ARiMR ogłasza konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej i zaprezentowanie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich w sposób zgodny z regulaminem konkursu. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

Każdy Oddział Regionalny ARiMR wyłoni najlepszy projekt, który weźmie udział w ogólnopolskim, publicznym głosowaniu na profilu ARiMR na portalu Facebook (ankieta). OSP z z największą ilością głosów zostanie nagrodzony nagrodą rzeczową w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy: defibrylator + fantom, III miejsce: pilarka spalinowa do wykorzystywania w działaniach OSP.

Plakat_konkursowy

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym (1.06-15.08.2018 r.) powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR jury wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Prezentacja najlepiej oceniona przez Oddział Regionalny, weźmie udział w drugim etapie (27.08-2.09.2018 r.), w którym na fejsbukowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma nagrodą rzeczową w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

Prace konkursowe można przesyłać od 1 czerwca 2018 r. do 15 sierpnia 2018 r. na adres właściwego Oddziału Regionalnego ARiMR.

 • Regulamin konkursu – otwórz
 • Załącznik 1 Adresy Oddziałów Regionalnych – otwórz
 • Załącznik 2 Oświadczenie o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich na Organizatora Konkursu oraz przetwarzaniu danych osobowych – otwórz
 • Plakat konkursowy (format PDF) – otwórz

Źródło: www.arimr.gov.pl
Informacja nadesłana przez radną Renatę Pasek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

15 odpowiedzi na „ARiMR ogłasza konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych

 1. Denis pisze:

  http://jedlnia.org.pl/renata-pasek/ Radna Pasek wg portalu jedlnia org zakończyła działalność 3 lata temu. Teraz próbuje lansowac sie na swojej pracy zawodowej, za którą bierze grube, państwowe pieniądze w postaci pensji. Żadna z niej opozycja. Czas na realne zmiany, które może dać tylko pan Albert Bobrowski i radna Marzena Wiosna z PSLu.

 2. @Denis

  Na portalu regularnie podawane są informacje z Renatą Pasek w roli głównej. Jest najbardziej aktywną radną na sesjach, zwracają się do niej z problemami mieszkańcy wszystkich sołectw a nie tylko z jej okręgu wyborczego. Mimo że nie pracuje w stałej komisji Rady Gminy, jest powoływana do komisji doraźnych (np. komisji ds. opracowania statutu sołectw czy obecnie rozpatrzenia skargi wyborczej), które wymagają dużej merytorycznej pracy. Warto wczytać się głębiej a nie przytaczać jedynie link z lewej strony menu.

  Nie będziemy się licytować na to, kto jest bardziej wiarygodnym opozycjonistą, bo to tylko słowa. Liczą się czyny, konkretne wybory w konkretnych sytuacjach, za które niejednokrotnie płaci się określoną cenę w życiu osobistym i zawodowym.

  W przeciwieństwie do krytykowanej przez ciebie radnej Albert Bobrowski jeszcze działać nie zaczął. Jak już zacznie to wtedy będziemy mogli ocenić czy zna problemy i realia naszej gminy (sam na stałe mieszka w Radomiu) oraz jakie rozwiązania proponuje.

 3. Waldi pisze:

  @ Denis Pani radna to już promowała kosiarkowego i pensje mu podnosiła więc niech teraz wreszcie coś zrobi dla tej gminy i po 16 latach bycia radna da sobie spokoj

 4. Mieszkaniec pisze:

  A kto to jest ten Bobrowski kogo Wiosna nam tu jeszcze ściągnie

 5. Maxymilian pisze:

  Czyżby Wiosna pod zielonym płaszczykiem chciała nam wcisnać platformersa, który w dodatku nie mieszka w gminie? Jeśli tak to wyborcy ich wyślą,,, na zieloną trawę.

 6. Gamm pisze:

  Bobrowski mieszka bliżej urzędu Gminy niż radna Pasek 🙂 , w Polsce obowiązuje adres zamieszkania, nie zameldowania, co powinien Pan wiedzieć jako do niedawna jeszcze urzędnik. Chyba, że Pan wie, a tylko próbuje manipulować opinią publiczną…poza tym, jak na redaktora portalu miejscowego brak wiedzy o tym, że ten Bobrowski pełnił w naszej gminie obowiązki wójta po utracie stołka przez Rzeczkowskiego to jest poważna sprawa. Manipulacja?

 7. @Gamm

  O tym, że mieszka w Radomiu, Albert Bobrowski pisze na swoim profilu na facebooku:
  https://www.facebook.com/albert.bobrowski

  On sam uważa się zatem za mieszkańca Radomia. Jego dotychczasowa kariera polityczna też koncentrowała się wokół tego miasta (był m. in. radnym Rady Miejskiej w Radomiu).

  W 2011 roku pełnił przez półtora miesiąca funkcję komisarza w naszej gminie, na którego mianował go wojewoda mazowiecki. Nie podejmował w tym czasie żadnych ważnych decyzji, jedynie administrując gminą do czasu rozstrzygnięcia powtórzonej II tury wyborów między Leśnowolskim a Rzeczkowskim, bo taka jako komisarza była jego rola. Od objęcia stanowiska przez Leśnowolskiego w dniu 2 września 2011 roku nie uczestniczył w życiu naszej gminy.

 8. zbigniew pisze:

  O czym mówi odleglość zamieszkania od urzędu gminy? Nie mieszka na terenie gminy, nie jest z nia związany, a przynajmniej w zaden sposób nie pokazywał w ostatnich latach jakiegokolwiek zainteresowania sprawami naszej gminy.
  Nie chcemy tu żadnych farbowanych lisów z innych gmin i niech idzie, najlepiej razem z Wiosną kandydować do Radomia

 9. Gamma pisze:

  Wójtów z tej gminy mieliśmy wielu i nadal mamy, jeden od drugiego nie różni się zbytnio. Ja nie jestem jeszcze niczyim zwolennikiem, ale myślę, że może czas na fachowca nie będącego niewolnikiem naszego piekiełka i mającego Świerże spojrzenie? Fachowca, bo widzę że pełnił obowiązki wójta nie tylko w Jedlni i takiego, o którym słychać, że jest zrównoważony 🙂

 10. Navys pisze:

  Ten przaśny emeryt z platformy, ktorego Wiosna chce nam wcisnać nie jest żadnym fachowcem. To politruk, którego wojewoda Kozłowski z PO najpierw wstawił na półtora miesiąca na komisarza w Jedlni, a potem do Mirowa. W Mirowie też startował i przegrał, nie bądźmy głupsi od mieszkańców gminy Mirów. W dobie gdy rządzi PIS nie potrzebny nam platfus, bo oberwiemy na tym. Bobrowski niech bawi wnuki w Radomiu a nie pcha się do nas.

 11. agata pisze:

  ocho, leśne dziadki się włączyły, poznaję po wyszukanym języku

 12. Mieszkaniec pisze:

  Dlatego pełnił tylko obowiązki wójta bo to wielka ćtapa jest

 13. dziadek pisze:

  Głąby Paskowe i głąby Wiosnowe kłócicie się między sobą zamiast skupić uwagę na rozliczeniu Leśnowolskiego. Widzicie w sobie konkurentów tylko jacy wy jesteście ślepcami. Dzieci z piaskownicy. Waszym wrogiem jest obecny wójt Leśnowolski i zajmijcie się rozliczeniem jego a nie samych siebie. Jak chcecie wygrać to proszę konkrety co możecie zaproponować co obecny nie zrobił lub robi źle. Walczcie honorowo z kandydatem obecnym wójtem chyba że skupiając uwagę na samych sobie chcecie rzeczywiście przegrać.

 14. zbigniew pisze:

  Sam nigdy niczego by nie wygral i nie wygra. Na pewno nie w Jedlni. Już widzę te szmaty i prześcieradła zachęcające do głosowania na niego. Mnie to przekonuje. Nieważne jaki ma program.

 15. Gamma pisze:

  Nie ćtapa tylko fachowiec od wójtowania. Generalnie jest tak, że zgodnie z artykułem 28 ustawy o samorządzie gminnym wygaśnięcie mandatu wójta przed upływem kadencji (może kraść i go wsadzą, albo umrzeć może) powoduje, że jego funkcję do czasu nowych wyborów pełni Komisarz powołany przez Prezesa Rady Ministrów. Czyli w przypadku Jedlni właśnie Bobrowski. U nas i gdzieś tam jeszcze był Premier go na tego Komisarza powoływał.