18 maja miał miejsce finał warsztatów FEP!

18 maja w Jedlni-Letnisko miał miejsce Wielki Finał Warsztatów Przedsiębiorczości i Umiejętności Interpersonalnych FEP!

Zdjęcie 1

Serdecznie dziękujemy przedsiębiorcom, menedżerom z firm, reprezentantom oświaty, wolontariuszom, utalentowanej młodzieży oraz szanownemu jury za bardzo liczną obecność podczas Wielkiego Finału Warsztatów Future Entrepreneurs of Poland 2018.

Podczas Wielkiego Finału trzy drużyny prezentowały swoje rozwiązania zadania biznesowego, nad którym pracowały przez ponad cztery tygodnie. Zadanie dotyczyło nieformalnej edukacji, a pięcioosobowe jury oceniało nie tylko rozwiązanie, ale także umiejętności interpersonalne – prezentację przed publicznością, umiejętność komunikacji, odporność na stres, zarządzanie czasem, które, według badań Instytutu Badań Edukacji, Szkoły Głównej Handlowej, firmy Ernst&Young są najważniejszym kryterium stosowanym przez firmy podczas rekrutacji absolwentów.

FOTOGALERIA Z WIELKIEGO FINAŁU

Poniżej piątka laureatów reprezentująca pięć szkół powiatu radomskiego (IV LO im. T. Chałubińskiego, LO im. M. Dąbrowskiej w Pionkach, VI LO im. J. Kochanowskiego, ZSM im. O. Kolberga, KLO im. św F. Neri), która poleci we wrześniu do Danii.

Zdjęcie 2

Na wycieczce czeka na uczestników moc atrakcji m. in. wizyta w polskiej ambasadzie, spotkanie w firmie NETS, która zajmuje się systemami płatności a swoją siedzibę ma w jednym z najbardziej strzeżonych budynków w Kopenhadze, wizyta w duńskiej szkole, gdzie uczestnicy będą mieli okazję poznać skandynawskie sposoby nauczania oraz spotkanie w Right to Dream Academy z Jacobem Christensenem – 17-letnim duńskim sportowcem, który opowie o tym, jak umiejętności interpersonalne pomagają mu w odniesieniu sukcesu.

Zdjęcie 3

FOTOGALERIA Z WARSZTATÓW 12-15 KWIETNIA

Chciałbyś podzielić się z nami opinią na temat warsztatów FEP? Będziemy bardzo jeśli podzielisz się swoim zdaniem tutaj.

Pytania? Napisz na adres: hello@my-future.info

My Future Team

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.