Oświadczenie Zarządu Gminnego PSL

Document-page-001

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oświadczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Oświadczenie Zarządu Gminnego PSL

 1. Ubawiona pisze:

  Uuu to policzek. Z otwartej

 2. Ubawiona pisze:

  Wg mnie jasno pokazuje kierunek. Brawo Wy

 3. wyborca pisze:

  Brawo PSL

 4. Znajomny pisze:

  Każdy się o swój tyłek boi. PiS przejmuje władzę w starostwie a tam żona Ignacego Bartkiewicz z Psl pracuje. Nie dziwi mnie to oświadczenie. I tak siłą PSL w gminie jest Marzena Wiosna.

 5. Znajomny2 pisze:

  ciekawe o czyj tyłek boi się Wiosna że tak nagle do Leśnego wróciła jej sympatia? Ośmiesza się kobita zmienia zdanie już nawet nie co wybory, ale co tura wyborów peesele powinny ją pogonić bo tylko wstydu narobiła

 6. fan pisze:

  Do znajomny .Tak i widać to po wyniku jaki osiągnął jej kandydat i ona sama też. Zazdrosna baba.Jak jej się nie powiodło to całą gminę spalmy.

 7. jachaś pisze:

  Wróciłem po dłuższej przerwie, bo widzę że jest niebezpieczeństwo, że wójtem pozostanie marik1234.

  https://i.imgur.com/mK6yDHN.png

  https://i.imgur.com/VQJ8uub.jpg

  https://i.imgur.com/H9YchcS.jpg

  https://i.imgur.com/dPJHRsr.jpg

  https://i.imgur.com/xtlYv4m.jpg

 8. czytelnik pisze:

  Te oświadczenie nie zostało podpisane. To jakaś lipa. Zapewne wyborcza.

 9. kornik pisze:

  do znajomny2 – ona boi się o posadę takiego kolesia, którego wtryniła do gminy dobre kilka lat temu. On nic nie robi tylko lata z aparatem i zdjęcia robi a to na budowie a to na procesji ….. i kupe kasy kosi.

 10. fan pisze:

  Do czytelnik.Takie numery to w stylu Leśnowolskiego a nie Pasek.Wart fan swego idola.

 11. edgar pisze:

  Wychodzi na to moim skromnym zdaniem, że ta, zdawałoby się zasłużona i zacna osoba jest szkodnikiem pierwszej wody…… niestety. A w dodatku w swoje gierki wciągnęła Bobrowskiego. Szkoda ze chłop nie pokazał odrobiny rozumu tylko tak bezmyślnie poparł lesnego. Już lepiej nikogo by nie popierał.

 12. Kinga pisze:

  Leśny i platforma? A to dobre. A taki miał być apolityczny

 13. gif pisze:

  to zdjęcie było zrobione, jak PIS zabierał nam karetkę.

 14. Iza pisze:

  To dokument podrobiony fałszywka bez podpisu A za takie fałszywki jest Art

 15. Jula pisze:

  A czy przypadkiem córka Pana L nie dostała pracy w UM Radom za obecnego prezydenta? I to chyba w wydziale, którego dyrektorem jest radca prawny w GOPS Jedlnia. A koleżanka z urzędu przyszła do GOPs na stołek kierownika. Czy przy tym zatrudnieniu kierownika wszystko było ok? Bo coś mi świta ale dokładnie nie pamiętam 🙂

 16. Malkontent pisze:

  Iza, mało ci mącenia na Facebooku, mącisz jeszcze tu.

 17. mieszkaniec pisze:

  A żona Prezydenta Radomia nie pracuje w GOPS jako psycholog za żona Wójta nie poszła do pracy na Tochtermana do szpitala gdzie szpital podlega pod właśnie prawnika z GOPS. Myślę że ktoś stąpa po cienkim lodzie

 18. ciastek pisze:

  do znajomny 2 Jaka jej siła w PSL Zmienna i jakaś niedowartościowana kobieta. Jako lekarz by wstydu sobie oszczędziła. Ma swój wiek i z honorem powinna odejść z polityki

 19. tomek pisze:

  możemy przepychać się kto co zrobił i jak się zachował ale fakt jest taki że gmina potrzebuje zmiany. Zobaczcie na Jastrzębie Pani Wójt z PIS pieniądze na zakup książek z ministerstwa pozyskała ok 25 tys a u nas bibliotekę się chce zlikwidować, Na modernizację sortowni odpadów za u nas mieszkańcą Cudnowa wysypisko chce się otwierać, Place zabaw u nas nie wykorzystuje się przyznanych funduszy i wiele innych przykładów A Gózd posterunek, poczta,drogi ze środków ministerstwa zrobione przez pola nawet do trzech czy czterech gospodarstw a u nas zającą inwestycji się nie robi.Jest wiele jeszcze takich przykładów Poczytajcie na stronach sąsiednich gmin i porównajcie z naszą. A te F;agi, „kląby” i lampi świąteczne to nie wszystko bo to można zrobić za tańsze pieniądze i własnymi siłami a nie wykorzystywać pracowników interwencyjnych do roznoszenia gazetek gminnych Ludzie obudźcie się i myślcie nie tylko o sobie ale i o pokoleniach młodzieży

 20. Rafcio pisze:

  Wieść gminna głosi, że podobno ,,leśny dziad ek” już ponad 100 osób dopisał do list wyborczych, a o ile dobrze pamiętam za to samo Rzeczkowskiego zawlókł do sądu, nauka nie idzie w las podobnie z nagrodami przed wyborami .

 21. Rita pisze:

  Jakie jest hasło Renaty?

 22. skarp pisze:

  Brawo!!!!
  Bardzo pozytywna postawa.
  Tak trzymać

 23. Burmistrz pisze:

  Bo gmina rządzi kobieta i i unas też powinna rządzi c kobieta

 24. Jedlnianka pisze:

  Hahah… Co z za porownanie. Głosuje się na człowieka nie na płeć. W innej miejscowości może być madra kobieta co nie znaczy że u nas się to sprawdzi.
  Ja mam inny apel. Najbogatszy kraj w Afryce. Republika Południowej Afryki jest zarządzana przez murzyna. U nas też powinien rządzić murzyn . !!!

 25. skarp pisze:

  Głosować to trzeba za pozytywnym programem, tym bardziej że połączenie sił z powiatem i sejmikiem to szansa na efekt synergii czyli spotęgowanie pozytywnego oddziaływania dla gminy.
  Głos oddany na Panią Renatę i jej program to szansa na rozwój gminy.
  Mocno wierzę, że „ludzi dobrej woli jest więcej” i ich głos weźmie górę nad hipokryzją, zakłamaniem i „kiełbasą wyborczą”.

 26. fan pisze:

  Taaa.Właśnie czytam ulotkę naszego wszechmogącego.
  „Bezplatny dojazd uczniów do radomskich szkół” -chyba pęknę ze śmiechu -ludzie z Lasowic i Rajca od lat proszą o PŁATNE połączenie z Radomiem i nic.
  Inwestycje na miliardy-tylko ciekawe skąd środki na nie weźmie, bo na środki zewnętrzne nie ma co liczyć.Obiecanki Cacanki a głupim wyborcom radość .Zwykła „kiełbasa wyborcza”.Ale skoro soltyska z Groszowic firmuje to swoją osobą to mniemam ,że się dołoży z własnej kieszeni jak gmina nie wydoła.

 27. Rafcio pisze:

  fan zauważ nie tylko Sołtyska z Groszowic bo i Wiosnowa i Bobrowski oni to nawet nawet swoim wizerunkiem szafują- normalnie jak zrobią ściepę to będzie tramwaj jeździł nie tylko bezpłatny autobus.

 28. Smerfetka pisze:

  W gminie jest wiele miejscowości bez kanalizacji .Nie ma na nią pieniędzy.A była to kiełbasa wyborcza podczas wcześniejszych wyborów.Więc skąd kasa na autobusy.Z autobusami to taka sama ściema.Ale poczekajmy jeszcze kilka dni .W sobotę przed wyborami to będą tramwaje i samoloty.

 29. edgar pisze:

  A po zalewie bedzie plywal rejsowy wodolot a za sterem dobry gospodarz wszak ma doswiadczenie na zaglowce i kosiarce…. oczywiście wszystko za darmo. Naprawde Lesnowolskiego czas juz pogonic na 4 wiatry

 30. Victoria pisze:

  Przecie ludzie już powiedzieli ,
  jak to z WIOSNĄ -Bobra chcieli.
  Był ci u nas BÓBR zwany Filipem ,
  utożsamiany z jakimś chrzan.. VIPEM..

  Znałem człeka ,był ci pewnym komisarzem,
  nie wzniósł się jednak u nas na żadne ołtarze.
  Choć uważam ,że był całkiem w porządku.
  w Lesie/nym pozByŁ się MOJEGO WĄTKU !!!

 31. Mieszkaniec Groszowic pisze:

  Uwazam ze wybralismy sobie Sołtysa popierajacego nasz Rzad czyli PIS, Pania Haline Drabik. Jednak się pomyliliśmy. Halina Drabik popiera inne opcje, czyli Wòjta Gminy. W niedługim czasie będą wybory na sołtysa w Groszowicach i wybierzemy Sołtysa który będzie popieral PIS a now będzie działał na jego szkode.

 32. goya pisze:

  Do Mieszkaniec Groszowic
  Nie chodzi o to, kto jaką partię popiera. Chcemy uczciwego wójta który szanuje pracowników i liczy się ze zdaniem mieszkańców,który pozyska środki zewnętrzne tak potrzebne naszej gminie.A sołtys powinien reprezentować mieszkańców wsi, a nie kierwać się prywatą .Córka brata tej pani (kandydata z komitetu Leśnowolskiego na radnego Groszowic)pracuje w przedszkolu w Jedlni.Co więc stoi na przeszkodzie aby zatrudnić swoich synów, trzeba tylko dobrze dziobać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *