Piotr Leśnowolski wygrywa II turę wyborów

Według oficjalnych danych wybory na Wójta Gminy Jedlnia-Letnisko wygrał Piotr Leśnowolski, zdobywając 3367 głosów, podczas gdy jego konkurentka – Renata Pasek otrzymała 2742 głosy. Tym samym Leśnowolski zdobył 55,12 proc. głosów, a Pasek 44,88 proc. Frekwencja w całej gminie wyniosła 60,13 proc.

Piotr Leśnowolski ma 58 lat. Jest mieszkańcem Jedlni-Letnisko. Z wykształcenia jest ekonomistą, przez kilka lat pracował jako dyrektor oddziału Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Jedlni-Letnisko. Od 2 września 2011 roku jest nieprzerwanie wójtem gminy Jedlnia-Letnisko – teraz zacznie się jego trzecia z kolei kadencja. Nie należy do partii politycznej.

pl

II TURA WYBORÓW WÓJTA GMINY JEDLNIA-LETNISKO:

Obwód nr 1 (szkoła w Jedlni-Letnisko)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr – 929 głosów
2. PASEK Renata – 321 głosów

Obwód nr 2 (szkoła w Słupicy)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr – 213 głosów
2. PASEK Renata Justyna – 257 głosów

Obwód nr 3 (szkoła w Natolinie)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr Józef – 180 głosów
2. PASEK Renata Justyna – 909 głosów

Obwód nr 4 (szkoła w Myśliszewicach – Rajec Poduchowny, Dawidów)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr Józef – 294 głosy
2. PASEK Renata Justyna – 317 głosów

Obwód nr 5 (szkoła w Myśliszewicach – Groszowice, Myśliszewice)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr Józef – 702 głosy
2. PASEK Renata Justyna – 429 głosów

Obwód nr 6 (szkoła w Gzowicach)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr Józef – 81 głosów
2. PASEK Renata Justyna – 180 głosów

Obwód nr 7 (OSP w Jedlni-Letnisko)
1. LEŚNOWOLSKI Piotr Józef – 968 głosów
2. PASEK Renata Justyna – 329 głosów

OGÓŁEM:
1. PIOTR LEŚNOWOLSKI – 3367 głosów (55,12 proc.)
2. RENATA PASEK – 2742 głosy (44,88 proc.)

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Piotr Leśnowolski wygrywa II turę wyborów

 1. Mieszkaniec Rajca pisze:

  Brawo.. To był jedyny słuszny wybór. Brawo nasza gmina.
  Gratulujemy panie Wojcie. Działaj Pan dalej .. to jest sluszne

 2. Ela pisze:

  I znowu przez kolejne 5 lat zalew będzie śmierdzącym bajorem, ścieżki rowerowej do Radomia również niet.

 3. Fan wójta pisze:

  Pozdrawiam ludzi od wójta którzy jeździli po slupicy i zastraszali ludzi. Strach ich oblecial przed wyborami

 4. Ziom pisze:

  Do Ela.
  Ścieżka rowerowa do Radomia bardzo by się przydała, ale nie wiem czy jest w kompetencji Wójta. To chyba bardziej na szczeblu powiatu.

 5. Mieszkanka Wrzosowa pisze:

  W tegorocznych wyborach (I tura) głosowałam na p. Frączka, chciałam dać szansę młodej osobie. Wczoraj ( II tura) oddałam głos na p. Pasek, ponieważ chciałam aby coś (mogło) zmienić się w naszym okręgu. Być może nowy-stary Wójt, z racji wygranej, spojrzy łaskawie na mieszkańców póki wszystko nie wróci do starego porządku.
  Jako mieszkanka Wrzosowa, prosząc pół żartem, pół serio o zainteresowanie się działką na ul. Chabrowej z domniemanym placem zabaw dla dzieci, który wygląda dość ubogo i mam wrażenie, że to prywatny plac zabaw ( zabaweczki rodem z supermarketu) i tylko przypadkowo furtka na ową posesję jest otwarta. Droga na ul. Chabrowej również pozostawia wiele do życzenia, z jednej strony samochody jeżdżą wolno, jest względnie bezpiecznie i nie kurzy się, a z drugiej wiele osób traktuje tę drogę jako swoisty skrót na Groszowice, Piotrowice czy Jedlnię … być może kiedyś doczekamy się lepszej drogi.
  Mam nadzieję, że stary-nowy Wójt zadba w końcu o Zalew, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę, że głównie w miesiącach letnich nie brakuje osób, które chętnie przyjeżdżają spacerować z rodziną, zwierzętami, pojeździć na rowerze itd.. Przy okazji wyczyszczenia zbiornika, można jeszcze raz przemyśleć wygląd obecnego mola (może komuś odpowiada plastik ale wielu osobom, w tym mnie podobał się drewniany), w końcu Gminę otaczają wody, lasy, a zwieńczeniem jest PLASTIKOWE molo.

  Pomijam wiele innych, również ważnych kwestii dot. ogólnego wyglądu Zalewu, Gminy Jedlnia -Letnisko, oraz okolicznym miejscowością, pomocy osobom, które zapewniają Domy Stałe (DS) dla bezdomnych zwierząt. Sama mam taką sytuację i z własnej kieszeni kupuję karmę, nie prosząc o zwrot kosztów ale co musiałam przejść prosząc o dofinansowanie sterylizacji (która notabene przysługuje osobom zapewniającym DS bezdomnym zwierzakom). Prosiłam, dzwoniłam przez prawie 3 tygodnie, cały czas mówiono mi, że nie ma osoby decyzyjnej, że nie wiedzą, że nie mogą, że nie znają sprawy. W końcu dodzwoniłam się do osoby decyzyjnej, moja sprawa została zatwierdzona pozytywnie ale tylko słownie, idąc na kolejny dzień z dokumentami, usłyszałam od innej osoby, że oni nic nie wiedzą … ręce mi opadły :)) Dopiero po zrobieniu awantury i nazwaniu Urzędu Gminy jednym wielkim burdelem uzyskałam pieczątkę na dokumencie. Polecam każdemu, kto w swoim życiu narzeka na brak adrenaliny i nudę.

  Szanowny Panie Wójcie, życzę Panu wielu sukcesów w kolejnych latach panowania w Naszej Gminie, wielu mądrych i najlepiej kilkukrotnie przemyślanych decyzji, a Mieszkańcom Gminy (głównie Jedlnia- Letnisko wg statystyk dot. ilości oddanych głosów w poszczególnych obwodach), życzę kolejnych imprez, festynów oraz dożynek, ponieważ tym (chyba) większość się kierowała.

  Pozdrawiam.

 6. Yeti pisze:

  Ela brawo ni policji ni pogotowia ni zalewu. Niech gmina wymrze bez pogotowia brawo jedlnioki

 7. fan pisze:

  Nic nie będzie .Będzie spłacanie kredytów zaciągniętych na pokazówki przedwyborcze no i audycje radiowe.

 8. LEK pisze:

  MASAKRA ;(

 9. Mar1 pisze:

  Sadków może pomarzyć o czymkolwiek przez kolejne 5 lat…

 10. Marti pisze:

  Weźcie i nie ujadajcie hieny przegrane

 11. keraj pisze:

  POrażka twoja marti…POrażka hiPOkrytów …POrażka WSIarzy z jedlni a groszki z pllebanem niech się POmodlą

 12. Ewelina pisze:

  Komentujący Yeti to jakieś ubogie słownictwo z podstawówki posiadł.,, jedlnioki,, poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie chciałabym nawet wiedzieć jak Pan /Pani się nazywa bo być może że zwatpilabym w słownictwo naszej pięknej Polski. Pozdrawiam i miłego dnia. O a może poprawniej według Yeti będzie. Miłego dnia,, wsioki,, przepraszam nie mogłam się powstrzymać.

 13. Marti pisze:

  Keraj splywaj porażkę jedyną to chyba ty masz

 14. Wieslaw pisze:

  Z tego co pamiętam to akurat plastikowe molo pozytywnie zaopiniował p. Frączek. Mogę się mylić, ale raczej tak było 🙂

 15. Victoria pisze:

  Nie chcę marzyć,nie chcę burzyć ,
  / x/ scenariusz teraz się powtórzy.
  Ciekawe kto do kogo po pomoc wystąpi,
  ale deszcz historii ,,niemiłosiernie ,,SIĄPI”

  Brak jakichkolwiek planów ,
  gospodarka wprost fana.tyczna,
  Poparta zabawami za pożyczone ,
  zatrudnimy kuma ,a tez czyjąś żonę.

  I tak czas kadencji szybciutko zleci,
  przy-sy zatrudnią też teściowe i dzieci.
  Bałagan i dług szalenie wzrośnie ,
  Gmina pójdzie z /x//-dzięki WIOŚNIE.

  Do tego silna teraz OPOZYCJA ,
  zmieni bieg WYDARZEŃ
  MARNA NASZEJ GMINY jest
  STRUKTURALNA jej POZYCJA !!!

 16. goya pisze:

  Do Marti.Pewni Keraj by splynał ale nie ma gdzie .W tym waszym zasyfionym zalewie?Prędzej otruć się można.

 17. keraj pisze:

  marti a jakby POkropić ciebie święconą wodą ???

 18. keraj pisze:

  ….aaaa marti hieną i to cmentarną jest twój idol a ty ujadasz w dodatku jak POsPOlity kundelek ????

 19. Begonia pisze:

  Ale …. ujnia

 20. mieszkaniec? pisze:

  Do marti. Władza za wszelką cenę! Nikt nie pyta się zwycięzców. Jednak to nie wojna a w tej wygranej „słodyczy” jest więcej niż łyżka dziekciu / PO takiej strawie bywa czkawka, zgaga lub niestrawność. Poklepać plebana/ów podać rękę prezydentowi, pokazać się vipem na radiu Maryja. A gdzie kręgosłup ? I właściwie jaki kierunek tych działań? Był już taki w historii, który wszystkim obiecał wszystko. Tylko co z tego wynikło? Zobaczymy za 5 lat!

 21. Ahmed pisze:

  Ty keraj z groszkow jesteś chyba nie możesz pogodzić się z przegrana

 22. despacito pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=yiXbjTOYPLw

  nie mogliście zrobić spotu z Renatą. Wrochna zrobił.

 23. Yeti pisze:

  Ewelina skoro taka modra to dlaczego policji. Niema i pogotowia na wsiach sa pionki wichura. I maja a jedlnia czemu niema teraz to pogotowie przyjezdza z kozienic albo z zakrzewia wiem bo kiedys wzywalem to z zakrzewia przyjechalo o za puzno bylo to samo jedlniokom zycze zeby nie zdarzylo wsioro i kom sie w szambie i trypla od wody zlap

 24. Ewelina pisze:

  Brawo Yeti Brawo!!! Nadal konstruktywne wypowiedzi widzę.
  Podsumuje to tylko tak
  Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
  Więc może niech Pan uważa na siebie. Powodzenia

 25. Marti pisze:

  Mieszkaniec i keraj jesteście nieudani… Może spotkamy się w 4 oczy i pogadamy jak tacy pewni jesteście… Napewno nie jesteście z JL więc wątpię że będziecie odważni się spotkać

 26. Yetii pisze:

  Ewelino podac adres i tel nie tacy mocni byli to jeszcze buty dre po nicjh to jak podac ty sie pilnuj powodzenia

 27. Ewelina pisze:

  Publicznie swoich danych nie muszę ujawniać ale zachęcam do rozmowy jeśli Pan znajdzie sobie tłumacza który poprawnie będzie układał Pana zdania pod względem gramatycznym jak i leksykalnym zachęcam serdecznie do kontaktu meilowego. Zobaczymy tak jak już tu Matti napisał czy w 4 oczy będzie Pan tak odważny. Chociaż może? Bo w sumie robić z siebie obraz nędzy i rozpaczy i powód do pośmiewiska – potrafi Pan jak nikt 😂😂😂

 28. keraj pisze:

  w 4 oczy to spotykaj się ze swoim fanem ? Wody swięconej sie nie boisz ??? to może spójrz w oczy diabłu ????

 29. mieszkaniec? pisze:

  do Marti Dziękuję za zaproszenie ale jeśli będzie nas trzech to będzie 6 oczu. Pewnie matury z matematyki nie było? Mniejsza o to jest jeszcze logika…. Wedle Twego rozumowania jest JL i wiochy, albo wsioki? Jakbyś nie zauważył ogromna część mieszkańców przeprowadziła się z miast na teren naszej gminy szukając ciszy i spokoju ale chyba się zawiodła? Chyba lepiej zająć się swoimi sprawami dać sobie spokój z wszelką polityką i politykierom. Jak to było? Miałeś ….. złoty róg ostał ci się jeno sznur? Jeśli ja jestem nieudany? To jaki ty jesteś? Inteligentny inaczej?

 30. Marti pisze:

  Hehe cwaniaki ze słomą w butach i buraki… A inteligencją nie grzeszycie bo myślicie barany że jak ktoś za wójtem to jest za po a to g prawda… Można być za pis a być też za wójtem z JL ale dla was to zbyt skomplikowane jest!!!!

 31. goya pisze:

  Tak jak można być dziewicą i rodzoną matką trójki dzieci.

 32. mieszkaniec? pisze:

  marti zrozumiałeś co chciałeś pytałem o maturę? czy średnie niepełne w porywach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *