Polecane firmy!

W tym miejscu będziemy prezentowali jedlniańskie firmy, które – naszym zdaniem – warto zareklamować na naszych łamach. Firmy niebanalnie prowadzone, z oryginalnym pomysłem na działalność, w których panuje niepowtarzalna atmosfera. Firmy, które są dowodem na to, że jedlnianie też potrafią. 😉

  www.facebook.com/InstytutPieknaDiamond

  DSCF5456

  „Zapraszamy do Instytutu Piękna „Diamond”, w którym dobre samopoczucie, piękno i spokój umysłu są najważniejsze a stres i zmartwienia dnia codziennego znikają pozostawiając uczucie świeżości, odnowy i jeszcze większego piękna.

  Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i laserowych pozwolą poczuć się piękną i zadbaną kobietą. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem, a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.

  Instytut Piękna „Diamond” jest miejscem w Jedlni Letnisko, niedaleko Radomia. Stale staramy się rozszerzać ofertę naszych usług i wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. Wszystkie zabiegi wykonują pracownicy o wysokich kwalifikacjach oraz regularnie uczestniczący w szkoleniach i wykładach doszkalających prowadzonych przez międzynarodowych instruktorów, co pomaga stale poszerzać naszą wiedzę i ofertę.

  Naszym klientom zapewniamy profesjonalne zabiegi kosmetyczne, spędzenie czasu w miłej i ciepłej atmosferze, służymy naszym doświadczeniem przy doborze zabiegów i kosmetyków, jak również proponujemy plan dalszej pielęgnacji.

  Więcej pod adresem: www.studiourodynatalia.pl

  ——————————————————————–

  „Jesteśmy gabinetem, który łączy w sobie nowoczesność i postępowość z mądrością i tradycją. Udało nam się stworzyć niepowtarzalny i kameralny klimat, znajdujący odzwierciedlenie w indywidualnym podejściu do każdego klienta.
  Gwarantujemy, że każda wizyta w naszym gabinecie zapewni relaks i wyciszenie, pozwoli doładować energię i odzyskać harmonię duszy i ciała. Naszym priorytetem jest profesjonalizm, najwyższa jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.”

  Więcej pod adresem: http://irys-markowska.pl

  ——————————————————————–

  • Zakład Stolarski „Schodmar”
   Sebastian Grzywacz

   Adres:
   ul. 15 Grudnia 9
   26-630 Jedlnia Letnisko

   Tel. kom. 504-175-778, 501-065-947
   Tel. (48) 322 15 52
   Fax (48) 322 15 52
   e-mail: schodmar@neostrada.pl
   strona internetowa: www.schodmar.pl

  „Firma powstała w 1989 roku i zajmuje się wykonawstwem schodów z drewna i na konstrukcji metalowej. Jest to firma rodzinna z długoletnia tradycją.

  Zakład usługowy mieści się w Jedlni Letnisko oddalonej 15 km od Radomia, w kierunku na Kozienice.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i w oparciu o różnego rodzaju technologie, produkujemy schody o najrozmaitszych kształtach. Nasze doświadczenie pozwala pomóc w wyborze materiału oraz rodzaju schodów.

  Wykonywanie schodów wspomagamy projektowaniem komputerowym. Chętnie podejmujemy się nietypowych rozwiązań. Współpracujemy także z usługodawcami zajmującymi się układaniem parkietu.

  Posiadamy także urządzenia do OSUSZANIA podłoży, wylewek, pomieszczeń przed ułożeniem schodów i parkietu.
  Klientom u których wykonujemy schody, układamy parkiety. Proponujemy atrakcyjne rabaty na osuszanie.”

  Więcej pod adresem: www.schodmar.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.