Kto będzie wicewójtem gminy Jedlnia-Letnisko?

– W 2010 roku obiecałem, że wicewójta nie będzie, ale to była inna sytuacja, bo wtedy mieliśmy kolosalne zadłużenie, budżet w wysokości 28 mln zł. Ale teraz jest niespełna 50 mln zł, przybyło nam mieszkańców, jest dużo zadań, nowych obowiązków, sprawozdawczości, oświata. Wydaje mi się, że druga osoba na stanowisku wicewójta w takiej gminie jak Jedlnia-Letnisko jest wskazana – powiedział Piotr Leśnowolski w dzisiejszym wywiadzie wyemitowanym w Radiu Plus.

Więcej tutaj:
radioplus.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

60 odpowiedzi na „Kto będzie wicewójtem gminy Jedlnia-Letnisko?

 1. Bufetowa pisze:

  Wiosna czy Bobrowski 🙂 ?

 2. wrzosowiak pisze:

  Być może wróci na to nowe stanowisko – kierownik od inwestycji : ten od projektów przyłączy za jedyne 700 zł , rozdawania komputerów i budowy dróg na prywatnych działkach. Obym się mylił .

 3. Bufetowa pisze:

  @ wrzosowiak
  a nie, on już jest be 🙂

 4. Ziggy pisze:

  Bobrowski ze swoimi 325 głosami w wyborach to raczej nie jest partner do bycia wicewójtem. Stawiałbym raczej na Marzenę Wiosnę-Michałek.

 5. Bufetowa pisze:

  A wiesz Wrzosowiak Ty możesz mieć rację. W końcu to pilny uczeń i prawa ręka poprzedniej ekipy. 🙂

 6. Victoria pisze:

  Nic bez przyczyny się nie zdarza ,
  Gmina ma nowego/starego grabarza.
  To nie trudno jest przewidzieć,
  chyba,że ŁOCZY nie CHCO widzieć .

  Może moje wizje są FUTURYSTYCZNE,
  na poparcie tej tezy są przykłady liczne.
  Idąc za przykładem /x/ WERNYHORY
  jakże przykro :GDY KTOŚ jest CHORY !!!

 7. edgar pisze:

  Ja też obstawiam dawnego kierownika inwestycji. Przecież już kiedyś wyciekło ze miał zostać vicewojtem. Zrobił się szum i wójt się wycofał udając jednocześnie głupa ze nie wie o co chodzi…..

 8. xman pisze:

  Główni doradcy pana PL: FC lub DS?

 9. Pawcio pisze:

  ja obstawiam bobra jest nadzieja że wyrośnie na nową władzę będzie dobra zmiana jak swego czasu w Goździe starego zastąpiono wice Adamem. Bob ma ostre zęby nawet las dębowy podgryzie i owali.

 10. aldona pisze:

  Ziggi, Tobie rozżalenie zaburza chyba ostrość widzenia. Rzeczywiście uważasz, że dla Marzeny Wiosny stanowisko wicewójta to byłby jakiś awans??? 😂

 11. Aluś pisze:

  do Pawcio – jak jest to prawdą że bober to ciekawe jaki interes ubiła była radna powiatowa?, przecież to spóła!

 12. kozibroda pisze:

  FC, jedyny wierny aż do końca.

 13. Aluś pisze:

  do aldona awans? o czym ty mówisz, przecież wszystkim wiadomo-co tu piszą i czytają, że chodzi miedzy innymi o utrzymaniu na etacie jej kolegi który ,,pracuje”- (to za dużo powiedziane) u nas w UG.

 14. Aneczka pisze:

  do kozibrody ten FC to nie taki wierny był swego czasu przybocznym wice czy tam wojewody z PSL.

 15. Aneczka pisze:

  no jeszcze w zanadrzu jest Walewska, no nie ale to już było…

 16. f pisze:

  pewnie w powiecie co niektórzy zwolnią swoje stanowiska, jak przyjdzie nowa wladza, to być moze….

 17. ania pisze:

  Ja mogłabym być.

  Kto jest Za ! ręka w górę. 😀

 18. Aneczka pisze:

  ale o co chodzi z tym powiatem coś kogoś zabolało, ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyłeś f ? nie masz pracy, idź do gminy?

 19. keraj pisze:

  Jak kto ???? Będzie 2xóch…pleban z Groszowic i wiadomo kto drugi ????

 20. mieszkaniec pisze:

  czyli jasno widac ze wojt za pomoc w kampani obiecal stanowisko.

 21. Egon pisze:

  Są dwie osoby które mają największe szanse. Pytanie,czy zechcą? Gdyby chcieli to każdy z nich mógł być vice wójtem już dawno. To ekipa Sowa i Przyjaciele, czyli syn dawniejszego przewodniczącego. Z nikim innym wójt nie ułoży sobie współpracy na dłużej niż pół roku.

 22. aldona pisze:

  Znaczy trzymają go za buzię? jeśli tak, to to jest chyba grupa trzymająca władzę 🙂

 23. Sąsiad pisze:

  A ja myślę że oni się przyjaźnią i sobie ufają. Nikt nikogo za nic nie trzyma. Jak ktoś się kręci po Nadrzecznej to często widać jak do siebie przyjeżdżają albo razem jeżdżą samochodem.

 24. aldona pisze:

  😂😂😂, dobre

 25. Człowiek Który ma oczy pisze:

  Być może że P.Bartkiewicz dostanie awans Na wice wójta bądz dyrektora szkoły w Słupicy. W tedy by dopiero chodziła z podniesioną głową

 26. Pawcio pisze:

  rzeczywiście ubaw!

 27. mieszkaniec pisze:

  a czy bedac vice badz dyrektorem w szkole mozna pelnic funkcje radnej? bo wydaje mi sie ze nie a ona raczej na uklad gdzie nie bedzie radna nie pojdzie

 28. edgar pisze:

  Jako dyrektor może być radną ale jako vice to już nie

 29. Poinformowany pisze:

  Do wszystkich pseudodyskutantów. Ani wspomniani koledzy pana wójta, ani radna Bartkiewicz nie zamierzają zajmować żadnych stanowisk w urzędzie gminy i jednostkach podległych. Idźcie spać.

 30. Poinformowany pisze:

  Także pan Albert i pani Marzena. Poparcie w II turze nie było podparte żadną ceną.

 31. Pawcio pisze:

  Poinformowany no chyba żartujesz!

 32. Emilia pisze:

  A czy Pan woj wie ze p.Baran chce zrobić referendum Marynowski Cudnów i pod Pionki nas dołączyć? ??? Chodzi to ma być kto zapłaci za zmianę dokumentów i co ze świadczenia mi jak ktoś pobiera z naszej gumy co to za pomysł co o tym myślicie masakra jakaś co jej to przeszkadza!

 33. Jola pisze:

  Już dwie rodziny zCudnowa przeszły do gminy Pionki,mają Już podpiętą Kanalizację.Nawet nie chcą pamiętać że byli w gminie Jedlnia let. Mieszkańcy Cudnowa nawet nie powinni się zastanawiać tylko zdecydowac się na zminę gminy. Jeszcze powinni otym pomyśleć mieszkańcy Natolina,Sadkowa, Rajca,Niech Jedlnia zostanie sobie sama bez wsioków i niech się bawią nad śmirdzącym zalewem

 34. Z Jedlni pisze:

  Sadków, Rajec Szlachecki Natolin i Górki powinny przejść do Radomia. cudnów, Maryno są związane z Jedlnia i tu pozostaną

 35. Pawcio pisze:

  Masz rację Jola !!

 36. Mieszkaniec pisze:

  Coz tu sie zastanawiac kto gdzie przejdzie za trzy lata gmina oglosi upadlosc i zostanie sama podzielona pomiedzy gminy oscienne. Dobry gospodarz dziala- oceniliscie sami.

 37. Monika pisze:

  A kto zapłaci za wymianę dokumentów? ????? Nam dobrze tu gdzie jesteśmy niech sobie pani baran sama przejdzie albo niech odejdzie z rady jak ma takie głupie pomysły. …. woj bardzo dużo zrobił a niektórzy swoją wsią się nie interesują wogole a w radzie siedzą

 38. marynarz pisze:

  Jako mieszkaniec Maryna jak i moja rodzina z Cudnowa chcemy być traktowani jak inni więc postanowiliśmy aby pomóc Pani Baran i skutecznie oddzielić się od tej gminy gdzie wójt inwestuje większość pieniążków w Jedlnie a nam co skapnie to może zrobi. GMINA Pionki jest dla nas lepszą alternatywą. Kanalizacja w sąsiedniej miejscowości Tadeuszów Marcelów jest i mamy zapewnienia że zostanie do nas dobudowana jak się przyłączymy do tej gminy. Już za długo czekamy na obietnice wójta. Zmieniamy podział administracyjny na lepszy dla nas i korzystniejszy. Maryno i Cudnów gmina Pionki dobrze to brzmi.

 39. Wyborca1999 pisze:

  A Gzowice proponuje do Gozdu. To jest mysl!

 40. Monika pisze:

  To dla was lepiej MARYNARZ bo dla tych którzy pobierają świadczenia z gimny czy dla starszych ludzi to nie taka jest p.Baran mądra ale o Cudnów jakoś nie dba nic nie robi w tym kierunku dzięki wójcie mamy chodnik ulice nawet nie raczył powiedzieć ludzie ze ma taki plan tylko od obcych się człowiek dowiaduje to co to za radna??

 41. Jola pisze:

  Do Moniki-p. Baran troszczy się omieszkańców wystarczy obejrzeć sesje.W przeciwieństwie do p.Bartkiewicz,która nie upomina się onic. Podnosi tylko potulnie rączkę wgłosowaniach.Co do drogi i chodnika to zrobił powiat. Wójt do tego nie miał nic. Gmia Jedlnia -let pod obecną władzę nigdy nie dorówna okolicznym gminom. Trzymam kciuki oby wam się udało przejśc. Morze w ślad za Cudnowem pójdą inne Miejscowości.

 42. Monika pisze:

  Ta ciekawe jak się troszczy?? Bo jako do nas mieszkańców Cudnowa to nic nie robi ale się nie interesuje pani Bartkir2ucz zawsze służy pomocą i pomaga innym mimo że to nie jej część wsi p.Baran powinna chociaż poinformować mieszkańców o takich planach tylko ciekawe jaki ma w tym interes? ??czy zapłaci za wymianę naszych dokumentów i wszystkiego???bo nie każdego na to stać powinna się zapytać nas o zdanie a nie decydować za nas

 43. Ola pisze:

  Brawo Cudnów za odwagę, w gminie Pionki są o wiele lepsze perspektywy. tam nie buduje się dróg zkamyczków bo to 21-wszy wiek.Kanalizacja to już standard. A u nas średniowiecze ani dróg ani kanalizacji. Tylko długi ipuste obietnice

 44. Ola pisze:

  Ciekawe co zrobi Słupica?

 45. Iwona pisze:

  Słupica zostanie na swoim…. bo nikt za swoją złość na kogoś nie robi mieszkańcom problemów w życiu i bałaganu nie pytając ich o zdanie

 46. Iwona pisze:

  A nic słupica zostanie bo tam nikt po złości nie robi mieszkańcom bałaganu w życiu. …nie pytając ich o zdanie…..

 47. Ziomal pisze:

  Uciekajcie, jeśli możecie, do Pionek. Gmina, w której ludzie wybierają jakiegoś Mąkosę zamiast Jadwigę Drózd, nie ma przyszłości. Najgorsza jest Jedlnia-Letnisko – duże mniemanie o sobie, a rozum powieszony na kołku. Chętnie obmawiają innych a nie dostrzegają tego, co siedzi w nich samych. To jest właśnie elektorat Leśnowolskiego.

 48. Iga pisze:

  Jakie opłaty za dokumenty. Przecież zdjęcia tylko trzeba zrobić dowód osobisty jest za darmo a na pewno można będzie jakoś zorganizować dojazdy .Do osób starszych i nie chodzących urzędnik ma obowiązek do domu przyjechać . A świadczenia Gmina musi odesłać wszystkie wnioski wraz z dokumentami. Zresztą zanim do tego dojdzie to będzie można już wnioski składać w Gminie Pionki. Gmina Pionki nie robi dróg i innych inwestycji z funduszu sołeckiego i nie karze płacić za zrobienie planów do kanalizacji. To są zadania gminy. Na pewno Wójt Gminy Pionki spotka się z mieszkańcami i udzieli odpowiedzi na pytania. On ma szacunek do mieszkańców i nie dzieli ich na zająców i Jedlnię bo W. Jedlni-Letnisko tylko Jedlni podziękował za zaufanie Banery są na Jedlni na wielkość autobusu

 49. CBA pisze:

  Do Moniki a co takiego robi radna Bartkiewicz z dziećmi się bawi i placki nosi

 50. ciastek pisze:

  jeszcze gwiazdorzy przy wójcie niech swoimi dziećmi się zajmie bo chyba wie że ma problem czy udaje że go nie ma

 51. Iwona pisze:

  Ludzie dajcie spokój nikt się nas o zdanie nie pyta p.Baran jako randka Cudnowa w nosie nas ma i nawet nas o takim pomyślę nie poinformowała za nas decyduje a my zostajemy tu bo ona nie załatwi za nas papierowej roboty nie pójdzie A nas wymienić dokumentów a asfalt u nas jest drogi żwirowej nie widziałam oświetlenie tez a dużo wsi jest w Polsce gdzie kanalizacji jeszcze nie ma i jakoś nikt nikogo nie przenosi nigdzie bo ma złość na kogoś czy swoją porażkę chce ty zagości.

 52. mieszkaniec Jedlni pisze:

  jakim trzeba być ograniczonym człowiekiem żeby robić problem z wymiany dokumentów a nie widzieć że będzie kanalizacji, drogi gaz i śmieci odbierane z pod domu i to wszystkie Gmina Pinki ma tak rozpisany wywóz że zabierają wielkogabaryty z pod domu . leki , sprzęt agd i rtv no wszystko , A i wody w lato nie brakuje

 53. mieszkaniec pisze:

  Ja osobiście mocno kibicuje aby większości mieszkańców udało się doprowadzić sprawę do końca i przejść do Pionek. A popatrzmy kto mieszka w Jedlni ludzie ze wszystkich okolicznych wsi. ale oczywiście uważają się za kogoś lepszego i tak było od zawsze. i większości mieszkającym w Jedlni nagle przeszkadzają mieszkańcy wsi zajmujących się gospodarkami ale co piątek ten ich ryneczek jest oblegany bo chcą wiejskie jajeczko wiejskiego schabiku ale oczywiście takie rzeczy rosną na drzewach. bardzo dobrze ze chociaż w tej Jedlni cale to flancowane Państwo maja namiastkę wsi i zapachu wiejskiego chodzi mi tutaj o piękny i dyzy akwen na szambo czyt zalew

 54. mieszkaniec pisze:

  Iwona, Monika i Emila to ta sama osoba. Nie zmienia znaczka. To ten sam troll…A co do przejścia to super pomysł. Brawo!!!! Wreszcie ktoś się zainteresował.

 55. Anka pisze:

  do Iwona ty to nie odpowiadaj w imieniu całej Słupicy, następna aktywistka się znalazła wieś, to ona co powie to ma być -co ja myślę to i ludzie bo tak chce co?, trzeba ludzi zapytać a nie odpowiadać w imieniu całej wsi o wszechwiedząca!

 56. Victoria pisze:

  Przyjechała rowerem i kluczykami od samochodu się chwali .
  Chociaż , by spinacz od bielizny z prawej nogawki zdjena ,którym ja spięła ;by spodnie się w łańcuch nie wkręciły 🙂
  A mówią ,ze :
  Co by chłop jakie by/ buty założył ,
  to słoma z butów wystawać bedzie!!!

 57. Obcy pisze:

  W gminie Pionki uważacie tak dobrze??? :)))) Wody nie brakuje??? No to już hit! 😀 Tak, jest, latem tylko nocami :)) Kanalizacje mają wszędzie??? :)))) Oby im nie działała jak ta na Adolfinie 😀 Pojęcia nie macie jak wygląda życie w tej gminie. Polecam zorientować się jeszcze jak wyglądają szkoły, dowóz dzieci i inne rzeczy. Możecie być grubo zaskoczeni co gmina Pionki Wam zaoferuje. Skąd wiem? Z autopsji. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Siedzicie i tylko liczycie, że ktoś za Was coś załatwi. Organizujcie się, zakładajcie komitety społeczne, szukajcie poparcia w strukturach gminnych i w organizacjach non profit. Siedząc i jęcząc nic nie zyskacie. W grupie można więcej ale trzeba się ruszyć a nie liczyć całe życie na kogoś innego…

 58. Aluś pisze:

  Hej obcy tobie się chyba w główce pokruszyło – to żeby zrobić kanalizację czy doprowadzić wodę, dowieść dzieci do szkoły to my mamy szukać pieniędzy w organizacjach non profit ? czy z tobą to już całkiem coś nie tak, przecież to to musi zapewnić Gmina to jest wręcz zasr…m obowiązkiem Gminy, trochę trzeba wiedzieć o zadaniach gminy żeby zabierać głos. To nie pozyskiwanie pieniędzy na zakup pomocy dla fundacji itp. To może jeszcze organizacje non profit powinny finansować straże pożarne w gminie pyknij baranka w ścianę!

 59. aldona pisze:

  I pensję wójta też powinna finansować organizacja non profit 🙂 Najlepiej zwolnić tego naszego Dyląża Garbarza i zlecić zarządzanie gminą organizacji non-profit. Jak non-profit to i pieniędzy nie będzie chciała, zaoszczędzi się na pensji i ekwiwalentu za urlop 🙂 Super pomysł, 👽

 60. aldona pisze:

  Paweł, jak mozesz drugi daj, dawalam z telefonku i nie dowidziałam, myslalam, ze pierwszy ne poszedła tylko zniknął, ale drugi bardziej mi sie podoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *