Plotki ,ploteczki...:)

Forum niezależnego portalu obywatelskiego jedlnia.org.pl

Plotki ,ploteczki...:)

Postprzez lusesita » 12 Lut 2011, 00:35

żeby, rozruszać ten Portal i troche pikanterii mu nadać, proponuję tematy plotek, ploteczek dla wszystkich.Może zacznę od pytania -czy ktoś wie co się szykuje na przeciwko samu Pod Różami? Moja zanajoma pytała mnie o ten lokal bo chciała fitness z siłownia w Jedlni zrobić, ale nie ma pomysłu gdzie, a tam byłoby fajnie.Jak ktoś coś wie to prosze napiszcie:)
lusesita

Re: Plotki ,ploteczki...:)

Postprzez heniek » 13 Lut 2011, 11:12

to ja zapytam ,czy może ktoś wie czy ta działka na przeciwko gminy została sprzedana"?bo juz nie wisi zadne ogłoszenie.?
heniek

Postprzez krecikowa » 14 Lut 2011, 15:35

ta dzialka to chybA Sprzedana bo tez sie nia interesowałam,ale bardzo duzo chcieli za nia.a na przeciw roz to tez roznie słysze ze sklep z ciuchami, ze fryzjer z kosmetyczka, ze spozywczy a jaka prawda to sie chyba dowiemy jak juz otworza.
krecikowa

Postprzez Viola » 14 Lut 2011, 16:38

Ja bym chciała siłownię, chodziłabym, no i to zawsze co innego, niz kolejny wyszynk przydrożny ;)
Viola

Postprzez czujneoko » 26 Lut 2011, 15:46

na fitness i siłownię to chyba zamały lokal....
czujneoko

Postprzez SUnatalia » 26 Lut 2011, 23:18

Z ta siłownią to fajny pomysł, ale nie wiem czy społecznosc w Jedlni nie miałaby takiego słomianego zapału na tego typu zajęcia.Chodziłam na fitnes do szkoły i na poczatku super duzo chetnych a z miesiąca na miesiąc coraz mniej...Ale jakby było to na pewno tez bym korzystała bo blisko na miejscu.
SUnatalia

Postprzez Viola » 02 Mar 2011, 08:51

ja bym korzystała, sama w domu nie mogę się zebrać do żadnych cwiczeń. pamiętam, dawno temu kupilam sobie jakąś kasetę z ćwiczącymi kobitkami. Myślalam sobie, to bedą moje koleżanki, nie będzie tak nudno. Po jakimś tygodniu dzieci nagrały mi na tym Smerfy i tak się skończyło. Prawdziwe koleżanki były by pewnie bardziej aktywizujące :)
Viola

Postprzez bua » 23 Lis 2011, 19:48

widząc że portal z plotkami ma w sumie najwięcej wyświetleń postaram się ponarzekać i przy okazji może zweryfikować krążących kilka po Jedlni plotek :twisted: może ktoś "oświecony" bardziej choć w części objaśni mi szaraczkowi i ignorantowi?
1 - chciałem zapytać, jak to jest z obiecywanym "rozliczeniem" kilku klanów rodzinnych które za kadencji poprzedniego Wójta opanowały Urząd Gminy, co zostało z obietnic? :roll:
2 - tzw "oszczędności" z tego co widać to do istniejących już w Gminie etatów dołożono kilka nowych dla "SWOICH" czyli o kant dupy potłuc takie "oszczędności" :P
3 - sprawa planowanego nowego gabinetu Wójta, kosztem Sali Ślubów i tak przy okazji pewnie nowe umeblowanie- to tak w ramach oszczędności ? :shock:
4 - tzw "doradcy" Wójta.. to już sam nie ma na nic pomysłów ani możliwości, czyli tworzenie Nowej Rady Puchaczy (każdy z doradców za darmo nawet nie kiwnie palcem) czyli "OSZCZĘDNOŚCI " ciąg dalszy :lol:
5 - co z likwidacją etatów kierowniczych w Gminie? czyżby możliwości starczyło tylko na krzyczenie, a dalej to samo się jakoś ułoży a i "przy okazji coś się przytuli" w ramach sprawowanego urzędu i pomocy "starych układziaków"(niezależnych od tego kto sprawuje urząd bo oni i tak będą tym trzęśli) :D
to tylko tak na wstępie :twisted: wiem że i tak to moje ględzenie wladzunia ma w "głębokim poważaniu" :lol: niemniej jednak może kilka osób to przeczyta i się zastanowi bo jak narazie cisza o budrzecie na przyszły rok zobaczymy co wymyślą nasi wybrańcy bo wybory niedługo[b][/b] i trzeba będzie zdać relację z tego co się zrobiło tyle tylko że praktycznie już niemal słyszę żelazny repertuar w takich przypadkach: za mało czasu, długi poprzednika a moim skromnym zdaniem po prostu nasz Wójt wraz Radą Gminy usiedli na laurach pełni samouwiebienia połączonego z samozadowoleniem bo wreszcie dokopal;i poprzednikowi i starczy teraz kur..a my!!
celem wyjaśnienia nie jestem i nie byłem jakimklowiek zwolennikiem zarówno czy to poprzednika czy obecnego. staram się po prostu trzeźwo patrzeć na ten świat lecz nie z pozycji klęczącej
bua

Postprzez czujneoko » 25 Sty 2012, 13:54

no to już wiemy,że ciuchy :)
czujneoko

Wróć do Forum jedlnia.org.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość