Hotele i Restauracje

Hotel** „Pod Różami”
ul. Radomska 49
26-630 Jedlnia-Letnisko

Tel. (48) 32 22 141
Fax (48) 32 22 272
Tel. kom. 501 044 752
e-mail: hotel@pod-rozami.com.pl
strona internetowa: www.pod-rozami.com.pl

„Hotel „Pod Różami” oferuje komfortowe noclegi dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. Priorytetem gospodarzy i personelu jest zapewnienie gościom komfortu i wygody podczas pobytu. Niezwykła i kameralna atmosfera oraz spokojna okolica sprzyjają doskonałemu wypoczynkowi i relaksowi na łonie natury.

Naszych gości zapraszamy do Restauracji „Pod Różami”, gdzie skosztować można przysmaków kuchni staropolskiej i nie tylko.

Zajmujemy się organizacją wszelkiego typu imprez rodzinnych i firmowych, tj: przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, gale i jubileusze, szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne, grille, ogniska, catering i wiele innych.

Hotel i Restauracja „Pod Różami” to godny polecenia obiekt hotelowy zapewniający wysoki standard usług. Profesjonalna i miła obsługa dba o komfort gości.(…)”

Więcej pod adresem: www.pod-rozami.com.pl

———————————————————————————————-

Nadleśnictwo Radom
Leśny Ośrodek Edukacyjny
w Jedlni Letnisko

ul. Płużańskiego 30
26-630 Jedlnia-Letnisko

Tel./fax (48) 322-19-11, (48) 322-16-00, (48) 322-17-03
e-mail: justyna.olbrys@radom.lasy.gov.pl
pisma rezerwacyjne należy kierować na e-mail:
radom@radom.lasy.gov.pl
strona internetowa:
www.radom.lasy.gov.pl/web/jedlnia/83943

Święto Niezapominajki 2011

„Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Ośrodka położonego na skraju Puszczy Kozienickiej, przy trasie Radom -Kozienice.

Jesteśmy doświadczonym organizatorem szkoleń, narad i konferencji. Posiadamy znakomite warunki do organizacji integracyjnych pobytów dla małych i dużych grup pracowników oraz stwarzamy wspaniałe możliwości do odpoczynku i relaksu dla gości indywidualnych. Sprzyjają temu zarówno warunki klimatyczne i krajobrazowe, trasy piesze i rowerowe.

Naszym pragnieniem jest, aby każdy pobyt Państwa w Ośrodku upłynął w przyjemnej atmosferze i pozostawił wiele dobrych wspomnień.(…)”

Więcej pod adresem:
www.radom.lasy.gov.pl/web/jedlnia/83943

———————————————————————————————-

Zajazd „Pod Lipami”
M.Kamińska & J.Adamiec

Antoniówka 5
26-630 Jedlnia Letnisko

Tel. (48) 344 17 27
Tel. kom. 696 041 139
e-mail: kontakt@zajazdpodlipami.pl
strona internetowa:
www.zajazdpodlipami.pl

„Zajazd pod lipami znajduje się w niewielkiej miejscowości pod Radomiem – Antoniówce.

Nasz dom weselny jest uroczym, pełnym zieleni miejscem, które ze względu na swój niepowtarzalny klimat uczyni Państwa pobyt u nas jeszcze przyjemniejszym.

Zajazd pod lipami specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Wieloletnie doświadczenie w branży jest dla klientów gwarancją otrzymania usługi o najwyższym możliwym standardzie. Zaufanie, którym obdarzają nas klienci jest dla firmy wartością najważniejszą.(…)

Więcej pod adresem:
www.zajazdpodlipami.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.