Spotkanie Renaty Pasek w Groszowicach

W dniu dzisiejszym w Groszowicach w sali kościelnej miało miejsce ostatnie spotkanie Renaty Pasek przed nadchodzącymi wyborami. W sali zgromadziło się około 50 osób. Gościem specjalnym była posłanka Ziemi Radomskiej, Pani Anna Kwiecień.

Były poruszane najważniejsze sprawy dla mieszkańców Groszowic m. in. modernizacja dróg gminnych, wydłużenie czasu pracy ośrodka zdrowia, kontynuacja kanalizacji, wybudowanie parkingu przy ośrodku zdrowia oraz przy szkole w Myśliszewicach, instalacja oświetlenia przy boisku, przywrócenie posterunku policji i karetki w naszej Gminie.

Podczas spotkania trwała aktywna dyskusja pomiędzy kandydatką na Wójta – Renatą Pasek, a mieszkańcami Groszowic. Na spotkanie przybyły też Bożena Grad i Katarzyna Baran, które były na spotkaniu obecnego Wójta w Słupicy. Zostały z niego wyproszone przy wszystkich gościach za zadanie niewygodnego pytania. Natomiast spotkanie Renaty Pasek przebiegało przy zachowaniu najwyższych standardów kultury. Na tym spotkaniu określenie „Pozytywna kampania” nie była pustym sloganem.

Karol Wrochna

DSC_0007

DSC_0015

DSC_0017

DSC_0018

O autorze

Karol Wrochna: Zwolennik jawności, zrównoważonego rozwoju i zielonej polityki. Absolwent Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu (w kierunku Architektura Krajobrazu). Dziennikarz obywatelski, aktywny obserwator lokalnej polityki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Spotkanie Renaty Pasek w Groszowicach

 1. Marcel pisze:

  Dla mnie to niezrozumiałe, że kandydaci od Renaty Pasek na siłę lansowali się na spotkaniach wójta. Pani Grad z obłędem w oczach latała na spotkania, zamiast zorganizować swoje. Ze Słupicy zostały wyproszone przez mieszkańców, bo zaczęły zakłócać spotkanie.

 2. Alicja pisze:

  Dlaczego zostaly wyproszone? Przecież spotkanie jest dla wszystkich? Czy sie mylę? Po raz kolejny jestem w szoku

 3. Karol Wrochna pisze:

  @Marcel z relacji Pani Przewodniczącej wynikało, że została wyproszona gdy zadała niewygodne pytanie. Ponadto dodam, że spotkania są dla wszystkich mieszkańców Gminy. Więc nic dziwnego, że osoby z „konkurencji” przychodzą na spotkania. 😉

 4. Marcel pisze:

  Nieprawda, wyprosił ją pan T z Maryna. Nie umiała się zachować. Emocje puściły pani Przewodniczącej.

 5. Alicja pisze:

  No to nieładnie, że sie wyprasza mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *