Stadion w Kolonce nieprzygotowany do sezonu

W najbliższy weekend rusza runda wiosenna Campeon.pl Ligi Okręgowej, grupa Radom. W niedzielę 18 marca o godz. 13.00 zajmująca 6. miejsce w tabeli GKS Jodła Jedlnia-Letnisko podejmie u siebie Zwoleniankę Zwoleń (14. miejsce w tabeli).

Tymczasem mieszkańcy twierdzą, że na 3 dni przed meczem stadion w Kolonce wciąż jest nieprzygotowany do sezonu. Odpowiedzialność za utrzymanie boiska i infrastruktury wokół ponoszą władze gminy.

image000000

image0000055

imageJodla1

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

14 odpowiedzi na „Stadion w Kolonce nieprzygotowany do sezonu

 1. borys pisze:

  Spoko. Nie pamiętacie, że Leśnowolski ma dyplom starszego kosiarkowego. Siądzie na kosiarkę, wszystko posprząta w pięć minut. Radio Plus zrobi o tym audycję, a może nawet transmisję na żywo.

 2. Malkontent pisze:

  Poinformował, że wpłacił pieniądze na szczytny cel, dał oblać się wodą i nominował na swoją radną Monikę Ciupińską, która przez 3 lata udziału w sesjach Rady Gminy prawie nigdy nie zabrała głosu w jakiejkolwiek sprawie.

  https://www.youtube.com/watch?v=T7YqI9qbhQo

 3. Victoria pisze:

  Sprzedać ,sprzedać i niektórym dać zarobić ,
  ci co są przeciw :ZASTRASZYĆ i letko POBIĆ 🙂

 4. Mieszkaniec pisze:

  Po co brać za coś odpowiedzialność lepiej dać dotacje i umyć rączki niech się Jodła martwi ale na lans to pojedzie

 5. Mieszkaniec pisze:

  Weźcie i nie pier…. Parę gałązek jest i już… Można pozbierać ale dla pseudo dziennikarza bez szkoły to temat nr 1 żeby tylko zwrócić na siebie uwagę…. Może warto się pouczyć dziennikarstwa… Bo chyba na murawie się gra!!!!

 6. Do mieszkaniec pisze:

  Parę gałązek to przyjdź i pomóż dobrze że całą kolekcję odwołano. Ale za tydzień też jest mecz zobaczymy czy sobie poradzą . Ciekawe jaki mają budrzet na ten rok i czy Jodła się coś rozwinie w tym sezonie

 7. Viktoria pisze:

  Plac na 4lige trener też ale reszta daje dużo do życzenia taki klubu jak Jodła powinien powalczyć o wysze cele ale to pan wójt i jego rada powinien do tego dążyć ale oni są tak słabi i wolą się reklamować w radiu plus niż reklamować naszą gminę w sporcie

 8. putin pisze:

  To wszystko przez to że towarzysz Sowa opuścił zarząd Jodły i tak się dzieje.

  Natomiast w naszej polityce powoli się dzieje.
  Ogłaszam nieoficjalnych kandydatów na wójta gminy Jedlnia -Letnisko.

  1. Lesnowollski – pomocnik w wyborach Sowa, Lesnowolski (młody);
  2. Pasek + Kończyk;
  3. Bobrowski namaszczony juz niedługo przez Wiosna M.;
  4. Bąk z Rajca (PiS) kandydat promowany przez Ćwil;
  iiiiiii
  5. tajemniczy S. , kto to moze być ?????????

 9. kjiw pisze:

  Co za bzdura ?
  z tymi pomocnikami wskazanymi powyżej 🙂
  pozycja 1 . 2. ma więcej pomagierów :):)

 10. Eve pisze:

  Wyjda matactwa

 11. Homeland pisze:

  Konczyk wójtem…. Buhahaha śmiech na sali przecież on o niczym nie ma pojęcia

 12. Mieszkaniec pisze:

  To tak samo jak Leśnowolski

 13. ekolog pisze:

  W tym całym zamieszaniu i pisaniu o błahostkach nie zwróciliście uwagi na problem który może już niedługo nas/was dotyczyć. Sądzę że mało kto zauważył. Już niedługo mieszkańców Słupicy, Cudnowa i może jeszcze Maryna będzie nawiedzać intensywny zapaszek dobiegający z zamkniętego śmietniska w tamtych okolicach. Niebawem zostanie podpisana umowa na dzierżawę części tego terenu pod kompostownie i biogazownie do składowania ? Domyślacie się czego ? No tak m.in odpadów z pobliskich oczyszczalni ścieków tzw. odpad wtórny i nieskazitelnie pięknym zapachu. Dzięki poparciu, i to już w poniedziałek na sesji, radnej Katarzyny Baran i Beaty Bartkiewicz mieszkańcy będą mogli skorzystać z warunków uzdrowiskowego mikroklimatu. Całą tą sprawę nagrywa Piotr Leśnowolski a po co i na co domyślcie się 😉 Nieuniknione że będą tam również składowane odpady z pobliskich gospodarstw zajmujących się trzodą chlewną. Gnojownica dobra sprawa gazu nadto będzie. Aby jeszcze było śmiesznie umowę gmina zawrze z firmą FIT RECYKLING o kapitale zakładowym 5000zł. Czemu podkreśliłem kwotę a dlatego ponieważ w przypadku zawinięcia/zniknięcia/zamknięcia firmy będzie ona odpowiadała za utylizację pozostawionych odpadów do tej kwoty resztę dołoży gmina JedlniaLetnisko. Tym który mają problemy ze zrozumieniem a jest ich ponad połowa w Radzie Gminy w najgorszym wypadku przy koszcie np 100 000 zł posprzątania za firmę FIT RECYKLING byłego śmietniska firma odpowie tylko 5000zł resztę zapłaci podatnik Gmina 95 000zł. Takowa sytuacja pozostała w sąsiedniej gminie miasto Pionki gdzie na byłym pronicie zostało pozostawione śmietnisko dzięki firmie spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, ogromne koszty sprzątania pokrył samorząd Pionki. Gmina działając w interesie mieszkańca nie powinna dzierżawić terenu firmie krzak która została założona niedawno i o tak symbolicznym 5000zł kapitale zakładowym. Minimalna kwota dla zabezpieczenia roszczeń dla Gminy to kwota kapitału zakładowego w kwocie 400 000zł., przynajmniej było by jakieś zabezpieczenie.

  Wspominałem jeszcze coś o składowaniu odpadów z oczyszczalni. I tu Gmina podpisała już umowę 04.01.2018 z firmą FIT ADDICTED sp z o o kapitał 17 000zł ale bogata, na odbiór odpadów:
  108,00 zł/brutto 1 Mg – skratki/190805/;
  141,00 zł/brutto 1 Mg – skratki/190801/;
  141,00 zł/brutto 1 Mg – piaskownik/190802/;

  Ciekawe że firma za 17 000 zł potrafi wypełnić przedmiot umowy gdzie nie wiem jak za tą kwotę była w stanie kupić samochód ciężarowy kontenerowiec z osprzętem. No chyba że najmuje sprzęt od innej spółki za grosze powiązanej kapitałowo-osobowo.

  W tym całym zamieszaniu szykuje się niezła jazda na całego. Jeszcze jedno zauważyliście zbieżność nazw firm? Ciekawe co je łączy, ludzie słupy, a w części tego wszystkiego stoi Leśnowolski oraz inni nieznani którzy dalej będą pociągać za sznureczki.
  Szykuje się kolejny przekręt w skali AmberGold wydanie gmina Jedlnia? Ktoś zarobi a ktoś straci.

  Portal org mógł by się zapoznać i coś napisać.

 14. @ekolog

  Odezwij się do nas na: kontakt@jedlnia.org.pl. Gwarantujemy anonimowość.