Wielkie granie w Jedlni-Letnisko!

Uwielbiasz gry planszowe? Grasz w szachy lub w brydża? Zapraszamy do klubu dworcowego PKP w Jedlni-Letnisko na wielkie granie, które odbędzie się w sobotę 7 października o godzinie 11.00. Wstęp bezpłatny!

gry

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

11 odpowiedzi na „Wielkie granie w Jedlni-Letnisko!

 1. Refleks szachisty pisze:

  Skoro jesteśmy przy grach planszowych, to wygląda, że podległy miłościwie panującemu Piotrowi Wielkiemu urząd popisał się świetnym refleksem. Po blisko miesiącu (bez dnia) zamieszczono relację z regat o puchar wójta. Aż młody Chrzanowski po raz kolejny zrobił sobie polewkę z tej nieudolności na Facebooku. Jak po miesiącu dają info o regatach, to nie ma co się dziwić, że woda na boisku na Kolonce stoi i nikt nawet nie raczył wystąpić o środki unijne na targowisko. Słabo widzę trzecią kadencję pana Piotra.

 2. goblin pisze:

  Zapomnieli zrobić chodnik przy 1000-lecia przed wylaniem asfaltu (a może i zapomnieli go zaprojektować), Kanalizacji burzowej tez zapomnieli (woda będzie nadal zalewała prywatną łączkę przy ul. Górnej i działki na rogu Nowej), Zapomnieli też żeby przed ułożeniem asfaltu wyregulować studzienki kanalizacyjne (albo im się przypomni i będą kuć asfalt albo już tak zostanie), Im więcej oddanej wójtowi młodzieży tam pracuje tym więcej zapominają. Starzy mieli chyba trochę lepszą pamięć … i pojęcie o pewnych rzeczach mimo, że :starzy”

 3. Waldek pisze:

  A tymczasem w Jedlińsku:
  „Dofinansowanie modernizacji kotłowni węglowych. Wójt Gminy Jedlińsk – Kamil Dziewierz informuje, że wniosek Gminy Jedlińsk w sprawie dofinansowania zadania pn.: „Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego – ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni na terenie gminy Jedlińsk” po ponownej ocenie został rozpatrzony pozytywnie. Dziękujemy posłowi Andrzejowi Kosztowniakowi za udzielenie wsparcia w uzyskaniu dotacji. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie udzielił promesy na dofinansowanie zadania w formie dotacji w wysokości do 266.342,50 zł, co stanowi do 67% kosztu kwalifikowanego zadania. Do projektu zgłosiło się 61 gospodarstw domowych”

  Młody, prężny chłopak z Jedlińska chce i potrafi. A wójt Piotr L… pamiętacie co mówił o tych kotłach na którejś sesji… Szkoda gadać 🙁

 4. goblin pisze:

  a co mówił?

 5. Victoria pisze:

  Cóż to znaczy do tej nędzy ,
  iż ta Gmina bez pieniędzy .
  Po co bronić ,,wszewo” dziada ,
  gdy na taczkach – tak wypada .

  To są fakty ,to są wnioski ,
  inne gminy niczym nioski,
  A nasz Pioter siadł na jajach,
  wespół URZĘDASÓW ZGRAJA.

  Miast festyny i rachunki ,
  też pograjki – drogie trunki.
  Czas się Wójciu pomiarkować ,
  miast ZABAWY – czas PRACOWAĆ.

  My zaś Waści rozliczymy ,
  a pięcdzory wydębimy .
  Są w tej gminie też fachmany ,
  trza ci teraz WDZIAĆ ŁACHMANY !!!

 6. Victoria pisze:

  Jak ci taki strój nie nada,
  takoż gmina jako dziada .

 7. Waldek pisze:

  Wczoraj kotły a dziś: „W wyniku porozumienia zawartego pomiędzy wójtem gminy Kamilem Dziewierzem a Bożeną Olszewską – kierownikiem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – Rejon Drogowy w Grójcu, gmina Jedlińsk otrzymała nieodpłatnie ok. 900 ton destruktu asfaltowego pozyskanego z frezowania nawierzchni remontowanych dróg krajowych, który zostanie wykorzystany do poprawy stanu dróg gruntowych na terenie gminy w 2018 roku.”

  Dlaczego on co tydzień do radia nie lata?

 8. Waldek pisze:

  http://jedlnia.biuletyn.net/fls/bip_pliki/2017_10/BIPF55B6B4C7E214FZ/Zad_publ_oferta_6_bieg_papieski-2017.pdf

  niestety kremówki się w kosztorysie nie zgadzają 🙂

  polecałbym czytać przed wstawianiem na bip. Było przecież tyle czasu pomiędzy złożeniem na kancelarii, a publikacją w Bipie, nieprawdaż?

  Tak czy siak cel szczytny, sport to zdrowie.

 9. wrzosowiak pisze:

  Na stronie BIP Urzędu Jedlnia Letnisko zamieszczono dokument pod nazwą „Wykaz umów zawartych z Gminą Jedlnia Letnisko od 01.01.2017 do 31.12.2017 r.
  mimo ,że mamy obecnie 13 października 2017 roku to wykaz obejmuje umowy zawarte do 31 stycznia 2017 roku.Zapomnieli zaktualizować czy coś ukrywają.
  Czy po zatrudnieniu nowego kierownika do spraw funduszy wielce panujący dalej korzysta z odpłatnych usług doradczych byłego kierownika R . Ile te usługi kosztują naszą gminę . Mamy koniec 2017 roku a na stronie urzędu gminy informacje :
  Fundusz sołecki tabela za 2015 rok;
  Inwestycje tabela 2014-2015 ;
  Projekty Unijne – w trakcie realizacji ostatnia informacja zamieszczona w dniu 24. 02. 2014 roku .
  bo czym tu się chwalić . Efektywność – 2014 r = 0
  2015 r. = 0 ; 2016r. = 0; 2017r. = 0 .
  Bo sądzę gdyby uzyskali chociaż 1 złotówkę to by na stronie napisali . Lub uzyskali tylko się nie chwalą ani inwestycjami ani uzyskanymi środkami bo z natury są bardzo skromni i nie lubią lansu oprócz tego sponsorowanego w lokalnym radiu. Ta bezsilność i bezradność jest wysoko oceniana przez inne gminy ponieważ łatwiej i bez rywalizacji z naszą gminą mogą uzyskać środki na swoje inwestycje. Panie wójcie
  dobry gospodarz dzień rozpoczyna od przeglądu swoich włości a prezes firmy od przeglądu swojej strony internetowej czy informacje w niej zawarte są aktualne. A tu w urzędzie kawka , imprezy,rocznice , festyny,sądy „sprawy” i tak dzień za dniem . Sprawdzamy czy mieszkańcy płacą podatki -wysyłamy ponaglenia bo najważniejsze aby na koniec miesiąca na konto wpłynęła odpowiednia kwota .

 10. Victoria pisze:

  Dzień jak zwykle zaczyna się OD/NOWA,
  gmina ze WSIECH ,mocno rozrywkowa .
  Festyny ,rocznice ,otwarcia ,a także biegi,
  dokąd zaprowadzą nas rządzące LEBIEGI ?

  A praca organiczna,unijne inwestycje ,
  gdy na zabawach czas wartko płynie .
  Co ta ,, nasza WSPANIAŁA WŁADZA ” 🙂
  zostawi bogatej, acz biednej Gminie ?

  Kupiono jednak zbyt mało kremówek
  choć już często pisanie mnie nudzi ,
  Przecież Gmina ma ponad 12 tysięcy
  ZAKUPIĆ kremówki dla wszystkich ludzi !!!

  Teraz gdy każdy jest mocno zabiegany
  stworzyć swoisty biegający wolontariat .
  ,,PO/DONIOSIĆ” każdemu do domu .
  tak jak ,,donosił” pewien gminny / x/ .

 11. Malkontent pisze:

  Przebiec się i stracić parę kalorii po to, żeby zjeść kremówkę papieską i te kalorie znów odzyskać? To nie jest „promocja zdrowego trybu życia”. Niemniej jakaś cukiernia zarobi na tych kremówkach.