Zapisz się na warsztaty przedsiębiorczości i wygraj wycieczkę do Kopenhagi!

Od 25 lutego trwa nabór na bezpłatne warsztaty przedsiębiorczości, w których nagrodą główną jest wycieczka do Kopenhagi!

Jesteś uczniem liceum, technikum lub szkoły zawodowej z powiatu radomskiego? Szukasz nowych wyzwań? Fundacja My Future, mająca swoją siedzibę w Jedlni-Letnisko zachęca do udziału w 4-dniowych warsztatach Future Entrepreneurs of Poland i możliwość wygrania wycieczki do Kopenhagi!

Zdjecie1

Warsztaty FEP to nieformalna edukacja. Tu nie dostajesz ocen, a pomysłowość, energia i nauka na błędach jest doceniana! Podczas warsztatów poszerzysz swoją wiedzę praktyczną na temat przedsiębiorczości a także ulepszysz swoje umiejętności miękkie takie jak prezentacja przed publicznością, negocjacja, organizacja itd. Warsztaty FEP to także świetne miejsce na poszerzenie Twojej sieci kontaktów. Tu będziesz mieć okazję nawiązania kontaktu nie tylko z menadżerami firm tj. Decathlon, My City Highlights, Huslig, AG centrum, Pod Różami ale także z rówieśnikami z innych szkół z powiatu radomskiego. Podczas warsztatów znajdziesz się w atmosferze, w której ludzie są wysoce zmotywowani i zaangażowani na poznanie Ciebie oraz Twoich pomysłów!

Nabór w dniach: 25.02 – 25.03.2018
na www.my-future.info/aplikuj

Warsztaty odbędą się w dniach 12-15 kwietnia w Jedlni-Letnisko! Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje wewnętrzny system punktacji nadesłanych zgłoszeń.

Aplikuj już teraz na www.my-future.info/fep

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas na: hello@my-future.info lub zadzwoń: 516 081 542

Nasza strona na facebooku:
www.facebook.com/MyFuture.info

Wiadomość została nadesłana przez Natalię Różańską.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.