Oświadczenie

W związku z dochodzącymi informacjami, jakobyśmy miały na wczorajszym zebraniu Piotra Leśnowolskiego wygłosić deklarację poparcia dla niego w obecnych wyborach samorządowych oświadczamy, że nic takiego nie miało miejsca. Jedynym kandydatem, którego popieramy jest Albert Bobrowski.

Marzena Wiosna-Michałek
Agata Sochaczewska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oświadczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Oświadczenie

 1. Anka pisze:

  Co leśny chciałbyś żeby tak było co?? ale to już było i nie wróci więcej itd.

 2. Marzena Wiosna Michalek pisze:

  Obserwujac działania jednego z komitetów wyborczych przecieram oczy ze żdziwienia, jakies listy, paszkwile, teraz kłamstwa-jeżeli na ostatnim spotkaniu wyborczym podobno ktos usłyszał naszą deklaracje o poparciu dla wwwójta Leśnowolskiego zamiast Alberta Bobrowskiego to znak, że niezwłocznie musi się udaćdo lekarza specjalisty wskutek przeciażenia przedwyborczego.

 3. Ubawiona pisze:

  No to obecny chwyta się wszystkiego. Jutro będą gadac że Paskowa go popiera😀

 4. aldona pisze:

  Leśny to jest manipulant, jakich mało. Byłam wczoraj na tym jego spotkaniu, poza szpiegami jakieś 25 głów było, i wszystko ., co tam opowiadal było albo niedopowiedziane, albo tak skonstruowane, żeby się ludzie nie połapali, o co idzie. Nawet jego niby przypadkowe pomyłki wcale nie były przypadkowe, to te pomyłki miały pozostać ludziom w pamięci jako prawda. Np dwukrotnie „pomylił” się twierdząc, że kanalizacja na Aleksandrowie jest ujęta w budżecie :), że sprawy sądowe były bo on nie będzie pracował z ludźmi, którym „się pieniądze kleją do rąk”…..Przykry był w tym wszystkim widok Jaśkiewicza, prawnika i człowieka kumatego….no jak widać kryterium wykształcenia i intelektu to nie jest jedyne kryterium, które należy stosować w ocenie człowieka. Reszta kandydatów na radnych nie zawiodła – jako że niczego się po nich nie spodziewałam. Z tego wszystkiego wyłaniał się obraz jakiegoś szemranego towarzystwa poprzebierane go w garnitury.

 5. Obecne rządy są jak owoc, który pięknie wygląda na zewnątrz ale jest robaczywy w środku. Niedomówienia, niedopowiedzenia, kłamstwa wypowiedziane w taki sposób, żeby nie można było łatwo tego udowodnić w sądzie, dyskredytacja ludzi, strach. Z tym trzeba wreszcie skończyć.

  Jestem przekonany, mimo istniejących podziałów między trzema komitetami, że jeśli wygra którykolwiek z trojga kandydatów – Renata Pasek, Albert Bobrowski czy Maciej Frączek, uda nam się dla dobra naszej gminy je zasypać. Po prostu siądziemy do stołu, porozmawiamy, wyjaśnimy sobie wszystko, ustalimy zadania i priorytety, które dla dobra gminy będziemy realizować – czy to w gminie, czy w powiecie, czy też na innym szczeblu. Takie porozumienie jest w naszej gminie bardzo potrzebne.

  Ważne jest również to, żeby nowy wójt (a mam nadzieję, że wójt się zmieni) spotkał się ze wszystkimi radnymi, bez względu na to, z którego komitetu zostali wybrani i wysłuchał ich argumentów. W nowej Radzie Gminy nikt nie powinien być dyskryminowany z powodu tego, że popierał tego a nie tamtego kandydata na wójta.

 6. Karol Wrochna pisze:

  Podpisuję się pod słowami Pawła. 😉

 7. Mieszkaniec? pisze:

  Jeśli wójt się zmieni (czego też pragnę) to skończmy z klubami radnych, opozycjami i stagnacją.

 8. zbigniew pisze:

  Podobno po Jedlni biega cała rodzina Leśnowolskiego i rozdają ulotki i agitują za swoim chlebodawcą.

  Wcale im się nie dziwię, bo widmo klęski jest całkiem realne. A jak tu utrzymać rodzinę z pielęgniarskiej pensji, kiedy żołądek odwykł od jedzenia parówek i pasztetu?
  Jak dokończyć rozpoczęte inwestycje? Tym bardziej, że seniorowi po tym, jak traktował ludzi może być ciężko znaleźć jakąkolwiek inną pracę. No chyba, że w mcdonalds. Ale tam nie ma ekwiwalentów, nagród jubileuszowych, gminnych pracowników gospodarczych i samochodów z wachą pod korek za publiczne pieniądze.

 9. Victoria pisze:

  Szanowny mieszkańcu ,nie bądź mewa śmieszka ,
  pokazał nieraz CHARAKTEREK- on tu długo mieszka.
  Ze swego /x/postępowania jest nam on ZNANYM
  stale się zadawał z TOWARZYSTWEM SZEMRANYM !

 10. Marzena Wiosna Michalek pisze:

  Do Ubawionej. Byc może żle to wyraziłm, ale myślę że to nie ten komiet rozprzestrzenił plotki.

 11. KW PiS również nie rozprzestrzeniał tych plotek ani jakichkolwiek materiałów, które nie miały logo naszego komitetu.

 12. czytelnik pisze:

  Wyborco. Kiedy będziesz za kotarą z kartą to przyklęknij na oba kolana, lub jedno. Wtedy nastąpi olśnienie i właściwy wybór wójta. Przy wyborze radnego nie potrzeba.
  Drużyna do wójtowania marna bo wiekowo dyskwalifikacja,. Tylko jeden z czwórki.
  Bo w samorządzie gminnym to złote życie. Niebawem dogrywka. Będzie jeszcze śmieszniej.

 13. jedlnianin pisze:

  Trzeba posłuchać Kazimierza Marcinkiewicza „jeżeli ktokolwiek myśli, że ludzie PiS będą w samorządach niezależni, to są naiwni. Będą robić, co im Kaczyński każe”

 14. borys pisze:

  Gdzie tu na tej mapie dotacji jest Lesnowolski, bo nie widzę? Wszystkie środki zdobyte na kanalizację i inne projekty infrastrukturalne zdobył ten zły Rzeczkowski. No to jakim ekspertem w zdobywaniu środków unijnych jest Leśnowolski, skoro przez prawie osiem lat nic nie zdobył (poza programami miękkimi, gdzie kasa jest przyznawana każdemu kto złoży wniosek). A korzystał jedynie na rozliczeniach inwestycji, na które środki zdobył Rzeczkowski.

  To obiektywne źródło przygotowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

  Pod rozwagę dla każdego przed oddaniem głosu.

  http://www.mapadotacji.gov.pl/projekty/2?wojewodztwo=7&powiat=161&beneficjent=jedlnia-letnisko

 15. Marcel pisze:

  borys, kłamiesz. Leśnowolski pozyskał dotacje nawet na kanalizację wybudowaną w 2009 roku przez Rzeczkowskiego. Pozyskał dotację na oczyszczalię ścieków, orlik, stadion kolonki. Miękkie też są ważne, bo zajęcia pozalekcyjne są z tych środków, i nie trzeba dopłacać z budżetu. W sumie pozyskał 20 milionów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *