Zaproszenie dla mieszkańców Groszowic

Do dnia dzisiejszego tj. 23 sierpnia 2018 r. nie ukazało się ogłoszenie w formie pisemnej na tablicy, czyli w sposób zwyczajowo przyjęty, o zebraniu sołeckim w Groszowicach, które ma się odbyć w sobotę 25 sierpnia 2018 r. o godz. 18.30 w salce parafialnej przy kościele w Groszowicach. W ostatnią niedzielę była tylko podana lakoniczna informacja o spotkaniu z wójtem i sołtysową na mszy świętej w kościele.

Tematem spotkania będzie podział funduszu sołeckiego na rok 2019.

Niniejszym jako Wasz radny serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Groszowic, aby rozsądnie rozdysponować nasze pieniądze. Serdecznie pozdrawiam.

Karol Rzeszowski
Radny z Groszowic

P. S. Poniżej zdjęcia tablic ogłoszeń w Groszowicach, zrobione w dniach 22-23 sierpnia. Na żadnej z nich nie ma ogłoszenia o sobotnim zebraniu. Tymczasem ogłoszenia o zebraniach powinny być publikowane na tablicy ogłoszeń, tak, by mogli się z nimi zapoznać wszyscy mieszkańcy. Taką informację można również podać w kościele podczas np. ogłoszeń parafialnych ale jest to dodatkowa a nie podstawowa forma przekazywania informacji przez organy gminy oraz sołtysów.

Kościół

Kościół

Sklep koło kościoła

Sklep koło kościoła

"Za torami", blisko przystanku PKP

„Za torami”, blisko przystanku PKP

Przy posesji pani sołtys

Przy posesji pani sołtys

Przy posesji poprzedniego sołtysa

Przy posesji poprzedniego sołtysa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotogaleria, Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Comments Closed

5 odpowiedzi na „Zaproszenie dla mieszkańców Groszowic

 1. edgar pisze:

  Bo to Panie Radny o to chodziło żeby jak najmniej ludzi przyszło i żeby kaske podzialkowac wg swojego interesu. Dziękuję za informację

 2. Kaska pisze:

  Panie Radny to trzeba zmobilizowac ekipę i rozwiesić ulotki jutro a w sobotę udać się dużą grupa na zebranie i wtedy może wydacie pieniądze na coś co faktycznie chcą mieszkańcy. To norma

 3. iyr pisze:

  Dziękujemy Panie Radny za informację . Dobrze że Pan nas informuje. Pozdrawiamy .

 4. Gość pisze:

  Kaska,, to właśnie mieszkańcy SAMI wydają pieniądze z funduszu sołeckiego, jeśli oczywiście biorą udział w zebraniu. Tam się głosuję, stąd pewnie brak ogłoszeń. To leży w obowiązku Sołtysa, żeby dać informację. Kto jest u Was sołtysem? I po czyjej jest stronie?

 5. Kaska pisze:

  Ja to wiem, nie jestem mieszkancem tego sołectwa. Jeżeli sołtys nie dopełnił to radny może ściągnąć ludzi bo jak przyjdą sami leśni to wydadzą kasę na co będą chcieli a nie na to co chcieliby mieszkańcy.