Ogłoszenia o sprzedaży działki we Wrzosowie zniknęły z Internetu

Ogłoszenie o sprzedaży działki we Wrzosowie przy ul. Chabrowej zniknęło z Allegro.pl. Jeszcze wczoraj, po kliknięciu na link, można było obejrzeć archiwalną informację o sprzedaży działki z proponowaną ceną niższą od tej, którą zapłaci nasza gmina. Dziś już jej nie ma. Zamiast tego jest komunikat o usunięciu strony przedmiotu przez pracownika Allegro.

Allegro - strona usunięta

http://allegro.pl/dzialka-wrzosow-jedlnia-letnisko-okolice-radomia-i6913088368.html#thumb/1

Podobny los spotkał ogłoszenie o sprzedaży tej samej działki zamieszczone na portalu mieszkania.trovit.pl. Również zostało ono usunięte.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

26 odpowiedzi na „Ogłoszenia o sprzedaży działki we Wrzosowie zniknęły z Internetu

 1. Nike pisze:

  Czyżby nasze „elyty” nie wiedziały, że cokolwiek raz wrzucone do sieci zaczyna żyć własnym życiem. Internet nie zapomina i nie wybacza. Próżne więc wysiłki.

 2. Radek Wdowski pisze:

  Żyje własnym życiem owszem 🙂
  Jakoś tak z przyzwyczajenia zapisuje takie rzeczy, zanim przepadną.

  https://drive.google.com/open?id=0B4rTvxN3NHsxQVQ1aFdUazkyaDQ

 3. Wpw pisze:

  Przeciez to zdjął zamieszczajacy ogloszenie. Ale szukanie dziury w calym, talie typowe dla Kończyka. Żal… ściska Panie koniu

 4. Nike pisze:

  Oczywiście, że ktoś musiał się bardzo postarać o to aby np. „Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro.” i to strona zakończonej aukcji. Proszę poczytać o zasadach usuwania aukcji w serwisie Allegro. Bez interwencji długo „wiszą” jako zakończone, a potem są przenoszone do archiwum Allegro.
  Szukanie dziury w całym Pan/i powiadasz. Problem w tym, że to nie jest całe, tylko dziura na dziurze jak się okazuje.
  A że ściska, to faktycznie ściska, każdemu logicznie myślącemu mieszkańcowi. Jeżeli Pan, wójt lub każdy inny urzędnik przepłaca prywatnymi pieniędzmi, to jego sprawa, ale jeżeli dotyczy to naszego budżetu Gminy, to aż dziwne, że jakiemuś mieszkańcowi nie ściska. Chyba, że ten mieszkaniec …?

 5. Nike pisze:

  Dobrze, że jest ktoś, kto swój prywatny czas poświęca na prowadzenie tej strony, bo skazani byśmy byli na stronę Urzędu, audycje radiowe i biuletyn Głos Gminy, a tam tylko o nieustającym paśmie sukcesów.
  Kończyk, zajmujący się sprawami gminy pro publico bono, informację o linii 26 zamieścił 15 października, a urząd opłacany ciężkimi pieniędzmi podatników, dowiedział się o zmianie po fakcie( wypowiedź wójta na filmie z sesji), a informacji na stronie Urzędu jak nie było, tak nie ma. Wójt miał wyjaśniać,interweniować i co, tyle dni minęło, a na stronie Urzędu ani słowa wyjaśnienia.
  Kończyk wie lepiej, szybciej, dokładniej no i taniej.
  To może Kończyk na Wójta?

 6. kornik pisze:

  ważne chyba byłoby aby ustalić kto był sprzedawcą tej działki, jaki ma koligacje i z kim będącym przy korycie. No i dlaczego wójt Piotr L. i radny Mieczysław K. tak lobbowali za zakupem ??? ciekawe kto, komu, co i ile?:)

 7. Victoria pisze:

  O jedym nam trza bezprzecznie pamiętać ,
  że WŁADZA TO RZECZ JEDNAK PRZEKLĘTA/.
  Wcale nie ważne ,kto na urzędzie siedzi ,
  kiej jego ŻYWOT ZALEŻNY jest od ,,MIEDZI”.

  Tylko od człowieka zależy: czy się puszy i ślini
  czy też chapie całym ryjem ;jakoby u ŚWINI !!!

 8. Nike pisze:

  Ustalenie właściciela jest bardzo proste.
  W Uchwale Rady Gminy jest podany numer działki (224/8) i numer Księgi Wieczystej Nr RA1R/00046547/4. Jest to Elektroniczna Księga Wieczysta, więc w każdej chwili można sprawdzić w Internecie wchodząc na stronę:
  https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl/eukw_prz/KsiegiWieczyste/wyszukiwanieKW?komunikaty=true&kontakt=true&okienkoSerwisowe=false
  Istotną podpowiedzią jest także login w serwisie Allegro: albertgrabowski1 i podany numer telefonu.

 9. Waldek pisze:

  Warto zwrócić uwagę na fachowość wielkiego profesjonalisty. Są procedury, są uchwały, są przepisy ustawowe. W praktyce powinni je stosować pracownicy, którymi kierują doświadczeni przełożeni. Wielki profesjonalista uważa, że on wie najlepiej co jest dla gminy dobre. A skutki są takie jak z zakupem działki, o przegranych w sądach różnej maści nie wspominając.

 10. cezar pisze:

  Może i nie w temacie, ale też pokazuje nieudolność miłościwie nam panującego. W zeszłym tygodniu hucznie otwierano targowisko zwane nie wiem czemu RYNECZEK, koszty imprezy też nie małe, tymczasem pomimo że wielki :)RYNECZEK:) otwarty handel dalej odbywa się na ulicy. Czyżby zrobiono wielkie otwarcie przed prawdziwym otwarciem???? a może jakieś problemy z odbiorem technicznym lub dopuszczeniem?

 11. gordon pisze:

  To nie problemy z odbiorem technicznym czy dopuszczeniem. Tu chodzi o Leśnowolskiego bo on jest największym problemem w tej gminie.

 12. Lokr pisze:

  A czy cena za miejsca targowe jest zgodna z uchwałą rady gminy, czy została zmieniona zarządzeniem?

 13. Mieszkaniec pisze:

  Drodzy mieszkańcy, jakie rokowania jakie negocjacje? Nasz wielce panujący włodarz zachowywał się i zachowuje jak Pan na folwarku, jak już coś robi i daje to nie ze swojego i łatwo mu to przychodzi. A negocjacje to prowadził z byłym już skarbnikiem na temat jego niekompetencji i szybkiego odejścia…. Ach jeszcze negocjować mu się udało premie dla poległych sobie pracowników, dyrektorów szkół itp. wystarczy przejrzeć oświadczenia majątkowe znajdujące się na stronie gminnej. Panie Wójcie niech pan wykorzystuje lepiej urlop tak jak się należy a nie inkasuje wzamian niezłą sumkę. Będzie to z korzyścią dla gminy, pan odpocznie od negocjowania a my mieszkańcy zaoszczędzimy niezłą sumkę dla bardziej potrzebujących osób lub celów.

 14. Anonim pisze:

  https://d.allegroimg.com/s400/0373cb/4aaba0b843f69df9cfcff0554a4d

  zdjęcie tej działki , może ktoś mi wyjaśnij o co chodzi z ta działką ??

 15. Wrzosowiak pisze:

  Działkę gmina kupila na prośbę mieszkańców Wrzosowa. Na potrzeby klubu sołeckiego. Lepiej że gmina kupuje nieruchomości niż sprzedaje, jak to się działo za Rzeczkowskiego i popierających go radnych. Nie jest też wykluczone, że ogloszenie opiewalo na taką kwotę, a jak ktos usłyszał że gmina chce kupić, to podniósł cenę. Nie czepiajcie się czepiacze. To pozytywne działanie.

 16. Malkontent pisze:

  Widzę, że już jest przygotowana linia obrony. Nowa linia głosi, że sprzedający, choć nie mógł znaleźć nabywcy na swoją działkę, zaraz podniósł cenę gdy zgłosiła się gmina. I to znacznie – aż do 260 tys. zł, bo przecież wójt cenę zbijał. W dodatku kupować trzeba było na chybcika, wprowadzając uchwałę na sesję tylnymi drzwiami, bo „nie jest wykluczone”, że właściciel działki by się rozmyślił i postanowił dać jeszcze wyższą cenę.

  „Nie jest wykluczone”, że ciemny lud gminny znów to kupi.

 17. Victoria pisze:

  Ależ przeżywamy okrutne katorgi,
  gdy wójt ,, rozrywkę” kupuje na ,,BORGI”.
  To prawie to samo,lecz inna przyczyna,
  kupując,,na zeszyt” ,sobie FLASZKĘ WINA!!!

  Może ,,na kredyt” pójdzie do ,,domu uciechy”,
  tylko dlaczego MAMY PŁACIĆ za JEGO GRZECHY ?

 18. Waldek pisze:

  już wiadomo jak z działką było, w radiu nam powiedział. to była kwestia przypadnięcia do gustu. No a po za tym wielki profesjonalista spełnia wszystkie pragnienia i to nawet te co 40 lat czekały. Brawo

 19. wrzosowiak chabrowa pisze:

  i jak dalej z ta dzialka ten dom jest do generalnego remontu, a to wymaga dodatkowych funduszy!
  gmina kupila czy nie ?
  a moze lepiej bylo by kupic dzialke na chabrowej, ktora jest na sprzedaz zagospodarowac teren i w miare mozliwosci gmina mogla by wybudowac lokal przystosowany do okreslonych zadan i kazdy by byl zadowolony z mieszkancow
  a o to chyba chodzi z tym zakupem !!!!

 20. wrzosowiak pisze:

  Ten temat należy dokładnie wyjaśnić czy dla 276 mieszkańców Wrzosowa potrzebny jest klub za 230 tyś złotych i jakie będą koszty dokończenia budowy( oferta stan surowy), wyposażenia i roczny koszt jego utrzymania i czy jest opracowany program wykorzystania tego obiektu czyli 70 metrowego mieszkania- dwa pokoje z kuchnią plus salon . A może to będzie mieszkanie służbowe dla władz gminy lub lokal socjalny bo w Uchwale brak jest przeznaczenia tego obiektu . Tam będzie funkcjonowało być może na tę okoliczność utworzone Koło Gospodyń Wiejskich we Wrzosowie, Zespól pieśni i tańca Wrzosowiacy lub klub szydełkowania a ze względu na kuchnię będzie nauka gotowania . Należy też sprawdzić jak wykorzystywany jest n.p. klub w Aleksandrowie bo na ten temat na stronach internetowych gminy cisza. Nikt bogatemu będzie bronił wydawania pieniędzy pod warunkiem ,że zarobił je własną pracą a nie uzyskał od mieszkańców ( z podatków) . Proponuję kupić helikopter dla władz gminy aby z góry mogła ona doglądać wielkich inwestycji realizowanych na terenie gminy(t.j. budowy kanalizacji, rewitalizacji zalewu , ścieżki rowerowej do Radomia,itp. ) p.s. ścieżka rowerowa do Skaryszewa jest już prawie gotowa i planują dalej do Iłży.

 21. wadek pisze:

  Wrzosowiak się czepia. Działka przypadła do gustu jaśnie wielmożnym i koniec, nie ma dyskusji. A tymczasem wszystko wskazuje, że nie będzie dotacji na drogę od wojewody, bo wniosek daleko na liście rankingowej. Ale On się nie musi przejmować, wystarczy, że uświetnia, otwiera i nawet zespół powołał do obchodów stulecia niepodległości. To jest prawdziwy Polak i wielki patriota, który pieniędzy unijnych na inwestycje pozyskiwać nie musi. Robi za swoje, bo taka jest jego wola. No i prezydent Duda go zaprosił, znaczy się super z niego gość.

 22. wrzosowiak chabrowa pisze:

  może w końcu naprawią porządnie ta chabrową bo dziury masakra, współczuje tym co tam na stałe mieszkają i codziennie tam przejezdzają, ale jak wójt sie przejedzie do nowej rezydencji i go wytrząsie jak w wozie drabiniastym to łaskawie zrobią z tą ulica porządek
  ciekawe kiedy pierwsze imprezy zapoznawcze he

 23. Hel pisze:

  A w urzedzie nastepne zmiany kadrowe sie szykuja. Hhahahaha najwazniejsze ze nagrod nie ma

 24. waldek pisze:

  Wójt udzielił tradycyjnego płatnego wywiadu w jednej z radomskich rozgłośni radiowych, która dla przypomnienia ma w porywach 7% słuchalności i obwieścił jakież to piękne inwestycje będzie realizować w roku 2018. Dalsza część tego wywiadu mogłaby wyglądać tak:
  – dociekliwy dziennikarz pyta: a dlaczego w ciągu minionych 3 lat nie skorzystał Pan z unijnych środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na kanalizację? tak jak zrobiło to kilkadziesiąt gmin na Mazowszu. Można było dostać sporo kasy? Nabory były!!!
  – wójt odpowiada: ten tego, no, e…
  – dociekliwy dziennikarz pyta: a dlaczego w ciągu minionych 3 lat nie skorzystał Pan z unijnych środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na budowę dróg? tak jak zrobiło to kilkadziesiąt gmin na Mazowszu? Można było dostać parę milionów? Nabory były!!!
  – wójt odpowiada: ten tego, no, e…
  Dociekliwy dziennikarz pyta: a dlaczego wniosek na drogę w Groszowicach nie dostanie dotacji od wojewody, przecież kilkadziesiąt gmin na Mazowszu co roku dostaje nawet po 3 miliony? Nabory były!!!
  – wójt odpowiada: ten tego, no, e…
  – dociekliwy dziennikarz pyta: a dlaczego gmina Jedlnia – Letnisko nie złożyła wniosku o unijną dotację do odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców, wymianę kotłów, modernizację obiektów komunalnych w ramach rewitalizacji, itp., itd. Nabory były!!!
  – wójt odpowiada: ten tego, no, e… ale przecież robię fajne festyny, aktyw się zbiera i ma fajne pomysły, fajnych profesjonalistów zatrudniam, obchody co i rusz są fajne… i w ogóle fajny jestem wójt. Wybory wygram w pierwszej turze.

 25. Hel pisze:

  Sekretarzowa razem ze swoim przydupaskiem ostro robia na