Współpraca

Zostań dziennikarzem obywatelskim jedlnia.org.pl

Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@jedlnia.org.pl i zacznij współtworzyć portal jedlnia.org.pl jako dziennikarz obywatelski!

Dziennikarstwo obywatelskie to rodzaj dziennikarstwa uprawianego przez niezawodowych dziennikarzy w interesie społecznym. Dzięki Internetowi dziennikarzem społecznym może zostać każdy, kto ma coś do przekazania innym. Nie trzeba być kimś wysoko postawionym, mieć układy i pieniądze, żeby z sukcesem docierać do opinii publicznej.

W całej Polsce jak grzyby pod deszczu powstają portale obywatelskie, które przełamują monopol informacyjny zawodowych mediów oraz serwisów urzędowych. Stają się centrum wymiany informacji, poglądów, opinii, zaczątkiem integracji i współpracy lokalnej społeczności. Nie musisz być Moniką Olejnik czy Tomaszem Lisem polskiego dziennikarstwa, żeby mieć wpływ na sprawy swojej społeczności. Nie siedź dłużej w kącie niezauważony/a, do odważnych świat należy!

Posiadasz ważną informację, którą chciałbyś/ałabyś zamieścić na naszym portalu? Prześlij nam ją na kontakt@jedlnia.org.pl.