Mamy jako gmina ogromną szansę

Szanowni Państwo i Drodzy Wyborcy. Chciałbym podziękować za licznie oddane na mnie głosy jako kandydata do Rady Powiatu. Jednak było ich za mało, by móc Państwa reprezentować. Proszę o wybaczenie, że z mej strony nie było tak mocnej kampanii promocyjnej ale zawsze uważałem, że poziom i kultura nakazuje umiar i powagę. Myliłem się, za co poniosłem konsekwencję, ale takie to już czasy.

Teraz proszę Państwa o wsparcie kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na wójta naszej Gminy. Mamy niepowtarzalną szansę przyspieszenia rozwoju przy wsparciu władzy państwa, województwa i powiatu. Ja w to wierzę, mam dowód w postaci gminy Gózd, jak ogromny nastąpił postęp. Tam widzimy przykład współdziałania samorządu i władzy centralnej dla dobra mieszkańców. Obietnice składane przez władzę państwowe kierowane do samorządów są do zrealizowania, potrzeba tylko współdziałania.

Zdjęcie z Januszem Wosztylem

Dziś nasza Gmina nie ma swego przedstawiciela w Radzie Powiatu. Czy tak powinno być? Czy mamy powody do obrażania się na tych, którzy sprawują władzę w państwie? To pierwszy rząd, który dba o obywateli, realizuje obietnice wyborcze, z których w większości korzystamy. Wykorzystajmy szansę, oddając głos na Panią Renatę Pasek, reprezentantkę naszej wspólnoty ubiegającą się o fotel wójta.

Szanowni Państwo, potrzebujemy spokoju, bezpieczeństwa, rozwagi i uspokojenia emocji. Szanujmy się wzajemnie. Niech troska o nasze wspólne dobro będzie naszym głównym celem.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Janusz Wosztyl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Oświadczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Mamy jako gmina ogromną szansę

 1. Wybór pisze:

  Mądre słowa Panie Januszu. Dziękuję za dziękuję 😀. Żal, że nie jest Pan naszym przedstawicielem w powiecie.

 2. Lenka pisze:

  Panie Januszu, bo nie miał Pan szołu zorganizowanego przez powiat na Placu u Ryśka R., ale i tak to niewiele dało ha ha.
  Proszę się nie martwić na ile Pan zapracował to było, teraz Pan przynajmniej może sobie w lustro śmiało spojrzeć. Nie zmienił Pan zdania i nie zrobił Pan z siebie pośmiewiska, twardo obstaje przy swoim poparciu dla Pani Renaty Pasek. Jednak trzeba mieć swoje zdanie, a nie jak kukułka z gniazda do gniazda raz ten raz tamten, raz nienawidzę, za chwilę kocham i uwielbiam, trzeba być kopnięt..

 3. mieszkaniec pisze:

  Panie Januszu ludzie całymi latami dorastają do mądrych decyzji. Pan jest szanowanym i pozytywnie postrzeganym mieszkańcem naszej Jedlni. Zawsze ciepły i uśmiechnięty. A przede wszystkim konsekwentny. Pozdrawiam

 4. Jarosław Chlebny pisze:

  Wyrazy uszanowania, Panie Januszu

 5. Smerfetka pisze:

  Brawo za uczciwość.To cecha wyjątkowa.Niektórzy mogliby się od Pana uczyć.

 6. Agata Sochaczewska pisze:

  Wobec wielu padających deklaracji i jednoczesnej niepewności co do kwesii bardzo istotnej, oraz wcześniejszego zaangażowania Pawła Kończyka i strony internetowej jedlnia.org.pl w sprawę nienależnie pobranych opłat za realizację inwestycji gminnych, a także wyrażonej przez Pawła nadziei, że „po wyborach nowy wójt………mówiąc wprost odda ludziom nienależnie pobrane pieniądze” http://jedlnia.org.pl/2018/01/08/nienaleznie-pobrane-oplaty-czy-temat-umarl/ pytam wprost, CZY KANDYDATKA PIS-U, PO WYGRANYCH WYBORACH ZAMIERZA ODDAĆ MIESZKAŃCOM WSPOMNIANE PIENIĄDZE?

 7. Tak. Mam zapewnienie Renaty Pasek, że jeśli wyroki sądowe w tych sprawach, które już się toczą, będą korzystne dla mieszkańców, gmina dokona zwrotu nienależnie pobranych opłat.

 8. Jula pisze:

  @ Agata. to pytanie to do obecnego wojta kieruj. Przeciez to on pobierał te opłaty, zarządzany przez niego urząd wysyłał do mieszkańców listy ponaglające o wpłaty. A teraz nie oddaje niesłusznie pobranej kasy. Przecież wzywałaś urząd do zwrotu nienależnie pobranych pieniędzy. I co? i nic. Więc zadaj to pytanie Leśnemu. Może teraz jeszcze ci zwróci kasę

 9. Smerfetka pisze:

  Jeśli chodzi o pobrane pieniądze na inwestycje gminne min.kanalizację to szokuje mnie fakt ,że jedyną możliwością odzyskania pieniędzy jest sąd.Jak można tak oszukać mieszkańców .Sytuacja niedopuszczalna.Widać tak naprawdę co myśli wójt o mieszkańcach skoro serwuje nam takie prezenty.

 10. Agnieszka pisze:

  Agato, przecież Ty podobno śledzisz na bieżąco , co dzieje się w gminie. Przecież wiesz , że to dzięki Renacie Pasek została unieważniona uchwała w sprawie pobierania opłat. Przecież wiesz że to ona na sesjach podważała pobieranie opłat od mieszkańców .Wiesz przecież dzięki komu ludzie założyli sprawy w sądzie .
  Skąd wynika Twoje Pytanie? A po za tym na spotkaniu wyborczym w Groszowicach , sama jej zadałam to samo pytanie . Dostałam wyczerpującą odpowiedź , podejście Pani Renaty jest uczciwe. Powiedziała i są na to świadkowie a było tam ponad 50 osób, że nie będzie się z mieszkańcami sądzić . Spotkanie trwało ponad 4 godziny , mieszkańcy mogli zadawać pytania a Pani Renata odpowiedziała na każde . To bardzo miła i ciepła osoba a poza tym bardzo merytoryczna.

 11. Victoria pisze:

  Ale ,za te ,,KRESKĘ” ,po 700 zł to chyba sam zwróci:w nawiązaniu do kampanii przez niego i Pana kandydata na radnego powiatowego wtedy prowadzoną ,bez udziału sądu.
  Przecie to Chłop HONOROWY .

 12. Agata Sochaczewska pisze:

  Wiem i dlatego pytam, co zrobi, kiedy wygra wybory. Na zebraniu w Groszowicach nie byłam, zapytalam teraz. Ty, jeśli ptalaś, też się pewnie czymś kierowalaś? Moje pytanie wynikło pewnie z tego samego, co Twoje w Groszowicach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *