Podziękowania

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Jedlnia-Letnisko

Pragnę w imieniu własnym oraz w imieniu wszystkich radnych Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość podziękować za okazane nam zaufanie, udzielone poparcie i oddane głosy.

Przed nami druga tura wyborów. 4 listopada będziemy wybierali Wójta naszej Małej Ojczyzny, Gminy Jedlnia-Letnisko.

Zrealizuję program, który zawiera Państwa postulaty a jednocześnie zapewnia zrównoważony rozwój Naszej Gminy.

Pozyskam zewnętrzne środki na sfinansowanie potrzebnych Mieszkańcom inwestycji kanalizacyjnych, drogowych i kulturalno-oświatowych.

Wierzę , że obdarzą mnie Państwo zaufaniem. Jako wójt gwarantuję zgodną współpracę z Radą Gminy, sołtysami i radami sołeckim, Stowarzyszeniami , Klubami , Harcerzami, z samorządem województwa mazowieckiego oraz z władzami centralnymi.

Będę wspierać i pomogę realizować inicjatywy społeczne mające na celu integrację społeczności lokalnej, a także zrównoważony rozwój naszej Gminy.

Chcę działać z szacunkiem do ludzi, w służbie Mieszkańcom Gminy Jedlnia-Letnisko. Łączyć a nie dzielić, wspierać a nie eliminować, słuchać i zgodnie współpracować.

4 listopada jeszcze raz proszę Państwa o zaufanie i głos, który będzie dla mnie największym zobowiązaniem.

Bardzo dziękuję za Państwa głosy
Widzimy się w 2 turze wyborów
Każdy głos jest bardzo ważny!

Renata Pasek
kandydatka na Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

64 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. antek pisze:

  Pani Renato jesteśmy z panią mamy nadzieję że pani wygra.
  Morze w końcu skończą się w Słupicy bale kture były tylko
  dla elity (zuborzałej szlachty) za pieniądze podatników

 2. boryna pisze:

  Do Antka-to nie szlachta to WIPOWIE za zasłonietymi storami i z cateringiem a wyborcy czyli wsioki z zimną kiełbaską i na zimnie za oknami. Ale to najwyrźniej wyborcom odpowiada bo po skonczonym obiadku były tańce i dedykacje. No i mają podziękowanie-drogi dla zajęcy robił nie będzie

 3. Alicja pisze:

  Pani Renato,
  Gratulacje, głos na Pania w II turze. Jestem za pozyskiwaniem środków zewnętrznych. Do wszystkich mieszkańców: korzystajmy z tego, to naprawdę jest możliwe! Potrzebne są nam środki z zewnątrz!

 4. Anka pisze:

  JESZCZE JEDNO PODZIĘKOWANIE
  Wielkie gratulacje dla mieszkańców Jedli za wyjątkową intuicję wyborczą i logiczne myślenie. Dzięki wam właśnie i przy udziale niemałego elektoratu pozostałych miejscowości gminy(można sprawdzić na PKW, jak głosowaliśmy) , MAMY 4 radnych w Powiecie radomskim z GOZDU. Będziemy mieli wszyscy komfortową sytuację w Powiecie, teraz dopiero ma kto bronić interesów naszej Gminy jeszcze raz wielkie brawa dla Gminy Jedlnia za poparcie dla Gozdu.Mieszkańcy gminy Gózd są nam bardzo wdzięczni.

 5. aldona pisze:

  Jak wygra PiS, to za rok, w wyborach parlamentarnych będzie miał do dyspozycji jeszcze jeden urząd i jego moce przerobowe, warto o tym pamiętać. Jak już mówiłam, wybór jest raczej między dżumą a cholerą 🙁

 6. Ziom pisze:

  antek:
  – Pisze się „może” – w morzu to można popływać.
  – „kture” – powinno być „które”.

  Typowy elektorat PiS. Wstyd.

 7. mieszkaniec2 pisze:

  Powiatem będzie rządził PIS 15 radnych.
  PSL 8, Aktywny Samorząd 2 i Forum Samorządowe 2
  Ile pieniędzy otrzymamy z Powiatu będzie zależało od PIS-u

 8. skarp pisze:

  Kibicujemy, chociaż konkurent nie przebiera w środkach.
  HIPOKRYZJA, szkalowanie i oczernianie przeciwników to chleb powszedni w przypadku p. Leśnowolskiego. I do tego nieustające rozmijanie się z prawdą. Przykład ?
  Gmina Jedlnia – Letnisko przeznacza na promocję w Radiu Plus 10 tys. zł. W zamian Radio Plus funduje p. wójtowi w najlepszym czasie antenowym, w tygodniu przedwyborczym ekskluzywne wywiady. Bez żadnej informacji, że to materiał sponsorowany z budżetu gminy. A w wywiadzie p. wójt oświadcza:
  „dociągnąłem chodnik w Groszowicach do Kościoła…” A jaka jest prawda?
  Ekipa porzuciła robotę w środku wsi, żeby faktycznie na niedzielę wyborczą zrobić chodnik pod kościołem.
  Cała prawda p. Leśnowolskiego.

 9. Ziggy pisze:

  PiS prawdopodobnie będzie również rządził w Sejmiku Województwa Mazowieckiego. A tam są największe pieniądze unijne, które można pozyskać.

 10. Yupii pisze:

  Pis na pewno nie będzie rządził w Sejmiku. Zostaje Struzik i PO.

 11. Kinga pisze:

  Aldona, a raczej Agato S. Pisząc o mocach przerobowych urzędu w wyborach piszesz na przykładzie swojego PSLu. Śmieszna jestes

 12. aldona pisze:

  Pryzmat pieniądza to nie jest najlepszy pryzmat, Ziggy, no może jakby Renata była Churchillem można by ryzykować, ale ona ma po prostu za mały format na niezależność. Chociaż, tak mi teraz przyszli do głowy, że format może być bez znaczenia, bo ja zaczynam mieć wątpliwości, czy wy wogóle chcecie pozostać niezależni?

 13. Anka pisze:

  do mieszkaniec2 zgadzam się z tobą tylko zauważ że tych radnych to mamy z Gozdu -z resztą również w dużej mierze dzięki głosom z naszej gminy jak już wcześniej wspominałam, a wiesz dla kogo oni będą ściągać kasę no chyba nie dla nas – bo skąd oni są?. Gózd już nam ,,załatwił” karetkę a my im za to dobrze podziękowaliśmy – brawo! oby tak dalej .

 14. mieszkaniec2 pisze:

  Proponuję głosować nie za PIS-em ale przeciw Leśnowolskiemu.

 15. Rafcio pisze:

  Do Anka – a co ty sobie myślisz, chodzi ci o Wiosnową co? Jakby tak nie zmieniała zdania jak jej wygodnie raz popiera leśnego raz nie raz siak raz tak, to znaczy nie jest wiarygodna, podobnie jak on. To ludziom się oczy otworzyły i nie opowiadaj głupot.

 16. piotr pisze:

  w pełni zgadzam się z tobą mieszkaniec, przecież Bober też był z PO a startował z listy PSL taki on psl-owiec jak Paskowa pisior, w gminach głosuje się na człowieka, na dobrego człowieka, a nie na łobuza.

 17. aldona pisze:

  Mieszkaniec 2, taką możliwość utraciliśmy niestety wraz z pierwszą turą wyborów 🙂 teraz już, jak się nie kręcić, odbyt pozostanie z tyłu. Okropnie ciężki wybór.

 18. Karol Wrochna pisze:

  Aldona, gdy piszesz że Renata ma mały format na niezależność, to mam wrażenie że nie interesujesz się tym co się w Gminie dzieje. Przecież to Renata nie uginała się pod presją obecnego Wójta i była niezależna, co bardzo mu nie odpowiadało. Nawet gdy próbowali ją ograniczyć, to ona robiła swoje. 😉

 19. SIM pisze:

  Boże , ludzie otwiera się przed nami szansa na wpompowanie pieniędzy do gminy . pis ma powiat , sejmiki. w naszej gminie pojawiła się ogromna szansa na pozyskanie środków , a my co robimy? ZNAM dobrze Renatę , potrafi ściągać pieniądze unijne . Ludzie zastanówcie się.

 20. aldona pisze:

  Panie Karolu, Pan myli niezależność z opozycją. W opozycję człowiek jest z reguły wpychany (tak było i w tym wypadku) , niezależność pozwala współdziałać na partnerskich zasadach. Do uprawiania opozycji formatu wystarczy, tyle że wtedy z kandydatki PiS-u nic już nie pozostanie. Czyli w efekcie będzie nam miała do zaoferowania tyle samo co Leśny. Ale przytarga PiS do gminy i poszerzy mu zaplecze do wyborów. Pan myśli, że po co PiSowi samorządy? Do tego dołóżmy sprawę RIO. Panie Karolu, w tych wyborach wogóle nie idzie o Leśnowolskiego i Pasek. Gra toczy się o to, czy będziemy samorządem, czy nie.

 21. Karol Wrochna pisze:

  Pani Aldono, ma Pani swoje racje. Czy słuszne czy nie, to nie mnie oceniać. Proszę pamiętać że gmina do rozwoju potrzebuje funduszy, a Renata daje gwarancję na skuteczne ich pozyskiwanie. Gmina z własnych środków dużo nie zrobi. W powiecie wygrał PiS, w Sejmiku prawdopodobnie też PiS będzie rządzić. Więc dlatego łatwiej będzie Renacie dogadać się i coś załatwić. Renata nie jest osobą konfliktową, jej atutem jest skuteczność w działaniu i zgodna współpraca.

  Obecny Wójt niestety sam sobie stwarza pewne bariery.

  Podobno nawet poszła plotka, że jeśli wygra Renata, to będą zwalniani urzędnicy i nauczyciele. Nie wiem od kogo coś takiego wyszło. Ale mogę zapewnić, że to tylko gadanie bez żadnych podstaw. Renata nie jest potworem, bo taki obraz chce przedstawić pewna grupa osób. 😉

 22. Marta pisze:

  Wracając do sprawy imprez w szkole w Słupicy. ..skoro tak Wam się wszystkim to nie podobało skąd taka frekwencja na tych właśnie spotkaniach. Catering był i owszem….ale ludzie którzy przyszli pobawić się tez mieli co zjeść i wypić….co niektórzy zachowywali się jakby nigdy nic nie jedlii nie pili….a tak było zle… Tylko kto zapytał skąd na to wszystko były piwniądze… Najlepiej tylko narzekać…..

 23. Mieszkaniec 142 pisze:

  Do boryny sluchaj facet nie wiem skad ty jestes ale ja mieszkam w okicy slupicy i nie czuje sie wsiokiem chyba to ty masz jakis uraz buraku

 24. antek pisze:

  Ziom nie mam nic wspólnego z żadną partią a nato czy piszę poprawnie nie zwracałem uwagi.
  Takie prawidłowe pismo jak prawidłowo przeprowadzone wybory. Mają nas zaidiotów co do wyborów niech mają za beztaleńcie w pisaniu

 25. boryna pisze:

  Do Mieszkaniec 142-Ja też nie czuję się Wsiokiem ale naimprezach organizowanych w szkole wSłupicy tak traktowano zwykłych mieszkanców. Ateraz po wyborach też są takie wpisy niby przez mieszkanców miasta Jedlni-Let. Mnie też to boli. Człowiek inteligentny nie wyciąga skąd pochodzi i gdzie mieszka. Tak to wygląda jak się zrobi z dziada PAN.

 26. Marta pisze:

  Brawo mieszkańcu 142…. Boryna to na 100% – mieszczuch…😂😂😂😂😂😂.

 27. boryna pisze:

  Do Marty-Piszę o tym że ludzie byli podzieleni na elitę i reszta. Elita przy Stole suto zastawionym a reszta zwykłych ludzi na zimnie i na stojąco. Jeśli chodzi o finanse to przecież pieniądze podatników.Powinni wszyscy być jednakowo traktowani razem bawić się jeść i pić.

 28. Yupii pisze:

  Nie wszystkim tylko zadrośnicy z Cudnowa. Frustratce zakompleksionej.

 29. Marta pisze:

  To jesteś w wielkim błędzie….impreza była finansowana przez sponsorów…. O czym nie wszyscy wiedzą….ale przeciez nikt nie kazał Ci tam iść i jeść …marznąć i zle się za darmochę bawić…. Robisz coś zle….nie robisz jeszcze gorzej…. Ludzie trudno wam dogodzić…..

 30. Mowietoja pisze:

  Ciekawi mnie jedna rzecz . Jaka funkcje bedzie pelnic w urzedzie gmini pani Bracht ona tak lubi naszego gospodarza. Zawsze na bieżąco .😂

 31. uyr pisze:

  Aldona, czy będziemy samorządem normalnym czy zastraszonym takie sobie zadaj pytanie ?

 32. Ubawiona pisze:

  @ Marta dobrze rozumie? Bylo jadło wódeczka i inne figle zasponsorować w nie wiadomo przez kogo? To się nazywa kupowanie głosów. A naród zadowolony bo kandydat działa😀 Źle to wygląda. Coraz gorzej i myślę że do drugiej tury ludzie puszcza jeszcze inne kwiatki

 33. Anka pisze:

  do Marty człowiek inteligentny jak mówisz(bo kobieta też człowiek, żeby nie było), nie stoi w kolejce żeby zatańczyć z jego wysokością wójtem jak z panem młodym na weselu (dwa kółka i odbijany), człowiek inteligentny rozumie jak jest traktowany i widzi że lepsi czyli ta wspomniana Elita siedzi w szkole przy Stole suto zastawionym a reszta zwykłych ludzi na zimnie i na stojąco widzi to i się cieszy, no chyba że tak jak mówisz tobie pasowało za darmochę jeść i pić, no są i tacy, no i jeszcze jedno o ile jesteś myśląca to do końca nie za darmochę, a za pieniądze społeczne przecież ci wójt tego nie fundował z własnej prywatnej kasy.

 34. Marta pisze:

  Ja wszystko dobrze rozumiem….nie bawiłam się za darmochę… Chodzi mi tylko o to ze skoro ludzie są tacy zli to po co chodzą na takie imprezy….niech sedzą w domach i będzie spokój …a kto ma ochotę niech idzie i się bawi….proste !!!

 35. Marta pisze:

  A po drugie impreza jak to mówicie na zimnie i na stojąco nie była za pieniądze podatników ktore dał wójt… To podobno rada rodziców pozyskała kilku sponsorów. A cała Wieś jadła piła i nie pytała o nic . . znam również przypadki wynoszenia do domku pyszności….NA WYNOS…… WTEDY NIKT NIE MÓWIŁ NIC ZŁEGO….dopiero teraz przy okazji wyborów wychodzą na jaw pewne sprawy….. Czy to jest fer…????

 36. Marta pisze:

  Przepraszam bardzo….ale moje komentarze nie są pokazane ….czemu ??????

 37. Kulfon pisze:

  Do wszystkich ludzi: zacznijmy się wzajemnie szanować, jeśli jest ktoś bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
  Kłócą się ludzie kłócą, a bezpańskie psy w wietrznej wichurze biegają, marzną, wkrótce zima zamarzają, lecz ludzie ślepi uznań swoich prawd i racji żądają niewidząc krzywdy której żyć pozwalają.

 38. matka dziecka pisze:

  Do Marty-Nie chodzi o Jedzenie i picie ale jak wszyscy równi bo nie my jesteśmy dla Wójta idla radnej tylko oni dla nas. A co do wynoszenia jedzonka do domu to chyba wiem kim jesteś ps. Marta bo już to Słyszałam,a terz pomyśl do kogo to kiedyś powiedziałaś

 39. Marta pisze:

  O wynoszeniu jedzenia słyszałam ..bo ja niestety nie uczestniczyłam w tej imprezie… I tak naprawdę nie obchodzi mnie to …tylko ludzie idą a później gadają…. Moje dziecko uczy się w Jedlnii i tam nie ma takiego czegoś.. Albo robimy coś wspólnie albo wcale….jest jedność a nie zawiść ….

 40. XXX pisze:

  Jeżeli Cię to nie obchodzi to się nie wypowiadaj.

 41. Marta pisze:

  Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie… Mam dużo znajomych na Słupicy , których dzieci uczą się w tej szkole… I które uczestniczą lub są po części organizatorami takich właśnie imprez..więc pewnie im trochę przykro ,gdy ktoś ocenua ich starania.i dziwi mnie to ,ze do tej pory nikt nie poruszał tego problemu…dopiero teraz gdy trwa walka na głosy…

 42. Marta pisze:

  Tyle w tym temacie….szkoda słów… Czasami lepiej się nie odzywać… Dobrej nocy życzę….

 43. Anka pisze:

  Oj Marta nie tylko masz znajomych ale i mieszkasz na Słupicy i nie broń przy okazji siebie. Mieliście tam u siebie tyle imprez na których dużo było na wynos. A główną zasługą waszej pani Walewskiej to są imprezy na cześć wójta i zabawy z dziećmi, wyjazdy do CALU w Pionkach, pewnie też za darmochę? może sponsorowane przez Radę rodziców co?(które to pieniądze w/g ciebie Marta można wydawać na bale), i to rzeczywiście ogromne zasługi w działaniach na rzecz społeczeństwa, przy czym jeszcze pobiera się podobno wynagrodzenie za takie wyjazdy.

 44. Pawcio pisze:

  Halo, a może ktoś mi powie, co się dzieje w Urzędzie Gminy pryncypał uspokoił się przed wyborami nikogo nie straszy nie zwalnia nie piszą donosów jego przydupasy – oj zapomniałam zajęli się pisaniem paszkwili na Paskową.

 45. modliszka pisze:

  Dajcie spkój p.Bartkiewicz ona jest taka dobra i wrażliwa -aktorka teatralna.Lepiej pomóżcie jej roznosić nocą paszkwile bo ona ma taki chory gręgosłup.W zamian może jakaś praca na na mopie albo etacik.

 46. IGA pisze:

  teraz to pewnie zajęty knuciem jak dotrzeć do Maćka i Bobrowskiego żeby swoje głosy mu przekazali. Już pewnie ludzie mafii ruszyli w teren. A jak wygra to dopiero „nielojalnym” pracownikom i mieszkańcom pokarze

 47. Mieszkaniec? pisze:

  Jeśli wybierzemy Pana Leśnowolskiego to porozumienia nie będzie. Znów będą dwa kluby i zero konstruktywnych rozmów. Jedynym wyjściem jest głosowanie na Panią Pasek dla odświeżenia atmosfery w Gminie (nie tylko w Jedlni). Przypomnę, że ostatni rok to po prostu żenada w wykonaniu wójta i jego „klakierów”. No cóż „chłop na zagrodzie równy wojewodzie”. Czy uwierzymy pomówieniom i kłamstwom, czy podejmiemy logiczny wybór? To nie wybór pomiędzy „cholerą a dżumą ” ale pomiędzy złem albo nadzieją na lepsze.

 48. Pawcio pisze:

  do Iga-już pokazał, tylko te w Urzędzie nie pamiętają albo udają że nie pamiętają, najlepiej chować się po kontach i udawać że ,,nie istnieje”, niektórzy to by mogli z tego doktorat napisać, ale siedzą i uszy kulą bo jakby nie daj Boże wygrał to po nich, ale Ci co mieli z nim doczynienia albo im się przysłużył inwigilując w ich zakładach pracy to dobrze o tym wiedzą.

 49. Burmistrz pisze:

  Ludzie wybierzmy wójta z planami na przyszłość który gminę i okolice poszanuje bo obecny wójt. Nie ma planów na przyszłość

 50. Burmistrz pisze:

  Mieszkańcy gminy Jedlnia i okolice nam jest potrzebny wójt który będzie załatwiał spraw y dofinansowanie z unii europejskiej na oczyszczenie zalewu i wiele innych sprawach np odpady zmniejszyć kwotę wywozu śmieci. Więc pani pasek ma plany na przyszłość co do naszej gminy wiem jest radna i potrafi uzyskać środki na realizację planów tylko trzeba jeździsz i załatwiać. A nie jak obecny wójt. Ucieka od tego obowiązku. Na jego banerach istnieje napis. Działam oceńcie sami

 51. Burmistrz pisze:

  Już pokazuje że kręci na wyborach. Jak 4 lata temu

 52. Anka pisze:

  może ktoś mi wyjaśni fenomen naszej Jedlni – jak na Radnego do Powiatu to chętnie oddajemy głosy na kandydatów z Gozdu i pomagamy im wprowadzić 4 radnych- jak widzę my nie mamy żadnego Radnego w powiecie, ale do Gminy musi być kandydat mieszkający w Jedlni – nasz. Popatrzmy na wspomniany Gózd dał szanse Dziewitowi człowiekowi z LIPIN który szanuje ludzi I działa na rzecz Gozdu i okolicznych wsi, ale postawili na człowieka (pomińmy partyjność, tamten był z PSL-u no i co jak był podłym wyrachowanym gburem i zwykłym chamem), a ten już się sprawdził czego wyraz dali mieszkańcy wprowadzając go ponownie na Urząd w I turze. Pozostawiam do przemyślenia.

 53. Ziom pisze:

  do antek
  „Takie prawidłowe pismo jak prawidłowo przeprowadzone wybory. Mają nas zaidiotów co do wyborów niech mają za beztaleńcie w pisaniu.”
  Co masz na myśli?

 54. Burmistrz pisze:

  Wszystko zależy od wójta jak się dogaduje z ludźmi. To i z Pis moze byc albo z Inej partii człowiek

 55. Burmistrz pisze:

  I tu masz mieszkaniec rację mam jest potrzebny wójt przyszłościowy z planami dla całej gminy i ich mieszkańców a wierzę że pani pasek to uczyni i bendzie wzorem gminy i dla mieszkańców

 56. Burmistrz pisze:

  I co im to da że napiszą paszkwile ma panią pasek ona chce dla naszej gminy jak najlepiej. Ale są ludzie co potrafią oczerniać człowieka. I dlatego jest tak w naszej gminie bo jak byśmy mieli porządnego gospodarza gminy wójta to by nie pozwalal na takie numery. Tylko by świecił przykładem dla mieszkańców

 57. Burmistrz pisze:

  Bo wójt myśli że jak nagłośni się w radiu to go ludzie poprą. Powinno się liczyc co przez okres 4 lat kadencji jest zrobione nic nie zrobione. Np zalew. Chlew.molo chyba z odzysku czemu niema jakiejś kawiarenki koło zalewu jak kiedyś tylko stoi jakaś budka prywatna a ceny to jak w 5 gwiazdkowym hotelu za kawę czy cherbate czy lody. I tak 4 lata działam

 58. IGA pisze:

  do Pawcia Siedzą bo w tym roku po 6 latach podwyżki dostali i sute nagrody przed wyborami A gospodarz krytykował poprzednika a działania ma takie jak on. Dużo się od niego nauczył bo i podobnież sporo osób do listy wyborczej dopisał

 59. IGA pisze:

  Do Anki Fenomen Gozdu jest prosty Postawili na człowieka z partii rządzącej ale i człowieka kulturalnego i trzeźwo myślącego tak jak i Jastrzębia bo przecież wiadomo że łatwiej o środki zewnętrzne i inne sprawy jak np. posterunek policji. W naszej Jedlni chociaż miejscowość letniskowa i dużo włamań na działki to posterunku brak i patroli brak. No nie licząc tych patroli co są nasłane 😉

 60. Obserwator pisze:

  Przepraszam,ja tak z innej beczki.Czy ktoś może się orientuje jaki adres ma strona internetowa szkoły w Jedlni , bo jakoś nie mogę znaleźć,albo mi się wyświetla,że nie istnieje.

 61. Alicja pisze:

  Chcę, żeby w naszej gminie były pozyskiwane środki z zewnątrz, tak jak się to dzieje w innych gminach. Będę głosować na p.Renatę, może ona wreszcie zrobi porządek z zalewem. Z tego co wiem ma dużo ciekawych pomysłów, uważam, że warto dać jej szansę.

 62. wyborca pisze:

  Czy ktoś wie czy syn tego pana od miejsc pamięci jest tu zameldowany bo raczej tu nie mieszka a na wyborach był Patriotyzm całą gębą

 63. Szperacz pisze:

  do Wyborca
  PKP Informatyka
  Rzecznik prasowy
  Filip Chrzanowski

  +48 600 066 759

  pkp_contact-mail-icon pr@it-pkp.pl

  info z oficjalnej strony,
  Czyli wygląda że mieszka i pracuje w Warszawie.

 64. Burmistrz pisze:

  Zmieńmy wójta ma nowego a za 5 lat ocemny go. Jak pracuję. Więc głosujmy na p pasek wójt z przyszłością gminy i z szacunkiem do ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *