pisze:

  http://www.zsojedlnia.edu.pl/ – strona ZSO nie działa, dyrektorka szkoły – koleżanka pani sekretarz Romanowskiej nie potrafi jej uruchomić od kilku dni, co szkoła oferuje w ferie – nie wiadomo.

  http://jedlnia.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=4&artykul=4552&akcja=artykul

  – zajęcia dla dzieci organizuje w Pionkach aktywna pani radna Bartkiewicz,

  natomiast na stronie Urzędu Gminy nie ma informacji na temat zajęć w ferie. Współczuję wójtowi indolentnych współpracowników. Nie wiem z jakimi inicjatywami wyszła sekretarz – kierownik referatu, ale na stronach ani widu ani słychu o takowych. A skoro nie ma nic napisane, to prawdopodobnie ich nie było, bo władza pisze o wszystkich swoich pomysłach i działaniach. Kolejna sekretarz w naszej gminie, która nie wyróżnia się niczym. DO DYMISJI!

 8. Victoria pisze:

  Sądzisz Waszmość wedle misji ,
  czas się PODAĆ do DYMISJI
  JAK nie zrobisz z własnej woli
  to nie ja, lecz ktoś INNY Cię/x/!!!

 9. mieszkaniec napływowy pisze:

  Pytanie retoryczne: Co w ferie oferuje Gminny Domu Kultury w Jedlni-Letnisku?, który oficjalnie jest powołany do życia. Wielkie brawa dla pani radnej Bartkiewicz. BRAWO!!! Ale dlaczego w Pionkach a nie w Gminnym Domu Kultury? To kolejne pytanie retoryczne. Sam sobie odpowiem na oba te pytania. Dom Kultury w Jedlni-Letnisku po prostu NIE ISTNIEJE!!!!!!

 10. Maciej Frączek pisze:

  No i w tym cały problem, w naszej gminie są i będą problemy, m.in. z organizacją czasu wolnego dla młodzieży. Urząd Gminy wraz z panującą tam szlachtą nie widzi rozwiązania i potrzeby a wręcz przeciwnie wydaje na sponsorowane audycje np. w radio PLUS nie mających nic wspólnego z promocją naszej miejscowości. Dodam, że ostatnio poruszałem sprawę młodzieży przesiadującej przy budynku PKP i nie mającej się gdzie podziać. Odpowiedz władz gminy, jak byście zgadli, problemu nie widzą.
  Gmina, a może nie ona a kierownik gminy wraz z słono opłacaną kadrą nie radzą sobie z ogarnięciem tego gminnego chlewika.
  Wstyd !!!
  Jak na razie podoba mi się zaangażowanie radnej Dąbrowskiej i Bartkiewicz, coś chcą zrobić i bardzo dobrze im to wychodzi. Może jeszcze ktoś by się tam znalazł w ekipie Razem dla Gminy ale na tą chwilę szkoda słów.
  Nie ma co tak naciskać na szkołę jest okres ferii a nauczyciele mają wolne, informatyk natomiast jest zatrudniony w Urzędzie Gminy i tam tylko wykonuje swoje obowiązki. Szkoły pozostają same sobie. Problem ja bym dostrzegł w organie prowadzącym czyli UG za którego przyczyną i naciskami z racji oszczędności zostały ograniczone dodatkowe godziny jak również zwolnieni wspaniali nauczyciele. Za co mają być organizowane zajęcia ?
  Gmina płaci za budynek ośrodka formacji lecz nie potrafi nic zorganizować, kolejna nieścisłość i odpowiedz wójta na zadane pytanie na sesji, a przepraszam gmina za rządów wójta jeszcze żadnych zajęć cyklicznych nie zorganizowała dla mieszkańców, młodzieży itp. Dobrze że jeszcze są oddolne inicjatywy i coś się tam dobrego dzieje, jedlnia dzieciom, karate, klub seniora.
  Jest taki fajny Referat Edukacji, Kultury, Sportu i Organizacji lecz w głównej mierze zajmuje się promocją, reszta jest mu obca. Błąd również popełniła Pani Romanowska biorąc za dodatkowe obowiązki funkcję sekretarza i w całym tym zamieszaniu mamy chochlika.

  Pracownik od wszystkiego – do niczego?!

 11. Lakiluk pisze:

  Może chciała i wzięła się za te obowiązki, a może jednak musiała, bo jak nie to… To poczciwa kobicinka, która ma niewiele do gadania. Poważniejszy problem jest gdzie indziej, a raczej w kim innym. Tej głowy już się nie zmieni. Trzeba zmiany. Cała nadzieja w prezesie.

 12. Malkontent pisze:

  Myślę, że to czy ograniczą liczbę kadencji czy też nie, nie ma nic do rzeczy. Nasz nawet gdy wystartuje po raz trzeci, też nie wygra. No chyba, że fatalne zauroczenie mieszkańców Jedlni i Groszek dalej będzie trwało.

 13. zbigniew pisze:

  Ciekawe ile jeszcze sekretarzy gminy przewinie się do końca kadencji?

 14. Olo pisze:

  Piszecie glupoty. Wójt oczywiście odpowiada za urząd, ale polega na urzędnikach. Jeśli Romanowska odpowiada za oświatę i strona szkoły w której rządzi jej koleżanka nie działa któryś dzień to nie jest wina wójta. Że na stronie gminy nie ma informacji o zajeciach w ferie to chyba też nie wina wójta, jak ma osobę od oświaty. Wójt się stara i to widać. Ma wiele fajnych osób wokół siebie jak np. Panią Bartkiewicz, Dabrowską, ale czasem nie ma szczęścia do współpracowników. Szczególnie z sekretarzami gminy. I nie jest prawdą ze panią sekretarz ktoś do czegoś przymuszal. Sama wystartowala w konkursie. To niech zrezygnuje jak sobie nie radzi.

 15. Victoria pisze:

  Wójt wg prawa i obowiązków,
  WINIEN być KIEROWNIKIEM .
  Nie ubrudzonym,,PO USZY „,,
  klakierem czy też KAPOWNIKIEM 🙂

  A propos GŁUPOTY
  właśnie ja to piszę.
  Mając jeszcze do ,,wyjęcia”,
  NIE WKŁADAJĄC CNOTY !!!

 16. Nike pisze:

  Zapewniam, że mieszkańcy Groszowic nie mają powodu do zauroczenia. Co prawda istnieje „grupa wzajemnej adoracji”, która nieustanie zapewnia się o własnej wspaniałości, ale mieszkańcy swoje wiedzą i niewdzięcznicy nie dostrzegają owej wspaniałości.
  Poza tym ostatnie wybory w obwodzie nr 5 (Groszowice, Myśliszewice) wygrała pani Pasek. Kilkoma głosami, ale jednak wygrała.

 17. Maja pisze:

  Pewnie, że piszecie głupoty. Sekretarze się nie sprawdzają, bo wszyscy słabi są. Przy takim miszczu żaden się nie sprawdzi, choćby było ich jeszcze pięciu. Blask bijący od guru ich oślepia i resztki rozumu odbiera.

 18. zbigniew pisze:

  Ten guru to chyba jakieś nauki pobierał w Tybecie jak skutecznie skakać po stołach i bić pianę, tak by pracownicy znali swoje miejsca – pod stołami 🙂