Mieszkanka Jedlni-Letnisko zaprasza do udziału w castingu

Agata Duma, 23-letnia studentka Warszawskiej Szkoły Filmowej, zaprasza mieszkanki i mieszkańców gminy Jedlnia-Letnisko do udziału w castingu do filmu krótkometrażowego. Mile widziane są osoby, które czują, że mają talent, nie boją się nowych wyzwań i dobrze wypadają przed kamerą. Poszukiwani są zarówno aktorzy jak też i statyści. Za udział w filmie przewidziane jest wynagrodzenie. Casting odbędzie się w piątek 22 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 w kawiarni SCM „Arka” w Radomiu.

Film jest historią o młodej kobiecie, która w małym miasteczku prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia dopada ją przeszłość.
Nieoczekiwany przyjazd wielkiego animatora sztuki niszczy wszystko w jej poukładanym świecie. Kobieta staje przed jednym z najtrudniejszych dylematów.

Podczas castingu filmowcy będą chcieli znaleźć odtwórczynie głównej roli. Tutaj swoich sił mogą próbować kobiety w przedziałach wiekowych 18-30 lat o szczupłej budowie sylwetki i charakterystycznej twarzy.

Poszukiwany jest także mężczyzna o przeciętnym wzroście w przedziale wiekowym 20-40 lat. Dodatkowym atutem będą zdolności manualne.

Do realizacji sceny zbiorowej poszukiwani są statyści w przedziale wiekowym do 70 lat.

Wszystkie zainteresowane osoby udziałem w castingu, proszone są o wypełnienie ankiety i o dostarczenie jej realizatorom filmu w dniu castingu. Ankieta dostępna jest pod adresem: www.castingfilmradom2018.blogspot.com

plakat do castingu 2018

Agata Duma ma 23 lata. Jest mieszkanką Jedlni-Letnisko. Studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku reżyseria filmowa.

W roku 2014 zadebiutowała zbiorem poezji, zatytułowanym „Uzależniona”, składającym się z 40 wierszy i poematów o tematyce wyznań i refleksji. W następnych latach powstały dwie kolejne części „Uzależnionej” wraz z edycją specjalną.

Trailer książki jest dostępny na kanale YouTube.

Kilka dni temu została wydana debiutancka powieść Agaty pt. „Hacjenda Bermudez”, w której zostały przedstawione losy wielopokoleniowej rodziny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

Możliwość komentowania jest wyłączona.