Miłośnicy wypoczynku na rozległych terenach pokrytych lasami i jeziorami, wynajmują domek nad jeziorem Warmia. Wspaniały krajobraz, kontakt z żywą naturą i możliwość zwiedzania zabytków na Mazurach jest tym, czego poszukują rodziny z dziećmi, grono przyjaciół i osoby starsze. Domek na Warmii we wsi Rentyny otoczony jest stawami, ale wystarczy kwadrans, aby dotrzeć do jeziora i napawać się urokami Mazur.

Domek na Mazurach w gminie Gietrzwałd

W gminie Gietrzwałd można zapewnić sobie i swojej rodzinie komfortowe noclegi we wsi Rentyny, domek nad jeziorem Warmia spełni oczekiwania każdego wędkarza, który marzy o połowach na łódce. Również zapaleni rowerzyści będą mieli możliwość pokonywania leśnych szlaków i poznawania przyrody Mazur i Warmii. W domku na mazurach zagwarantowane są komfortowe warunki, dzięki czemu można zapewnić sobie doskonały relaks podczas wakacyjnego wypadu czy weekendu. Domek na Warmii jest przystosowany do całorocznego korzystania, można, więc przyjechać na Mazury i Warmię w dowolny terminie, bez względu na porę roku: https://rentynowka.pl/.

Gietrzwałd – Rentyny – noclegi w domku nad jeziorem Warmia

Wynajmując domek na Mazurach, można również cieszyć widokiem trzech dużych stawów, które cieszą oko każdego turysty, który odwiedzi Rentyny. Stawy są pełne smacznych ryb, które przyciągają ludzi kochających wodę i pływanie łódką, która jest do dyspozycji wszystkich gości. Bezpośredni kontakt z naturą, podziwianie bocianów w locie, czapli brodzącej po wodzie, nic nie zastąpi. Gietrzwałd to przepiękne tereny, które można podziwiać zawsze, gdy przyjdzie na to ochota.

Domek nad jeziorem Warmia położony jest w samym środku lasu, niedaleko jeziora Giłwa jest doskonale wyposażony, dlatego każdy, kto zamówi tutaj nocleg będzie wracał zawsze, gdy zapragnie ciszy. Kameralne otoczenie, spacery o każdej porze dnia bez zgiełku i spalin jest tym, czego potrzebuje większość społeczeństwa.

Domek na Warmii to optymalny wybór dla rodziny z dziećmi

Zabiegani ludzie, stresujące życie zawodowe i opieka nad dziećmi wyczerpuje mieszkańców miast. Długie przebywanie w biurach, warsztatach czy sklepach powoduje, że pragnienie odpoczynku motywuje do spędzenia, chociaż kilku dni na Mazurach. Rentyny z domkiem nad jeziorem Warmia witają turystów, którzy zmęczeni mieszkaniem w blokowiskach marzą o poranku na tarasie z filiżanką gorącej kawy.

Potrzeba intymności i zagospodarowania wolnej przestrzeni tylko dla swojej rodziny, pozwala spędzić przyjemne chwile z najbliższymi osobami. Prywatność, piękne widoki wokół, stawy, las i bliskość jeziora jest tym, co proponuje gmina Gietrzwałd i wieś Rentyny. Przytulny domek na Warmii, w którym jest zawsze ciepło bez względu na warunki pogodowe, czeka na turystów.

Piękny ogród z drzewami i krzewami owocowymi to atrakcyjny dodatek do oferty, z której każdy może skorzystać. Rodzice wiedzą jak ich dzieci lubią zrywać słodkie owoce prosto z gałęzi. Warzywniak to drugi atut ogrodu i wynajęcia w tym miejscu noclegu w domku na Mazurach. Pyszne maleńkie pomidory, pachnąca i chrupiąca rzodkiewka zerwane w ogródku będą smakowały podczas rodzinnego śniadania.

Na tarasie można zachwycać się pachnącą miętą, którą można wykorzystać do przyrządzenia mięsa, lemoniady czy sałatki. Czy nocleg w domku na Warmii jest tym, czego pragnie się najbardziej? Na pewno tak. Osoby lubiące robić zdjęcia będą zachwycone modelami, które pozują krótko, ale uchwycenie ich w kadrze jest powodem do dumy, kolorowe motyle i majestatyczne ważki są wdzięcznymi obiektami dla każdego fotografa.