Zmiany w Regulaminie i w Polityce Prywatności

Informujemy, że z dniem dzisiejszym wchodzą w życie zmiany w Regulaminie Niezależnego Portalu Obywatelskiego www.jedlnia.org.pl. Została również przyjęta nowa Polityka Prywatności (stanowiąca informację o przetwarzaniu danych osobowych).

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym Regulaminem portalu oraz aktualną Polityką Prywatności.

Jednocześnie informujemy naszych Czytelników, że w razie chęci dodania komentarza pod publikowanymi na portalu artykułami będą musieli wyrazić zgodę na treść opublikowaną pod okienkiem komentarza.

Redakcja

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Zmiany w Regulaminie i w Polityce Prywatności

  1. Odniosę się do tego, co się wypisuje na jednej z grup, bo nie pierwszy raz wypisuje się tam bzdury. Obecnie wypisuje się, że w poprzednim Regulaminie był zapis mówiący o tym, że Administrator nie przetwarza danych osobowych.

    Tymczasem zapis brzmiał tak:
    „Administrator nie przetwarza danych osobowych Użytkowników, podanych przez Użytkowników w toku korzystania z Serwisu, w związku z działalnością zarobkową, zawodową lub dla realizacji celów statutowych.”

    Nic się pod tym względem nie zmienia, choć zapis ten został wyrzucony jako nie niezbędny. Niemniej nadal nie przetwarzamy danych osobowych dla celów zarobkowych, zawodowych lub realizacji celów statutowych.

  2. Usunęliśmy również zapisy dotyczące zarejestrowanych użytkowników, bowiem Forum, dla którego zostały stworzone, od dawna jest nieaktywne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *