Polecane firmy!

W tym miejscu będziemy prezentowali jedlniańskie firmy, które – naszym zdaniem – warto zareklamować na naszych łamach. Firmy niebanalnie prowadzone, z oryginalnym pomysłem na działalność, w których panuje niepowtarzalna atmosfera. Firmy, które są dowodem na to, że jedlnianie też potrafią. ;)


„Studio Urody Natalia to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie kosmetyczki. W naszym gabinecie wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do Studia Urody w którym dobre samopoczucie, piękno i spokój umysłu są najważniejsze a stres i zmartwienia dnia codziennego znikają pozostawiając uczucie świeżości, odnowy i jeszcze większego piękna.
Aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nowoczesne wnętrze i profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem , a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem.(…)”

Więcej pod adresem: www.studiourodynatalia.pl

——————————————————————–

„Jesteśmy gabinetem, który łączy w sobie nowoczesność i postępowość z mądrością i tradycją. Udało nam się stworzyć niepowtarzalny i kameralny klimat, znajdujący odzwierciedlenie w indywidualnym podejściu do każdego klienta.
Gwarantujemy, że każda wizyta w naszym gabinecie zapewni relaks i wyciszenie, pozwoli doładować energię i odzyskać harmonię duszy i ciała. Naszym priorytetem jest profesjonalizm, najwyższa jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.”

Więcej pod adresem: http://irys-markowska.pl

——————————————————————–

 • Zakład Stolarski „Schodmar”
  Sebastian Grzywacz

  Adres:
  ul. 15 Grudnia 9
  26-630 Jedlnia Letnisko

  Tel. kom. 504-175-778, 501-065-947
  Tel. (48) 322 15 52
  Fax (48) 322 15 52
  e-mail: schodmar@neostrada.pl
  strona internetowa: www.schodmar.pl


„Firma powstała w 1989 roku i zajmuje się wykonawstwem schodów z drewna i na konstrukcji metalowej. Jest to firma rodzinna z długoletnia tradycją.

Zakład usługowy mieści się w Jedlni Letnisko oddalonej 15 km od Radomia, w kierunku na Kozienice.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i w oparciu o różnego rodzaju technologie, produkujemy schody o najrozmaitszych kształtach. Nasze doświadczenie pozwala pomóc w wyborze materiału oraz rodzaju schodów.

Wykonywanie schodów wspomagamy projektowaniem komputerowym. Chętnie podejmujemy się nietypowych rozwiązań. Współpracujemy także z usługodawcami zajmującymi się układaniem parkietu.

Posiadamy także urządzenia do OSUSZANIA podłoży, wylewek, pomieszczeń przed ułożeniem schodów i parkietu.
Klientom u których wykonujemy schody, układamy parkiety. Proponujemy atrakcyjne rabaty na osuszanie.”

Więcej pod adresem: www.schodmar.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.