Linia 26 będzie kursować do Siczek

Od poniedziałku 16 października 2017 roku do odwołania zostanie wprowadzony objazd na trasie autobusów linii 26. Będą one kursowały do Siczek – informuje na stronie internetowej Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu. Objazd został wprowadzony w związku z remontem drogi powiatowej w Groszowicach oraz Myśliszewicach wraz z pętlą końcową obok szkoły.

Autobusy zostaną wycofane z odcinka trasy od skrzyżowania w Antoniówce do pętli Myśliszewice. Będą kursowały objazdem: prosto drogą wojewódzką nr 737 przez Antoniówkę i Wrzosów do Siczek. Na tym odcinku będą dla nich obowiązywać dodatkowe przystanki: Antoniówka (w kierunku Siczek), Wrzosów (w obu kierunkach) oraz Siczki (dla wysiadających po południowej stronie jezdni, zaś dla wsiadających – po północnej). Zawracanie autobusów będzie odbywało się na placu przed sklepem zlokalizowanym naprzeciw zalewu (jako przejazd techniczny bez pasażerów).

Zawieszone będzie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / stacja PKP (w obu kierunkach, przy przejeździe), Groszowice (w obu kierunkach, przy kościele) i Myśliszewice (pętla obok szkoły).

Objazd-Siczki-26-int

Więcej informacji na stronie www.mzdik.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

2 odpowiedzi na „Linia 26 będzie kursować do Siczek

 1. wrzosowiak pisze:

  Autobusy widma w Jedlni -Letnisko .
  Informacja ze strony MZDiK .
  Trasa zostanie skrócona do przystanku Antoniówka (w kierunku Jedlni-Letniska) – przy drodze wojewódzkiej nr 737. Będzie to przystanek dla wysiadających. Dalej autobusy będą realizować przejazd techniczny (bez pasażerów i bez zatrzymywania się na przystankach!) przez Wrzosów do Siczek (zawracanie będzie odbywało się tam na placu przy sklepie naprzeciw zalewu), a następnie z powrotem do stałego przystanku linii 26 w Antoniówce (dla wsiadających). Jest to zmiana w stosunku do pierwszej wersji tego objazdu, obejmującej kursowanie z pasażerami trasą do Siczek. Przejazd od Antoniówki do Siczek – przejazd techniczny bez zatrzymywania na przystankach . Wielka lipa – koszty są efekty a dla mieszkańców = 0
  Tak więc na tych zmianach mieszkańcy Wrzosowa ani Siczek na tym nie skorzystają .
  Gmina więc dopłaci do kursów autobusu nr.26 który pokrywa się linią S i nie wozi pasażerów .
  Mieszkańcy Wrzosowa dziękują za operatywność władzom gminy. Rachunek wystawimy w dniu wyborów.

 2. ja pisze:

  Jeżeli to prawda, to faktycznie paranoja!