Nasza gmina ma nowego skarbnika

Nowym skarbnikiem gminy Jedlnia-Letnisko została Agnieszka Zaręba, która dotychczas była główną księgową w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznym. Wcześniej z funkcji skarbnika zrezygnował Marcin Narożnik.

Agnieszka Zaręba stanowisko objęła w poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

23 odpowiedzi na „Nasza gmina ma nowego skarbnika

 1. Kazek pisze:

  Długo jej nie wróże. Szkoda dziewczyny. A taką złotą robote miała 🙂

 2. Waldek pisze:

  Kazek co Ty tam wiesz. Z takim profesjonalistą to każdy chciałby pracować. Rano przychodzić do pracy i mówić mu jaki jest mądry, piękny i na jaki wpadł właśnie cudowny pomysł. Nie dyskutować i przytakiwać, a papiery podpisywać.

 3. Malkontent pisze:

  Ale dlaczego o takim wydarzeniu jak zmiana skarbnika musi informować Radio Plus za nasze pieniądze? To już portal gminny nie może?

 4. Chcę się spotkać pisze:

  Coś nie widać tego nowego skarbnika w gminie 🙂 a to urlop, a to sanatorium i kawałek etatu. Kto nad tym panuje :), bo wygląda, że nikt :). Prawie trzy tygodnie urzędowania mija.

 5. Victoria pisze:

  Idąc śladem przedmówcy
  natomiast mam takie pytanie:
  czy nieczynny /relikt/ stadion .
  UGOREM BĘDZIE na STANIE ?

  Czyżby do rychłej sprzedaży ,
  był już szykowany ?
  Gdy klub tylko z nazwy – GMINNY,
  obcymi został ZAINFEKOWANY.

  Takiej odpowiedzi od SPÓŁKI 🙂
  Społeczeństwo Gminy oczekuje .
  Sądząc ,ze się ,,prawie” mylę,
  choć z faktów już tylko wnioskuje.

 6. kornik pisze:

  no bo chyba trwa kontrola jakaś. Chyba jest to zwyczajne unikanie kontaktu z kontrolującymi. Co sie bedzie kobita tłumaczyła za ten bałagan i nieprawidłowości. Może zorientowała się w jakie bagno wpadła.

 7. borys pisze:

  a wójt kłamie. W ostatniej gazetce na 3 stronie napisał, że unieważniono przetarg na remont ul. 1000 lecia i rozpisano nowy. W BIP nie ma żadnego nowego przetergu w tej sprawie. Dziury są już takie, że w samochodzie można koła pourywać a dobrego gospodarza stac tylko na zasypywanie ich ziemią zamiecioną z pobocza. Cmentarna po remoncie też obraz nędzy. Kilogramy gałęzi, liści i piachu, spod którego nie widać już miejscami kostki. Ale ekipa robotnicza w nowym samochodzie wozi się po Radomiu. Po co się męczyć i zamiatać…. SYF i KIŁA

 8. Victoria pisze:

  Szkoda jednak wiersza,
  .więc napisze prozą .
  Gdy nieczynny UGÓR
  gdyż powiało GROZĄ !!!

  Czy ugór czy stadion.
  wciąż,, zachodzę w głowę „.
  Wydano mnóstwo pieniędzy ,
  chyba ponad miliona połowę.

  Ugór leży wciąż odłogiem,
  ale my na Broni gramy .
  Przecież piłkarze z Radomia,
  Wójcie inaczej ko/ p/chany 🙂

  Że na Broni teraz Gramy ,
  toż ,to już nobilitacja :).
  Tylko,kto za to płaci ,
  czy to PODATNIKA SPACJA ?

  PS .Może Wójt i Rada odpowie D LA C Z E G O :
  1 .Zamiast przedłużyć nasyp trybun i podnieść o jeden stopień ,zakupiono prowizoryczne przenośne ,,KOROMYSŁO „,które za lat 3 -4 rozsypie się i co dwa lata trzeba malować.Przecież ,poprzednie trybuny zrobili ludzie społecznie ,przy udziale kierownika/x/ z Urzędu. Czyżby nawet on swego zaangażowania wtedy ,teraz nie uszanował ?
  2 .Kto płaci za wypożyczenia stadionu / wójt czy jakiś inny urzędnik ,ze swej ,,biednej pensyjki „? 🙂
  3 . Gdzie znikły solidne ogrodzenia stadionu pierwej zamontowane i ok 3000 mb listew .
  4 . Może ktoś mnie przekona : ŻE TO JEST GOSPODARNOŚĆ !!!

 9. Kibic pisze:

  krzaku to solidne ogrodzenie to było 30 lat temu teraz to jest przewracająca się ruina. A boiska nie da się zrobić w miesiąc więc trzeba grać gdzie się uda załatwić boisko i chwała im za to , a co do piłkarzy to nie znam klubu żeby byli sami wychowankowie nawet za ciebie nie było.

 10. Victoria pisze:

  Jeśli jesteś wójtem,
  członkiem jakiejś rady
  Destrukcja się WAM udała,,,
  WIWAT JODŁA DZIADY !!!

  Jednak mi tutaj ,
  NIESKŁADNOŚCIĄ TRĄCA,
  Trzeba lat ,by na ugorze
  NI KOPACZA i ani ZAJĄCA 🙂

  Jazda na cudzym koniu
  ma TAKIE ZALETY :
  Że je się wyprzęga,
  na środku rzeki – NIESTETY !!!

 11. Victoria pisze:

  Stadion ROZPAPRANY
  Jodła bez PIŁKARZY
  Pieniądze w BŁOCIE
  słynna SPÓŁKA bez twarzy 🙂

 12. Jolek pisze:

  Niezły bałagan w tym UG

 13. Waldek pisze:

  Jak tam kadry w gminie? Kto następny zwolni się z pracy i odejdzie gdziekolwiek indziej natchniony nadmiarem profesjonalizmu swojego przełożonego? Podobnież jedna czy druga Pani z takimi zamiarami się noszą.

 14. Kibice pisze:

  krzaku stadion robi się w jak najlepszym kierunku szkoda ci że nie za twoich rządów . Piłkarze też są na miejscu.JODŁA to tylko za twoich rządów była dziad . A jak masz inne zdanie to się spotkajmy i pogadajmy .TO my kibice. czekamy

 15. Victoria pisze:

  Ten stadion idzie w dobrym kierunku,
  ZA jaką cenę ,ktoś kiedyś rozliczy.
  Każde czyny : złe czy też dobre
  Historia :dług,,niecności” kiejś POLICZY !!!

  Jakoś na BRONI była ich ąż kupka 🙂
  byłych ORĘDOWNIKÓW SPRZEDAŻY .
  Jak możesz ..spojrzeć teraz w lustro ”
  Człowieku z TWARZĄ ,czy bez twarzy ?

 16. Victoria pisze:

  Widać nie potrafisz czytać,
  by poddać ,,co piszę ANALIZIE”
  Ze ,, SPRZEDAŻY UGORU ” !!!
  trudno będzie być na IBIZIE 🙂

 17. popis pisze:

  Zebys ty tyle wiedzial o jodle co trzeba, bylo by dobrze. Ciekawe czy pamietasz czasy jak prezesem by Krakowiak. Taki maly jestes chloptasiu. Juz ci mowie za jego czasow to chalwa byla kupowana na klub sportowy, to byly czasy, takie dobre czasy. O zlych rzeczach nie bede mowil, ci ktorzy wiedza to wiedza co trzeba.

 18. Victoria pisze:

  Na mecze będę chodził , gdy chociaż PÓŁ DRUŻYNY
  stanowić będą MIESZKAŃCY naszej GMINY .
  Teraz natomiast wolę oglądać mecze w telewizji
  Niż OBCĄ mi drużynę BEZ PERSPEKTYWY i WIZJI !!!

 19. Kibic pisze:

  Nikt za tobą nie tęskni więc oglądaj te mecze w telewizji nie ma takich klubów co stanowią chociaż pół drużyny mieszkańcy danej miejscowości

 20. Victoria pisze:

  Cóż ,to za przyjemność oglądać NAJEMNIKÓW twarze ,
  z napiwków się utrzymują KELNERZY a nie kucharze .
  Pierwsi zasłynęli w knajpie co się zowie : x & przyjaciele
  x natomiast sobie i rodzinie w /x/ ciepłe gniazdko ściele .

  Tylko należy współczuć kibicom ,którzy do Radomia bieża.
  choć to okręgówka ,żeby przynajmniej to była druga liga.
  Jodła karmiona odp…..mi, będzie mieć NIESTRAWNOŚĆ
  i CAŁYMI DEKADAMI po tym będzie RZYGAĆ ,rzygać i …..
  Tęsknota może dotyczyć LUDZI z tzw,, MORALE ”
  Więc nakarmiłeś mnie Waściu ogromna radością
  Znając Waści poziom tegoż wątpliwego PRZYMIOTU ,,tęsknię” z LICHĄ i WĄTPLIWĄ przyjemnością 🙂

  PS Plot i listwy siedzeniowe/ @kibic wiesz dobrze które /

  .Nie będę tu pisać ,ludzie się zwrócą ,gdzie trzeba .
  Mnie tylko PRAWDY rzeczywistej tutaj potrzeba .

  .

 21. wrzosowiak pisze:

  Gdzie jest publikowane oświadczenie majątkowe byłego skarbnika Marcina Narożnika czyżby wójt zapomniał ,że powinno być publikowane. W Radomiu w ciągu roku roku wybudują stadion Radomiaka – a ile trwała budowa boiska Jodły w Jedlni-Letnisko czy ktoś mi może odpowiedzieć jak to się ma do warunków przetargu ogłoszonego przez gminę .Może gmina opublikuje w internecie dokumentacje kanalizacji ,którą się tak chwali wójt w biuletynie gminnym- bo wpłaciliśmy pieniądze a otrzymaliśmy …… jak zwykle figę . Dziękujemy p. wójcie .

 22. Waldek pisze:

  Hej Wrzosowiak, wszystko jest ok. Na stronie gminy dalej nadaje radio Zachód, a poza tym nędza informacyjna. Grono gminnych profesjonalistów z miszczem na czele dobrze się ma. A jak sukcesów brak, to w radiu można o karetce, co jej nie będzie poględzić. A rachunek jak co miesiąc za tę „promocję” z budżetu gminy wybulić.

 23. wrzosowiak pisze:

  Okręt ps. „Jedlnia Letnisko” tonie uciekają myszy :”skarbnik” „kierownik – specjalista od funduszy”ponieważ skończyły się pieniądze na wprowadzenie projektu internetowego po 2 000 zł co miesiąc – patrz karty wynagrodzeń . Czy koś wie gdzie można się zapoznać z dokumentacją kanalizacji ? Pytają ci co wpłacili po 700 zł do biura projektów . Czy przypadkiem ci panowie co odeszli odpowiadali za projekty i byli członkami komisji przetargowej. Czy zakończyła się kontrola w urzędzie i jakie są jej wyniki , które powinny być dostępne na stronie urzędu. W innych gminach opublikowali oświadczenia majątkowe . Skarbnik odszedł dwa miesiące temu a oświadczenia na stronach urzędu brak . Praca sekretarza na dwóch stołkach to zły pomysł – szkoły bez nadzoru a w urzędzie też bałagan. Gratuluję wójtowi szybkiej reakcji po roku od pierwszego wpisu Radio zachód z Zielonej Góry przestało się reklamować na stronie urzędu . Ale co ze stroną GKS Jodła na której informacji co nie miara – fajne relacje z meczów , wyniki zdjęcia itp. Jakość w tej gminie to = jakoś to będzie. Ogłaszane przetargi bez podania terminów składania ofert. Po prostu z tych postępowań przetargowych śmieją się w całym powiecie. Najwyższy czas na zmiany w tej gminie – okręt ps Jedlnia Letnisko zaczyna dryfować albo już stoi na mieliźnie a kapitan stary opowiadacz i lanser przy pełnym poparciu w radzie gminy stoi na mostku bezradny bez pomysły na dalszy rejs .