Podziękowania

Gratuluję Piotrowi Leśnowolskiemu wygranych wyborów.

Jednocześnie pragnę pogratulować wszystkim radnym: Mieczysławowi Kaimowi, Janowi Krakowiakowi, Michałowi Jaśkiewiczowi, Monice Dąbrowskiej, Adamowi Mąkosie, Beacie Bartkiewicz, Robertowi Borkowskiemu, Katarzynie Baran, Lechowi Zgutce, Bożenie Grad, Sylwii Moskwie, Monice Podsiadłej, Łukaszowi Mierzejewskiemu, Stanisławowi Kołtunowi i Jerzemu Szczęsnemu, którzy te wybory wygrali.

Składam serdeczne podziękowania Wyborcom, którzy zaufali mojej osobie i oddali na mnie swój głos. Dziękuję za gorący doping, wsparcie i zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Okazana pomoc w prowadzeniu kampanii wyborczej jest wspaniałym doświadczeniem i pokazała, jak Nas jest wielu. Dziękuję za okazywane wsparcie, jak też za bardzo ciepłe przyjęcie w Waszych domach.

Cieszę się, że mogłam się spotkać z tak licznymi osobami i tak wielu z Państwa poznać. Jestem przekonana, że te nasze osobiste spotkania i rozmowy pozwoliły nie tylko poznać się bliżej, ale także zwyczajnie polubić i zaprzyjaźnić. Zapewniam, że nadal będę służyła Państwu swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem i zawsze możecie Państwo nadal liczyć na moją pomoc.

Dziękuję też wszystkim kandydatom z naszej listy, którzy swoją postawą udowodnili, że są gotowi pracować zespołowo na jak najlepszy wynik.

Z wyrazami szacunku
Renata Pasek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Publicystyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Podziękowania

 1. Karol Wrochna pisze:

  Stworzyliśmy drużynę, która powinna dotrwać do następnych wyborów. 😉

 2. ja pisze:

  i co teraz wydazy bez Reni ?

 3. Obserwator pisze:

  Tak, tak, dotrwajcie do wyborów razem z Frączkiem to pełna gwarancja, że Leśny będzie jeszcze dekadę wójtem :-))

 4. fan pisze:

  Poczekamy jak będziecie śpiewać przy podwyżce za śmieci i kanalizację😰😨i jak wam pachnieć będzie z zalewu.Stado 🐏🐏🐏

 5. rademenes pisze:

  Przecie ludzie zbiorowo w ramach protestu chodnika przed gmina nie zasrają. Podniesie to podniesie mówi się trudno ja tam się nie znam ale gówno samo nie znika trza je jakoś tam obsłużyć, zutylizować śmieci itp. A to kosztuje

 6. Włodek pisze:

  A fani Renaty dalej obrażają. Jednak wieśniactwo zostaje…. Kultura osobista na poziomie zero. Porażka boli, ale gdzie ten Wasz szacunek. Tylko do wybranych???

 7. mieszkaniec? pisze:

  do włodek To ty obrażasz samego siebie, moich sąsiadów dziecko mówi włodek, choć czytając twoją wypowiedź będę mówił do dziecka Włodzimierz. Być ze wsi a być kołtunem to ogromna różnica?. Wiadomą rzeczą jest,że ktoś przegrał a ktoś wygrał. Zważ, że wyzywasz setki osób, które też mieszkają w Jedlni (prawie stolicy Polski). Jesteś pewnie takim Jedlnianinem jak warszawiacy warszawiakami z dziada (pradziada)? A jeśli z dziada toś wieśniak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *